1. Ziņas
  2. Gandra pārstāvēto zīmolu rindas papildinājis jaunums – zīmols Konus ar lieliskas kvalitātes binokļiem un kompasiem

Gandra pārstāvēto zīmolu rindas papildinājis jaunums – zīmols Konus ar lieliskas kvalitātes binokļiem un kompasiem

Publicēts: 04.07.2016

Pārraugi plašumus, ieraugi dabas krāšņumu vēl spējāk un vienmēr zini pareizo ceļu ar jaunajiem binokļiem un kompasiem no Konus.

Verona, kas atrodas Itālijas ziemeļaustrumu, ir mājvieta vienam no visstraujāk augošajiem zīmoliem optikā: Konus. Tas ir ģimenes vadīts uzņēmums, ko 1979. gadā dibināja Džuzepe Alberti kā optikas uzņēmumu, kas ražo teleskopus, mikroskopus un binokļus izglītības, profesionālai un personīgai lietošanai.

Mūsdienās Konus specializējas augstas kvalitātes optisko ierīču izgatavošanā par pieejamu cenu. Itālijas uzņēmums ir pazīstams ar oriģinālu dizainu un dziļu izpratni par precizitāti un kvalitāti. Konus iemieso šo filozofiju, radot optiku ar stingrām ražošanas prasībām, lai nodrošinātu, ka katrs produkts atbilst Konus standartam, pirms tas nonāk pie lietotāja.

 

Dodoties dabā, lielisks papild-ekipējuma elements būs binoklis, kas ļaus ne vien pārraudzīt apvidu, bet arī tuvāk iepazīt putnus un zvērus. Izvēlies un ieraugi dabā vairāk!

Produkta Binoklis Sporty 10X50 attēls Binoklis Sporty 10x50 ir viegls un daudzpusīgs binoklis ar fiksētu fokusu, kas ideāli piemērots kustīgu objektu novērošanai (sākot no 20 metru attāluma). Binoklim ir paplašināta leņķa palielinājums 10 reizes un Porro tipa prizmas. Binokļa lēcas pārklātas ar rubīnkrāsas pārklājumu, tā korpuss klāts ar gumijas pārklājumu, kas neslīd un nodrošina labu saķeri. Komplektā iekļauta ērta plecu somiņa, siksna binokļa iekāršanai un gumijas uzlikas lēcu aizsardzībai.

Produkta Binoklis NewZoom 8-24X50 attēls Binoklis Newzoom 8-24X50 ir izturīgs un daudzpusīgs binoklis ar 8-24X palielinājumu un 50 mm objektīva lēcas diametru. Binokļa lēcas pārklātas ar īpašu optisko pārklājumu, tā korpuss veidots izturīgā konstrukcijā ar gumijas pārklājumu, kas neslīd un nodrošina labu saķeri. Aprīkots ar centrālo fokusēšanas sistēmu un Zoom (attēla pietuvināšana vai attālināšana) funkciju. Komplektā iekļauta ērta plecu soma, siksna binokļa iekāršanai un gumijas uzlikas lēcu aizsardzībai.

Produkta Binoklis Konusrex 8X42 attēls Binoklis Konusrex 8X42  ir ērti lietojams augstākās kvalitātes binoklis ar lielisku izšķirtspēju, gaišu un asu attēlu. Aprīkots ar daudzslāņu optisko pārklājumu visām lēcām, profesionālām BAK-4 materiāla Roof tipa prizmām ar fāzes korekciju, kas apstrādātas ar īpašo Silver Mirror Coating- ļoti plānu, atstarojošu sudraba pārklājumu, sniedzot līdz 98% augstu gaismas transmisiju. Ūdensizturīgs un piemērots miglas apstākļiem, pildīts ar slāpekļa gāzi. Binoklim ir plaša leņķa palielinājums 8 reizes un 42 mm objektīva lēcas diametrs. Binokļa korpuss klāts ar neslīdošu gumijas pārklājumu, kas nodrošina labu saķeri un ērtu fokusa un dioptriju regulāciju. Komplektā iekļauta plecu somiņa, siksna binokļa iekāršanai un gumijas uzlikas lēcu aizsardzībai.

