1. Ziņas
  2. Izaicini sevi un izbaudi Transkontinentālo velosacensību sajūtas

Izaicini sevi un izbaudi Transkontinentālo velosacensību sajūtas

Publicēts: 04.07.2017

Šī gada 7. jūlijā plkst. 2200 Liepājā tiks dots starts vēl nebijušam notikumam – “Transgandriskajam velobraucienam”, kas noslēgsies nākamajā dienā Valmierā. Ikviens velobraukšanas entuziasts tiek aicināts pieņemt izaicinājumu un izbaudīt 320 km garu velobraucienu, kas būs pietuvināts vienai sacensību dienai garākajās riteņbraukšanas sacensībās Eiropā – “Transcontinental race” (TCRNo5).

transgandriskais-velobrauciens

“Transgandrisko velobraucienu” vadīs Gandrs atbalstītais velosportists Krišjānis Jansons-Ratiniks jeb Velomens, kurš pavisam drīz dosies ceļā uz Beļģiju, lai tur 28. jūlijā uzsāktu 3900 km garās Transkontinentālās sacīkstes. 7. jūlijā notiks TCRNo5 treniņbrauciens no Gandrs Liepājas veikala uz Gandrs Valmieras veikalu, šis attālums atbilst tieši vienai sacensību dienai – 320 kilometriem. Braucienā var piedalīties ikviens interesents, veicot kaut nelielu distanci kopā ar Krišjāni.

“Dalība Transkontinentālajās sacensībās ir liels izaicinājums, jo sacensību formāts ir ļoti strikts. Tas neļauj izmantot nekāda veida palīdzību no malas, sportistiem pašu spēkiem jāplāno labākais maršruts, jāpiemeklē naktsmītnes un jāpārdomā nepieciešamās atpūtas pauzes. Izmantot atļauts tikai sabiedrībai publiski pieejamos un paredzētos pakalpojumus. Brauciena laikā riteņbraucējiem būs jāapmeklē četri kontrolpunkti, kas izvietoti reģiona augstākajās un iespaidīgākajās vietās, kopumā brauciens vedīs cauri 13 Eiropas valstīm. Šīs sacensības ir īpašas ar to, ka ne visi sportisti, kas pieteikušies braucienam, iekļūst dalībnieku sarakstā – ierasti sacensībām piesakās trīs reizes vairāk riteņbraucēju nekā paredz sacensībās pieļaujamais dalībnieku skaits. Esmu ļoti gandarīts, ka starp vairāk nekā 300 dalībniekiem šogad sarakstā izdevās iekļūt arī man”, par sarežģītajām velosacensībām stāsta Krišjānis.

No plkst. 2100 līdz 2200 Gandrs veikalā Liepājā, Bāriņu ielā 14 varēs apskatīt Merida velosipēdu pilnā komplektācijā, ar kuru Krišjānis dosies ceļā, kā arī aprunāties ar Krišjāni un uzzināt visu par gatavošanās procesu, kā arī šīs dienas plānoto braucienu.

Velobrauciena starts būs plkst. 2200 no Gandrs Liepājas veikala, Bāriņu ielā 14 un finišs nākamās dienas plkst. 1300 Gandrs Valmieras veikalā, Rīgas ielā 27. Pievienoties braucienam var gan uz visu distanci, gan arī atsevišķu posmu.

Lai piedalītos braucienā, nepieciešams nodrošināties ar šādu inventāru: velosipēds, velosipēda lampiņas, ķivere, enerģijas uzkodas un dzērieni, kā arī laika apstākļiem piemērots apģērbs. Brauciena formāts būs pietuvināts tam, kā Krišjānis brauks TCRNo5 sacensībās, tādēļ nebūs pavadošā auto.

Velobrauciens ir bezmaksas. Pieteikšanās velobraucienam –  https://www.gandrs.lv/atputa/velobraucieni/transgandriskais-velobrauciens/

Citas ziņas
svini-vasaru-un-uzziedi-daba-fjallraven-un-pinguin-jaunumi-un-papildinajumi-gandrs-plauktos

Svini vasaru un uzziedi dabā! Fjallraven un Pinguin jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

21.06.2017
Vasaras ziedēšana rit pilnā sparā. Pļavas, lauki un meži ir pārpilni košuma un smaržu. Koku zaļajās lapotnēs skaistākās dziesmas mums dzied putni, muguras kutina silti saules stari un veldzēties aicina dzīvūdeņi. Daba ir atmodusies, lai mums dāvātu svētkus...

Lasīt tālāk

ienirsti-vasara-peldlietu-jaunumi-un-papildinajumi-no-aqua-speed-jau-gandra

Ienirsti vasarā! Peldlietu jaunumi un papildinājumi no Aqua-Speed jau Gandrs plauktos

08.06.2017
Vasaras spirgtais zaļums jau izrotājis kokus. Gaisā virmo plaukušu ziedu smaržas. Viss ir dzīvs! Daba mūs gaida, lai sniegtu mums piedzīvojumus un prieku – atveries un izbaudi, dodies pretī vasarai. Īsti vasaras piedzīvojumi neizpaliek bez kārtīgām peldēm...

Lasīt tālāk

maini-esoso-merida-velosipedu-pret-jaunu

Maini esošo Merida velosipēdu pret jaunu!

16.03.2018
Apnicis esošais velosipēds? Nepatīk izvēlētā krāsa? Vēlies jaunu velopiedzīvojumu draugu? Vai vienkārši alksti pēc pārmaiņām? Mums ir lielisks risinājums!  Atved un atstāj mums savu esošo Merida velosipēdu, iegādājies jaunu velosipēdu* ar -50% atlaidi...

Lasīt tālāk