1. Ziņas
  2. Pamodini piedzīvojumu garu sevī – dodies dabā ar jaunajām Millet mugursomām

Pamodini piedzīvojumu garu sevī – dodies dabā ar jaunajām Millet mugursomām

Publicēts: 03.08.2016

Zīmols Millet ir alpīnisma un brīvdabas ekipējuma ražotājs ar gadiem ilgu un bagātīgu pieredzi. Kā ģimenes uzņēmums Millet savu darbību aizsāka 1921. gadā Francijā. Pilnveidojoties un pielietojot praksē personīgās zināšanas un pieredzi alpīnismā, 1950. gadā brāļi Milleti piedalās pirmās franču ekspedīcijas uz Himalajiem sagatavošanā, izstrādājot un piegādājot aprīkojumu ekspedīcijas dalībniekiem, kas nenoliedzami kļūst par vienu no svarīgākajiem faktoriem, lai Herzog/ Lanchenal ekspedīcija uz Himalajiem būtu veiksmīga. Šis izšķirošais posms uzņēmuma vēsturē iezīmē veiksmīgo Millet attīstību, nodrošinot stabilas līdera pozīcijas alpīnistu mugursomu ražošanā.

Šobrīd Millet ir viens no lielākajiem tehniski pilnveidotu un kvalitatīvu apģērbu un ekipējuma ražotājiem pasaulē. Millet – tā ir kvalitāte un tehniskais izpildījums, kas apmierinās pat visprasīgākā eksperta vēlmes.

Aplūko jaunās Millet mugursomas Taviem jauniem izaicinājumiem un piedzīvojumiem dabā.

 Mugursoma Annapurna 75+15 ir ietilpīga un komfortabla mugursoma ilgiem pārgājieniem, trekingam, ekspedīcijām kalnos un citām alpīnām aktivitātēm. Alpine Trek Adjustable back™ nešanas sistēma ir viegli pielāgojama, ergonomiska un komfortabla. Somas galvenais nodalījums ar paplašināmu nodalījumu (+15 litri) un Protective Rolling Closure™ aizdari ļauj ērti savietot visu vajadzīgo, somas noņemamā augšdaļa (vāks) ar trim kabatām, 2 elastīgās kabatas sānos un 1 priekšā palīdzēs vienkārši organizēt ekipējumu. Papildus ērtībai somai ir kompresijas siksnas sānos un apakšdaļā, Quick Axe™ ledus cirtņa un nūju turētājs, krūšu siksna, gurnu siksna ar rāvējslēdzēja aizdares kabatu un lietus pārvalks.

Mugursoma Vertigo 35 ir ergonomiska, daudzfunkcionāla, nodiluma un mitrumizturīga mugursoma alpīnām ekspedīcijām, kalnu piedzīvojumiem, ceļojumiem, pārgājieniem un ikdienai. Soma ir rokas bagāžas izmēra (55 cm x 35 cm x 25 cm), tai ir divi rokturi, polsterēts nodalījums 17" datoram ar sānu piekļuvi, aizvelkama kabata augšdaļā, rāvējslēdzēja aizdares priekškabata un elastīga tīklveida kabata sānos, iekškabata ar atslēgu turētāju, cilpas ekipējuma nostiprināšanai un nūju turētājs. Mugursoma aprīkota ar ergonomiskām plecu lencēm, slodzes regulācijas siksnām un gurnu jostu.

Mugursoma Trilogy 25 ir tehniska alpīnisma mugursoma, kas piemērota dažādām kalnu aktivitātēm visa gada garumā. Somai ir galvenais nodalījums ar aizrullējamu Protective Rolling Closure™ aizdari augšējā daļā, FPP un Quick Axe™ ledus cirtņa turētāji, virves turētājs, divas vilkšanas cilpas, kompresijas siksnas sānos, rāvējslēdzēja aizdares kabata, gurnu josta un krūšu siksna. Harness Back™ nešanas sistēma sniedz komfortu, stabilitāti un labu svara sadalījumu. Somā izmantotais Cordura® materiāls sniedz augstu nodilumizturību, bet somas ārējā apstrāde - mitrumnoturību.

 Mugursoma Venom 10 ir kompakta un dinamiska mugursoma, kas piemērota pārgājieniem un trekingam ar strauju augstuma maiņu kalnos, kā arī citām sportiskām aktivitātēm. Tā ir ergonomiska, viegla, elpojoša un efektīva. Aprīkota ar U-formas rāvējslēdzēja aizdari, Speed Poles™ nūju turētāju, elastīgām kompresijas siksnām un ekipējuma turētāju, vienu elastīgu sānu kabatu, 1 rāvējslēdzēja aizdares iekškabatu un ārējo nodalījumu dzeršanas sistēmai. Somai ir dubulta krūšu siksna un elastīga kabata pudelei.

Ieskaties - pasaulslavenais zīmols Millet jau daudzus gadus arī Gandra plauktos!

Citas ziņas
velosezonai-ritot-pilna-spara-gandra-plauktus-papildinajusi-zimola-northwave-jaunumi

Velosezonai ritot pilnā sparā, Gandra plauktus papildinājuši zīmola Northwave jaunumi

29.07.2016
Northwave ir pasaulē plaši pazīstams velo apģērba, apavu un ziemas inventāra ražotājs, kas savu darbību aizsācis 80-to gadu sākumā Itālijā. Iezīmes, kas vislabāk raksturo gadu desmitiem uzkrāta un attīstīta pieredze, labākās tehnoloģijas, kā arī pārbaudīta...

Lasīt tālāk

drosai-un-kosai-velosezonai-alpina-sports-kiveru-un-saulesbrillu-papildinajums-veikalos-gandrs

Drošai un košai velosezonai Alpina Sports ķiveru un saulesbriļļu papildinājums veikalos Gandrs

12.07.2016
Alpina Sports ir uzticams Vācu uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu garu pieredzi izcilu gan riteņbraukšanai, gan ziemas sporta veidiem piemērotu ķiveru un briļļu ražošanā. Šobrīd uzņēmums ir viena no vadošajām slēpošanas un velobraucēju ķiveru ražotnēm visā...

Lasīt tālāk

gandra-parstaveto-zimolu-rindas-papildinajis-jaunums-zimols-konus-ar-lieliskas-kvalitates-binokliem-un-kompasiem

Gandra pārstāvēto zīmolu rindas papildinājis jaunums – zīmols Konus ar lieliskas kvalitātes binokļiem un kompasiem

04.07.2016
Pārraugi plašumus, ieraugi dabas krāšņumu vēl spējāk un vienmēr zini pareizo ceļu ar jaunajiem binokļiem un kompasiem no Konus. Verona, kas atrodas Itālijas ziemeļaustrumu, ir mājvieta vienam no visstraujāk augošajiem zīmoliem optikā: Konus. Tas ir ģimenes...

Lasīt tālāk