Īstena dabas drauga uzticams sabiedrotais ir kompass, kas nepievils un allaž parādīs īsto virzienu.

Produkta Kompass Konustrek attēls Lai neapjuktu, nepazustu un vienmēr rastu pareizo ceļu pat dziļākajos meža biezokņos, svarīgs inventārs ir labs kompass. Kompass Konustar ir profesionāls militārā tipa kompass ar stabilu, izturīgu metāla korpusu un ar šķidrumā peldošu (amortizētu) 360 grādu virziena rādītāju. Aprīkots ar rotējošu skalu, palielināmo stikliņu skatu meklētājā, klinometru leņka noteikšanai, līmeņrādi un divām mērskalām sānos. Iespējams pievienot statīvam. Kompass Konustrek ir kompakts un pārdomāts kompass izturīgā metāla korpusā. Aprīkots ar rotējošu skalu un palielināmo stikliņu skatu meklētājā. Šķidrumā peldošā (amortizētā) skala kombinē 360 grādu joslu un 64 bāru joslu.

Produkta Kompass Scompass attēls Lai apgūtu kompasa darbības principus un pielietošanu dabā lieliski piemērots būs kompass Scompass, kas ir ļoti kompakts un viegls, lieliski piemērots bērniem. Tam ir vienkāršs un minimāls dizains, plastikāta korpuss un aukla nostiprināšanai pie somas vai pakāršanai kaklā.

Līdz 31.07.2016. ar klienta karti visām Konus precēm - 20% atlaide

Citas ziņas
veldzejies-un-baudi-vasaras-udens-priekus-vai-izaicinosus-velobraucienus-ar-aquapac-un-ortlieb-udensdrosajiem-iepakojumiem-un-s

Veldzējies un baudi vasaras ūdens priekus vai izaicinošus velobraucienus ar Aquapac un Ortlieb ūdensdrošajiem iepakojumiem un s

28.06.2016
Viena no vasaras neatņemamām sastāvdaļām ir visdažādāko ūdensprieku baudīšana – neaizmirstami laivu braucieni, veldzējošas peldes vai dejas siltā vasaras lietū. Lai vēl patīkamāk izbaudītu ūdens klātbūtni, neraizētos par mobilā tālruņa vai citu elektroierīču...

Lasīt tālāk

ekipejies-svetkiem-lafuma-pinguin-un-millet-jaunumi-un-papildinajumi-gandrs-veikalu-plauktos

Ekipējies svētkiem – Lafuma, Pinguin un Millet jaunumi un papildinājumi Gandrs veikalu plauktos

16.06.2016
Tuvojas gada maģiskākā diena un nakts, un to vislabāk piedzīvot un izbaudīt svaigā gaisā un brīvā dabā. Lai šo piedzīvojumu izbaudītu pilnvērtīgi, droši un komfortabli, Gandrs parūpējies par zīmolu Pinguin, Millet un Lafuma jaunumiem un papildinājumos...

Lasīt tālāk

parliecinoss-dizains-un-augstaka-kvalitate-zviedru-zimola-fjallraven-papildinajumi-gandrs-plauktos

Pārliecinošs dizains un augstākā kvalitāte – Zviedru zīmola Fjallraven papildinājumi Gandrs plauktos

09.06.2016
Šobrīd uzņēmums saviem klientiem piedāvā tehnoloģiski inovatīvu, izturīgu, augstas kvalitātes apģērbu, ekipējumu un piederumus pārgājieniem, aktīvai atpūtai brīvā dabā, kalnos, kā arī ikdienas aktivitāšu laikā, produktu dizainā veiksmīgi apvienojot mūsdienu...

Lasīt tālāk