1. Ziņas
  2. Dodies sajust, sasmaržot un izgaršot rudeni Pinguin ekipējumā

Dodies sajust, sasmaržot un izgaršot rudeni Pinguin ekipējumā

Publicēts: 26.09.2016

Ar spožiem saules stariem dabā ienācis rudens, mazpamazām ietērpjot kokus krāšņākajos tērpos, lai svinīgi atsveicinātos no aizejošās vasaras. Dodies dabā, lai izbaudītu košās rudens dzīres!

Lai pilnvērtīgi izbaudītu aktīvu atpūtu dabā visdažādākajos laikapstākļos, ražotājs Pinguin ir parūpējies gan par kvalitatīvu apģērbu, gan ekipējumu, nodrošinot lietotājam pašu labāko funkcionalitāti, komfortu un drošību. Ražotāja Pinguin klāstā pieejams viss – sākot no apģērba un beidzot ar ekipējumu nakšņošanai un sātīgu maltīšu pagatavošanai – lai aktīva atpūta dabā būtu baudāma jebkuros laikapstākļos.

Ielūkojies Pinguin piedāvāto preču klāstā un sagatavojies pārmaiņām dabā arī Tu!

Arī rudenīgiem un lietainiem laikapstākļiem piemīt sava – īpaša burvība. Ja vien mugurā ir lietus necaurlaidīga jaka un bikses, nekas nespēj sabojāt atpūtu dabā arī šādos laikapstākļos.

Jaka Impuls ir elastīga ūdensnecaurlaidīgā jaka vīriešiem, piemērota dažādām brīvdabas aktivitātēm - pārgājieniem, trekingam u.c. Izgatavota no trīs slāņu A.C.D. membrānmateriāla, kas nodrošina lielisku aizsardzību nelabvēlīgos laikapstākļos. Jakai ir pilna garuma ūdensdroša divvirzienu rāvējslēdzēja aizdare ar pārloku, divos veidos pielāgojama kapuce, kas savietojama apkaklē, trīs priekškabatas ar ūdensnecaurlaidīgiem rāvējslēdzējiem, pielāgojamas aproces, savelkama aukla apakšmalā un viduklī.

Bikses Signal ir ūdensnecaurlaidīgas bikses vīriešiem, kas piemērotas dažādām aktivitātēm brīvā dabā - pārgājieniem, trekingam, pastaigām mežā u.c. Biksēm ir iestrādātas elastīgas daļas ceļgalos un sēžamvietā, divas ūdensnecaurlaidīgu rāvējslēdzēju aizdares kabatas priekšpusē, viena rāvējslēdzēja aizdares kabata aizmugurē, pielāgojamas staru apakšmalas, noņemamas, elastīgas lences, josta ar sprādzi, tīklveida oderējums, YKK rāvējslēdzēji.

Ja plānots doties dabas piedzīvojumā uz ilgāku laiku, noteikti nepieciešams padomāt par ērtu mugursomu.

Mugursoma Walker 50 ir komfortabla, vidēja izmēra mugursoma ar diviem nodalījumiem, kas piemērota pārgājieniem, ceļojumiem un citām brīvdabas aktivitātēm. Mugursoma aprīkota ar ērtu AVBS nešanas sistēmu ar fiksētu un formu noturošu muguras daļu, kas nodrošina labāko ventilāciju un vienmērīgu slodzes sadalījumu. Muguras daļas līknes ir veidotas no divām elastīgām tērauda atbalsta plāksnēm, kas izvietotas mugursomas sānu daļu augšpusē un apakšpusē. Somai ir rāvējslēdzēja aizdares kabata priekšpusē, elastīgas kabatas sānos, cilpas trekinga nūju stiprināšanai.

Neviena maltīte negaršo tā, kā garšo sātīga un garda maltīte dabā. Lai to pagatavotu pavisam viegli un ērti, noderēs gāzes deglis un trauku komplekts.

