1. Ziņas
  2. Izgaismo savus piedzīvojumus dabā ar jaudīgajiem Petzl pieres lukturiem

Izgaismo savus piedzīvojumus dabā ar jaudīgajiem Petzl pieres lukturiem

Publicēts: 25.08.2016

Dodoties dabā vai veicot dažādus darbus, neatsverama ekipējuma sastāvdaļa ir lukturītis, kas izgaismos ceļu diennakts tumšajā laikā, parūpējoties gan par redzamību, gan drošību. Visparocīgākais un funkcionālākais lukturis jebkurā brīvdabas aktivitātē - skriešanā, pārgājienos, laivu braucienos vai kalnos, ir tieši pieres lukturis. Tas nav jānes rokās, ļauj brīvāk kustēties un pārraudzīt apvidu.

Zīmols Petzl šobrīd ir zināms kā vadošais novators ‘vertikālajā’ pasaulē. Petzl ražo ekipējumu kalnu un klinšu kāpšanai, ledus kāpšanai, kanjoningam, speleoloģijai, kā arī industriālajam alpīnismam.

Plašajā produkcijas klāstā pieejami arī augstas kvalitātes, spoži un jaudīgi pieres lukturi visdažādākajām dzīves situācijām – gan aktīvai atpūtai dabā, gan darbam.

Tā, piemēram, pieres lukturis Tikkina ir vienkāršs, kompakts pieres lukturis, kas būs lieliski piemērots lietošanai dažādās brīvdabas aktivitātēs un ikdienā. Tas nodrošina 80 lūmenu spožu apgaismojumu un platu gaismas staru tuva diapazona redzamībai. Lukturim ir divi degšanas režīmi - režīms, kas dod priekšroku ilgākam degšanas laikam, un režīms, kas dod priekšroku spožākam apgaismojumam. Lukturis ir viegli un ērti lietojams. Darbojas ar 3 AAA/LR03 tipa baterijām. Savietojams ar Ni-MH tipa baterijām. Ūdensizturība: IP X4 (ūdens izturīgs).

Lielisks jaunums ir pieres lukturi Reactik un Reactik+, kas apmierinās visprasīgāko aktīvās atpūtas cienītāju vēlmes.

 Ar 190 lumenu spožo gaismu, Reactik ir optimālais variants dinamiskās un intensīvās aktivitātēs. Aprīkots ar unikālo Reactive Lighting tehnoloģiju - īpašs sensors, kas mēra apkārtējo apgaismojumu un pielāgo gaismas stara intensitāti, tādējādi tiek nodrošināts optimāls apgaismojums ar minimālu manuālu iejaukšanos. Lukturim iespējams arī konstantas gaismas degšanas režīms, kas nodrošina stabilu apgaismojumu, kas nesamazinās visā izvēlētajā degšanas laikā.

Reactik + ir aktīviem pārgājienu entuziastiem paredzēts pieres lukturis ar 300 lumenu spožu gaismu. Aprīkots ar unikālo Reactive Lighting tehnoloģiju - īpašs sensors, kas mēra apkārtējo apgaismojumu un pielāgo gaismas stara intensitāti, tādējādi tiek nodrošināts optimāls apgaismojums ar minimālu manuālu iejaukšanos. Lukturim iespējams arī konstantas gaismas degšanas režīms, kas nodrošina stabilu apgaismojumu, kas nesamazinās visā izvēlētajā degšanas laikā. Ar ražotāja mājaslapā pieejamo operētājsistēmu, mobilajā telefonā ir iespējams pārbaudīt atlikušo uzlādes līmeni un pielāgot lukturi attiecīgajai aktivitātei: skriešanai, kalnos kāpšanai, trekingam, ceļošanai vai izveidot personalizētus režīmus.

 Industriālā alpīnisma eksperti noteikti novērtēs pieres lukturi Ultra Vario Belt.  Tas ir augstas jaudas daudz-staru pieres lukturis ar attālinātu lādējamo akumulatoru. Šo pieres lukturi iespējams valkāt uz galvas vai stiprināt pie ķiveres (Alveo vai Vertex), izmantojot noņemamas plāksnes, kas iekļautas komplektā. Konstantas gaismas režīmā tas garantē apgaismojumu, kas nemazinās visā nominālajā akumulatora darbības laikā. Lukturis pārslēdzas rezerves apgaismojumā, kad lādējamā baterija ir gandrīz izlādējusies: izstaro 43 lūmenu spožu gaismu vismaz 1 stundas garumā. Lukturim ir četri apgaismojuma režīmi, kas ļauj to pielāgot izvēlētajai aktivitātei.

Ar Petzl pieres lukturiem - atklājiet pasauli brīvām rokām!

Aplūko arī citus zīmola Petzl jaunums un papildinājumus šeit.

Citas ziņas
pamodini-piedzivojumu-garu-sevi-dodies-daba-ar-jaunajam-millet-mugursomam

Pamodini piedzīvojumu garu sevī – dodies dabā ar jaunajām Millet mugursomām

03.08.2016
Zīmols Millet ir alpīnisma un brīvdabas ekipējuma ražotājs ar gadiem ilgu un bagātīgu pieredzi. Kā ģimenes uzņēmums Millet savu darbību aizsāka 1921. gadā Francijā. Pilnveidojoties un pielietojot praksē personīgās zināšanas un pieredzi alpīnismā, 1950...

Lasīt tālāk

velosezonai-ritot-pilna-spara-gandra-plauktus-papildinajusi-zimola-northwave-jaunumi

Velosezonai ritot pilnā sparā, Gandra plauktus papildinājuši zīmola Northwave jaunumi

29.07.2016
Northwave ir pasaulē plaši pazīstams velo apģērba, apavu un ziemas inventāra ražotājs, kas savu darbību aizsācis 80-to gadu sākumā Itālijā. Iezīmes, kas vislabāk raksturo gadu desmitiem uzkrāta un attīstīta pieredze, labākās tehnoloģijas, kā arī pārbaudīta...

Lasīt tālāk

drosai-un-kosai-velosezonai-alpina-sports-kiveru-un-saulesbrillu-papildinajums-veikalos-gandrs

Drošai un košai velosezonai Alpina Sports ķiveru un saulesbriļļu papildinājums veikalos Gandrs

12.07.2016
Alpina Sports ir uzticams Vācu uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu garu pieredzi izcilu gan riteņbraukšanai, gan ziemas sporta veidiem piemērotu ķiveru un briļļu ražošanā. Šobrīd uzņēmums ir viena no vadošajām slēpošanas un velobraucēju ķiveru ražotnēm visā...

Lasīt tālāk