1. Ziņas
  2. Izaicini sevi un izbaudi Transkontinentālo velosacensību sajūtas

Izaicini sevi un izbaudi Transkontinentālo velosacensību sajūtas

Publicēts: 04.07.2017

Šī gada 7. jūlijā plkst. 2200 Liepājā tiks dots starts vēl nebijušam notikumam – “Transgandriskajam velobraucienam”, kas noslēgsies nākamajā dienā Valmierā. Ikviens velobraukšanas entuziasts tiek aicināts pieņemt izaicinājumu un izbaudīt 320 km garu velobraucienu, kas būs pietuvināts vienai sacensību dienai garākajās riteņbraukšanas sacensībās Eiropā – “Transcontinental race” (TCRNo5).

transgandriskais-velobrauciens

“Transgandrisko velobraucienu” vadīs Gandrs atbalstītais velosportists Krišjānis Jansons-Ratiniks jeb Velomens, kurš pavisam drīz dosies ceļā uz Beļģiju, lai tur 28. jūlijā uzsāktu 3900 km garās Transkontinentālās sacīkstes. 7. jūlijā notiks TCRNo5 treniņbrauciens no Gandrs Liepājas veikala uz Gandrs Valmieras veikalu, šis attālums atbilst tieši vienai sacensību dienai – 320 kilometriem. Braucienā var piedalīties ikviens interesents, veicot kaut nelielu distanci kopā ar Krišjāni.

“Dalība Transkontinentālajās sacensībās ir liels izaicinājums, jo sacensību formāts ir ļoti strikts. Tas neļauj izmantot nekāda veida palīdzību no malas, sportistiem pašu spēkiem jāplāno labākais maršruts, jāpiemeklē naktsmītnes un jāpārdomā nepieciešamās atpūtas pauzes. Izmantot atļauts tikai sabiedrībai publiski pieejamos un paredzētos pakalpojumus. Brauciena laikā riteņbraucējiem būs jāapmeklē četri kontrolpunkti, kas izvietoti reģiona augstākajās un iespaidīgākajās vietās, kopumā brauciens vedīs cauri 13 Eiropas valstīm. Šīs sacensības ir īpašas ar to, ka ne visi sportisti, kas pieteikušies braucienam, iekļūst dalībnieku sarakstā – ierasti sacensībām piesakās trīs reizes vairāk riteņbraucēju nekā paredz sacensībās pieļaujamais dalībnieku skaits. Esmu ļoti gandarīts, ka starp vairāk nekā 300 dalībniekiem šogad sarakstā izdevās iekļūt arī man”, par sarežģītajām velosacensībām stāsta Krišjānis.

No plkst. 2100 līdz 2200 Gandrs veikalā Liepājā, Bāriņu ielā 14 varēs apskatīt Merida velosipēdu pilnā komplektācijā, ar kuru Krišjānis dosies ceļā, kā arī aprunāties ar Krišjāni un uzzināt visu par gatavošanās procesu, kā arī šīs dienas plānoto braucienu.

Velobrauciena starts būs plkst. 2200 no Gandrs Liepājas veikala, Bāriņu ielā 14 un finišs nākamās dienas plkst. 1300 Gandrs Valmieras veikalā, Rīgas ielā 27. Pievienoties braucienam var gan uz visu distanci, gan arī atsevišķu posmu.

Lai piedalītos braucienā, nepieciešams nodrošināties ar šādu inventāru: velosipēds, velosipēda lampiņas, ķivere, enerģijas uzkodas un dzērieni, kā arī laika apstākļiem piemērots apģērbs. Brauciena formāts būs pietuvināts tam, kā Krišjānis brauks TCRNo5 sacensībās, tādēļ nebūs pavadošā auto.

Velobrauciens ir bezmaksas. Pieteikšanās velobraucienam –  https://www.gandrs.lv/atputa/velobraucieni/transgandriskais-velobrauciens/

Citas ziņas
skrienies-ar-veju-velo-foto-orientesanas-piedzivojums-liepaja

Skrienies ar vēju! Velo-foto orientēšanās piedzīvojums Liepājā

11.07.2017
Sajūti brīvības garšu un vēju matos aizraujošā velo-foto orientēšanās piedzivojumā Liepajā, iepazīstot pilsētu no jauna! Dodies uz Gandrs veikalu Liepājā, Bāriņu ielā 14, saņem karti, kurā norādīti attēli, kas Tev būs Liepājā jāatrod un jāatpazīst. Brauc...

Lasīt tālāk

gandrs-atbalstitais-sportists-ints-celmaraugs-dalas-iespaidos-par-mtb-sacensibam-beskidy-mtb-trophy

Gandrs atbalstītais sportists Ints Celmaraugs dalās iespaidos par MTB sacensībām – Beskidy MTB Trophy

28.06.2017
No 15. līdz 18. jūnijam vienās no grūtākajām MTB sacensībām Eiropā – Beskidy MTB Trophy – piedalījās arī Gandrs atbalstītais sportists Ints Celmaraugs. Pasaulē šīs sacensības ir pazīstamas ar savām ārkārtīgi sarežģītajām trasēm, tehniskiem, šauriem ceļiem...

Lasīt tālāk

svini-vasaru-un-uzziedi-daba-fjallraven-un-pinguin-jaunumi-un-papildinajumi-gandrs-plauktos

Svini vasaru un uzziedi dabā! Fjallraven un Pinguin jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

21.06.2017
Vasaras ziedēšana rit pilnā sparā. Pļavas, lauki un meži ir pārpilni košuma un smaržu. Koku zaļajās lapotnēs skaistākās dziesmas mums dzied putni, muguras kutina silti saules stari un veldzēties aicina dzīvūdeņi. Daba ir atmodusies, lai mums dāvātu svētkus...

Lasīt tālāk