1. Ziņas
  2. Pārliecinošs dizains un augstākā kvalitāte – Zviedru zīmola Fjallraven papildinājumi Gandrs plauktos

Pārliecinošs dizains un augstākā kvalitāte – Zviedru zīmola Fjallraven papildinājumi Gandrs plauktos

Publicēts: 09.06.2016

Šobrīd uzņēmums saviem klientiem piedāvā tehnoloģiski inovatīvu, izturīgu, augstas kvalitātes apģērbu, ekipējumu un piederumus pārgājieniem, aktīvai atpūtai brīvā dabā, kalnos, kā arī ikdienas aktivitāšu laikā, produktu dizainā veiksmīgi apvienojot mūsdienu un retro stilu.

Ikvienā Fjällräven produktā apvienotas visas tās īpašības, kas ļaus justies komfortabli un droši, kā arī izskatīties lieliski, visdažādākajās brīvdabas aktivitātēs un ikdienā.

Tā, piemēram, jakas modelis Sarek Trekking Jacket, kas pieejams gan sievietēm, gan vīriešiem, veidots pagarinātā, klasiskā piegriezumā. Jaka būs piemērota pārgājieniem, trekingam un citām brīvdabas aktivitātēm, turklāt lieliski iederēsies arī ikdienas garderobē. Jaka izgatavota no izturīgā G-1000 Original materiāla, kam piemīt gan vēja, gan mitruma necaurlaidīgās īpašības –  tā pārbaudītā funkcionalitāte padarīs dzīvošanu brīvā dabā vieglāku un patīkamāku. Šo materiālu iespējams impregnēt ar Greenland Wax vasku, piešķirot tam papildus aizsardzību pret mitrumu, vēju un nolietojumu.

Ja vēlies papildināt savu ārējo tēlu ar jaunu somu, tam lieliski piemērota būs kāda no Fjällräven somām, kas izceļas ar īpašu dizainu, tajā apvienojot gan funkcionalitāti, gan izturību, gan mūsdienīgu retro stila veidolu.

Pārgājieniem un citai aktīvai atpūtai ideāli piemērotas būs kādas no Fjällräven zīmola šortiem vai biksēm. Tās izgatavotas no īpaši izturīga materiāla un veidotas tā, lai nodrošinātu labāko komfortu un kustību brīvību.

Piemēram, bikses Keb Trousers Regular ir komfortablas, funkcionālas un tehniski uzlabotas pārgājienu un trekinga bikses vīriešiem. Tās veidotas ar optimizētu pielāgotību un rūpīgi pārdomātām detaļām, lai sniegtu izcilu komfortu un kustību brīvību aktivitātes laikā. Tās īpaši piemērotas kalnu trekingam, kurā ietverti kāpšanas elementi – kur mobilitāte ir tik pat svarīga, kā izturība un aizsardzība no asiem akmeņiem u.c., tādēļ biksēm ir īpaši formēta aizmugure un ceļgalu daļas, turklāt šajās vietās tām ir īpaši izturīgas šuves. Bikšu aizmugurē, staru priekšpusē, ceļgalu daļā un staru apakšdaļas iekšpusē (šeit izmantots dubults materiāla slānis, lai nodrošinātu lielāku izturību pret berzi un nolietojumu) izmantots G-1000® Eco materiāls. Augšstilba daļas iekšējā šuve ir pārvietota un aizvietota ar savienojošu auduma paneli, lai samazinātu berzes un nodiluma risku. Rāvējslēdzēja aizdares ventilācijas atvērums no ceļgala līdz gurnam un apakšstilba iekšpusē ļauj viegli un ērti atbrīvoties no liekā siltā gaisa. Biksēm ir divas kabatas ar pārlokiem uz bikšu starām – viena ar rāvējslēdzēja aizdares iekškabatu, viena ar tīklveida iekškabatu un divas sānu kabatas. Staru apakšējās malās iestrādātas savelkamas siksniņas un spiedpogu regulācija, kā arī āķis priekšpusē, kas bikses ļauj nostiprināt pie zābakiem.

 

Ja vēlies baudīt izcila komforta, augstas kvalitātes un pārliecinoša dizaina apvienojumu gan ikdienā, gan atpūšoties dabā, ielūkojies Fjällräven piedāvāto preču klāstā!

Citas ziņas

Rīgas atklātās alpīnisma sacensības

15.06.2016
11.jūnijā BJC Daugmale sporta zālē sadarbībā ar Gandrs norisinājās vēl nebijušas sacensības alpīnismā jauniešu un junioru vecuma grupās. :image-37078: :image-37079: :image-37080: :image-37081:  Galvenais sacensību tiesnesis un Gandrs atbalstītais kāpējs...

Lasīt tālāk

Gandrs atbalstītie kāpēji iegūst 1.vietu atklātajās alpīnisma sacensībās

09.06.2016
Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās Latvijas čempionāts “Zelmas-Bej Mamikonjanas” kausa izcīņā alpīnisma tehnikā, kurā piedalījās Gandrs un Petzl atbalstītie kāpšanas sportisti Kaspars Vilks, Pēteris Meirāns un Artūrs Dombrovskis ar komandas biedriem...

Lasīt tālāk

Ieskaties acīs vasarai ar augstas kvalitātes un pievilcīga dizaina Julbo saulesbrillēm. Jūnijā Gandrā par īpaši izdevīgām cenām

30.05.2016
Julbo ir ražotājs ar gadiem ilgu pieredzi kvalitatīvu un tehnoloģiski progresīvu saulesbriļļu izgatavošanā, kas savu darbību aizsāka jau tālajā 1888. gadā.Plašajā Julbo saulesbriļļu klāstā atrodamas visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm un ikdienai piemērotas...

Lasīt tālāk