1. Ziņas
  2. Drošai un košai velosezonai Alpina Sports ķiveru un saulesbriļļu papildinājums veikalos Gandrs

Drošai un košai velosezonai Alpina Sports ķiveru un saulesbriļļu papildinājums veikalos Gandrs

Publicēts: 12.07.2016

Alpina Sports ir uzticams Vācu uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu garu pieredzi izcilu gan riteņbraukšanai, gan ziemas sporta veidiem piemērotu ķiveru un briļļu ražošanā. Šobrīd uzņēmums ir viena no vadošajām slēpošanas un velobraucēju ķiveru ražotnēm visā pasaulē.

Teicama kvalitāte, drošība, izturība un nevainojams dizains ir vārdi, kas lieliski raksturo to, ko saviem klientiem piedāvā ražotājs Alpina Sports.

Arī Gandra veikalu plauktus papildinājusi jaunā Alpina Sports vasaras sezonas kolekcija, kura izceļas ar pārdomātu un košu dizainu, kā arī labākajām tehnoloģiskajām īpašībām.

Produkta Saulesbrilles Alpina Eye-5 Shield VL+ attēls Tā, piemēram, saulesbrilles Alpina Eye-5 Shield VL+ pārsteidz ar savu īpašo dizainu un dažādajām tehniskajām iezīmēm. Varioflex lēcas automātiski pielāgojās gaismas intensitātei, izmantojot trīs aizsardzības kategorijas. Fogstop pret aizsvīšanas tehnoloģija nodrošinās skaidru redzamību. Shield versija piedāvā izteikti lielu redzamības lauku, kamēr gumijotās briļļu kājiņas nodrošinās komfortu un briļļu pielāgošanos. Aizsardzības līmenis: S1-3.

Produkta Saulesbrilles Baranya attēls Koša un pamanāma ārējā tēla lielisks palidinājums būs saulesbrilles Baranya, kas veidotas modernā retro stilā. Ar klusiem krāsu toņiem, platiem ietvariem un populārām formām, Baranya ir pilnīgā saskaņā ar šī brīža modes tendencēm, nodrošinot ideālu aizsardzību pret UV stariem. Augstās kvalitātes Alpina Ceramic lēcas ir izturīgas un pret skrāpējumiem drošas, dažiem modeļiem ar spoguļa pārklājumu. Aizsardzības līmenis: S3.

Produkta Ķivere FB Junior 2.0 Flash attēls Drošai un stilīgai riteņbraukšanai mazākajiem velobraucējiem lieliski būs piemērota Alpina FB Junior 2.0 Flash ķivere. “Vienmēr uzliec galvā ķiveri, kad brauc ar velosipēdu!” – vecākiem vairs tas nebūs jāatgādina. Tieši tik labi šī ķivere izskatās! Iebūvētā LED aizmugurējā lampiņa ievērojami palielina braucēja redzamību, kad paliek tumšs. Tagad ir stilīgi lietot ķiveri!

Produkta Ķivere King Carapax attēls Alpina Sports parūpējies arī par asāku sajūtu cienītāju drošību, radot izcilo ķiveri King Carapax. Downhill ķivere braukšanai augšup pa kalnu ir tas kā mēs definējam King Carapax. Tā nodrošina teicamu ventilāciju grūtos kāpienos un perfektu aizsardzību nobraucienos. Šī Inmold tehnoloģijā taisītā ķivere ir viena no vieglākajām Enduro ķiverēm tirgū. Tai ir noņemams zoda aizsargs, un tās īpaši lielais nadziņš sniedz papildus aizsardzību pret sauli, zariem un citiem šķēršļiem ceļā.

Piedzīvosim vasaru droši un stilīgi ar Alpina Sports veloķiverēm un brillēm!

Citas ziņas

Velosezonai ritot pilnā sparā, Gandra plauktus papildinājuši zīmola Northwave jaunumi

29.07.2016
Northwave ir pasaulē plaši pazīstams velo apģērba, apavu un ziemas inventāra ražotājs, kas savu darbību aizsācis 80-to gadu sākumā Itālijā. Iezīmes, kas vislabāk raksturo gadu desmitiem uzkrāta un attīstīta pieredze, labākās tehnoloģijas, kā arī pārbaudīta...

Lasīt tālāk

Kāpšanas sporta sacensības - Petzl kauss 2016

06.07.2016
Turpinot aizsāktās tradīcijas, Gandra kāpšanas tornis aicina visus kāpējus uz augsta līmeņa sacensībām sportiskā gaisotnē šī gada 6. un 7. augustā Hartmaņa muižas parkā, Kalnciema ielā 28, Rīgā. Esam lepni turpināt veiksmīgo sadarbību ar Petzl, jau trešo...

Lasīt tālāk

Iegūsti vērtīgas balvas Vasaras ekspedīcijā "Brīnumzieds"

05.07.2016
Dodies vasaras piedzīvojumos ekspedīcijā “Brīnumzieds” – un varbūt tieši Tava komanda iegūs ceļojumu uz sniegotajām Somijas ārēm februārī! Izaicini spēkus vērienīgajā Gandra Vasaras ekspedīcijā “Brīnumzieds”, kas šogad norisināsies vienā no skaistākajiem...

Lasīt tālāk