1. Ziņas
  2. Funkcionālie Light My Fire trauki un galda piederumi gan ikdienai, gan Taviem piedzīvojumiem dabā

Funkcionālie Light My Fire trauki un galda piederumi gan ikdienai, gan Taviem piedzīvojumiem dabā

Publicēts: 20.10.2016

Spēcinošai un gardai maltītei mūsu ikdienā ir svarīga loma – jo īpaši lieliski ir baudīt līdzpaņemtu, mājās gatavotu maltīti darbā, parkā vai brīvā dabā. Un ēdiens noteikti garšo daudz labāk, ja baudīts no košiem un funkcionāliem traukiem.

Zviedru zīmols Light My Fire specializējas īpašu trauku un piederumu izgatavošanā, kas praktiski pielietojami kā pilsētvidē, tā mežā. No uguns iegūšanas rīkiem līdz ēdiena sagatavošanai un baudīšanai. Light My Fire produkti izgatavoti ne vien funkcionālā un lietotājam ērtā dizainā, tie veidoti arī košā un pārliecinošā dizainā.

Baudi maltīti skolā, darbā vai kādā no brīvdabas piedzīvojumiem.

Lunch Kit Pin-Pack ir kompakts un ļoti funkcionāls trauku komplekts, kas ideāli piemērots pusdienu baudīšanai darbā, skolā, piknikā vai kādā no brīvdabas piedzīvojumiem. Komplektā iekļauts: 1. Vāciņš/šķīvis (500 ml), veidots ar noapaļotiem stūriem; 2. Bļoda/šķīvis (900 ml) ar Spork turētāju; 3. Karote/dakša Spork Original; 4. Ūdensdrošs trauciņš ar mērlīnijām Snap Box Original (170 ml); 5. Ūdensdrošs trauciņš ar mērlīnijām SnapBox Oval (320 ml); 6. Īpašs stiprinājums. Trauku komplekts izgatavots no viegli kopjamiem materiāliem, kas nesaglabā ēdiena garšu vai smaržu, BPA brīvs. Traukus iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un sildīt mikroviļņu krāsnī. Iekrītot ūdenī, trauku komplekts negrimst.

Krūzīte tavā mugursomā vai rokassomā – izgaršo savu dzērienu it visur, kurp dodies.

Pack Up Cup ir funkcionāla un kompakta savietojamā krūze, kas ideāli piemērota gan visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm, gan ikdienai. Lai baudītu gardu dzērienu, atliek vien krūzes augšdaļai piestiprināt apakšdaļu - un tā ir gatava lietošanai. Krūzes drošais un stingrais vāciņš saglabās dzērienu siltu, kā arī pasargās to no netīrumiem un ziņkārīgiem kukaiņiem. Tā ir pavisam ērti kopjama, to iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un ievietot mikroviļņu krāsnī. Tā izgatavota no BPA brīva materiāla. Krūzei ir iestrādātas mērlīnijas. To iespējams ievietot MealKit un LunchKit trauku komplektos.

Neraizējies arī par galda rīkiem – Light My Fire ir parūpējies arī par tiem.

Karote/dakša Spork Original ir universāls galda piederums - trīs vienā - dakšiņa - karote – nazis. Tas lieliski piemērots kā ikdienai, tā laivu braucieniem, pārgājieniem un jebkurām citām aktivitātēm. Mugursomā, pusdienu kārbiņā un pat rokas somiņā - tas noderēs vienmēr un visur. Spork ir izturīgs, viegls un to iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Izmērs: 170x38x17mm

Īpaši parūpējoties par kreiļiem, tagad Light My Fire radījis arī Spork Lefty. 600 miljoniem cilvēku pasaulē tagad ir Spork karote/dakšiņa, ko tie var saukt par savu. Spork Lefty ir tās pašas gludās formas, augstā izturība un daudzpusība, kas Spork Original karotei, tikai tā ir radīta tieši kreiļiem. Spork Lefty ir piemērota mazgāšanai trauku mašīnā, tā ir karstumizturīga un droša traukiem ar pretlipes pārklājumu.

Aplūko kvalitatīvā Light My Fire zīmola piedāvājumu, izvēlies sev piemērotāko un baudi izcilu maltīti mežā vai pilsētā.

Citas ziņas
vai-tavam-velosipedam-nepieciesama-velo-apkope

Vai tavam velosipēdam nepieciešama velo apkope?

03.10.2016
Tāpat kā automašīnai reizi gadā jāveic tehniskā pārbaude arī velosipēdam nepieciešamas zinošas meistaru rokas, lai pagarinātu tā ripošanas mūžu!  

Lasīt tālāk

dodies-sajust-sasmarzot-un-izgarsot-rudeni-pinguin-ekipejuma

Dodies sajust, sasmaržot un izgaršot rudeni Pinguin ekipējumā

26.09.2016
Ar spožiem saules stariem dabā ienācis rudens, mazpamazām ietērpjot kokus krāšņākajos tērpos, lai svinīgi atsveicinātos no aizejošās vasaras. Dodies dabā, lai izbaudītu košās rudens dzīres! Lai pilnvērtīgi izbaudītu aktīvu atpūtu dabā visdažādākajos...

Lasīt tālāk

izgaismo-savus-piedzivojumus-daba-ar-jaudigajiem-petzl-pieres-lukturiem

Izgaismo savus piedzīvojumus dabā ar jaudīgajiem Petzl pieres lukturiem

25.08.2016
Dodoties dabā vai veicot dažādus darbus, neatsverama ekipējuma sastāvdaļa ir lukturītis, kas izgaismos ceļu diennakts tumšajā laikā, parūpējoties gan par redzamību, gan drošību. Visparocīgākais un funkcionālākais lukturis jebkurā brīvdabas aktivitātē...

Lasīt tālāk