Deglis Spider ir izturīgs, stabils un funkcionāls gāzes deglis, kas ideāli piemērots visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm - pārgājieniem, trekingam, ceļojumiem u.c. Degļa izturīgā konstrukcija spēj izturēt lielu slodzi un, pateicoties īpaši platajam liesmas izkliedētājam, nodrošina ātru ēdiena pagatavošanu. Izgatavots no nerūsējoša tērauda un alumīnija. Darbojas ar 230 g un 450 g gāzes baloniem, taču, izmantojot gāzes balonu adapteri (nopērkams atsevišķi), to iespējams savienot arī ar kompakto 220 g gāzes balonu. Komplektā iekļauta kārbiņa ērtākai degļa transportēšanai un glabāšanai.

Trauku komplekts Solo Alu ir kompakts trauku komplekts, kas ietver 1 katlu, 1 katla vāku (kuru arī iespējams izmantot ēdiena pagatavošanai un cepšanai) un vienu sūkli. Trauku komplekts veidots no cieta, anodizēta alumīnija, kas ir ugunsdrošs un nodilumizturīgs. Katlā iespējams ievietot gāzes degli un balonu (piederumi nav iekļauti komplektā).

Miegs svaigā gaisā ir ne vien veselīgs, bet arī patiesi baudāms, ja naktsmieru sargā laba telts, silts guļammaiss un komfortabls matracītis.

Telts Gemini 150 ir funkcionāla un stabila pārgājienu un trekinga telts divām - trīs personām. Tā aprīkota ar divām durvīm, kas tās izmantošanu padara īpaši komfortablu. Stingrā telts balsta struktūra padara to vēja un ūdens noturīgu dažādos laikapstākļos, arī kalnos un ziemā.

Matracis Skyline XL ir komfortabls un funkcionāls jaunākās paaudzes piepūšamais matracis, kas būs lieliski piemērots visdažādākajām aktivitātēm brīvā dabā - pārgājieniem, trekingam, laivu braucieniem u.c. Matracis veidots īpašā, uzlabotā konstrukcijā ar formētiem iekšējiem sadalītājiem un termoizolējoša BHB Micro materiāla kanāliem iekšpusē nodrošina ievērojami lielāku siltumizolāciju. Tam ir integrēts pumpis, kas atvieglos matrača uzpumpēšanu.

Guļammaiss Expert 195 ir ļoti silts un komfortabls kokona formas guļammaiss, kas piemērots pārgājieniem, trekingam un citām brīvdabas aktivitātēm aukstā laikā. Guļammaiss siltināts ar trīs slāņu sintētisko BHB Micro pildījumu, kam piemīt lieliskas siltumizolācijas īpašības.

Dodies dabā un sasveicinies ar rudeni!

Citas ziņas
izgaismo-savus-piedzivojumus-daba-ar-jaudigajiem-petzl-pieres-lukturiem

Izgaismo savus piedzīvojumus dabā ar jaudīgajiem Petzl pieres lukturiem

25.08.2016
Dodoties dabā vai veicot dažādus darbus, neatsverama ekipējuma sastāvdaļa ir lukturītis, kas izgaismos ceļu diennakts tumšajā laikā, parūpējoties gan par redzamību, gan drošību. Visparocīgākais un funkcionālākais lukturis jebkurā brīvdabas aktivitātē...

Lasīt tālāk

pamodini-piedzivojumu-garu-sevi-dodies-daba-ar-jaunajam-millet-mugursomam

Pamodini piedzīvojumu garu sevī – dodies dabā ar jaunajām Millet mugursomām

03.08.2016
Zīmols Millet ir alpīnisma un brīvdabas ekipējuma ražotājs ar gadiem ilgu un bagātīgu pieredzi. Kā ģimenes uzņēmums Millet savu darbību aizsāka 1921. gadā Francijā. Pilnveidojoties un pielietojot praksē personīgās zināšanas un pieredzi alpīnismā, 1950...

Lasīt tālāk

velosezonai-ritot-pilna-spara-gandra-plauktus-papildinajusi-zimola-northwave-jaunumi

Velosezonai ritot pilnā sparā, Gandra plauktus papildinājuši zīmola Northwave jaunumi

29.07.2016
Northwave ir pasaulē plaši pazīstams velo apģērba, apavu un ziemas inventāra ražotājs, kas savu darbību aizsācis 80-to gadu sākumā Itālijā. Iezīmes, kas vislabāk raksturo gadu desmitiem uzkrāta un attīstīta pieredze, labākās tehnoloģijas, kā arī pārbaudīta...

Lasīt tālāk