1. Ziņas
  2. Tiekamies EKO VELO tirdziņā Miera ielas republikā 22.septembrī

Tiekamies EKO VELO tirdziņā Miera ielas republikā 22.septembrī

Publicēts: 20.09.2012

tiekamies-eko-velo-tirdzina-miera-ielas-republika

Šī gada 22. septembrī Eiropas Mobilitātes nedēļas 2012 un Dienas bez auto ietvaros  Miera ielas 15. nama pagalmā no plkst 11 – 17 notiks EKO VELO tirdziņš.

EKO VELO tirdziņā varēs novērtēt, degustēt un pirkt Latvijas bioloģisko zemnieku un ekoloģisko ražotāju produktus ¾ būs svaigi dārzeņi, augļi un sulas, zaļumi, sieri, maize un pīrādziņi, tējas un garšaugi, vīni, ievārījumi, medus un marmelādes!

Paralēli tirdziņam norisināsies radošas darbnīcas, un Gandrs rīkotās aktivitātes ar un uz velosipēdiem. Aicinām ripot šurpu kopā ar ģimeni un draugiem, lai minētu Gandra velo mīklu, izbraukājot burvīgās Miera ielas stūrus un nostūrus.

Varēs nobaudīt labu Fairtrade (Godīgās tirdzniecības) kafiju, paklausīties mūziku un aprīkot sevi un savu velo ar atstarotājiem, lietusmētelīšiem un citiem rudens sezonai aktuāliem aksesuāriem. Tirdziņā varēs nopirkt apģērbus no labdarības veikala Otrā elpa, kā arī uzzināt, kā ikdienā dzīvot dabai draudzīgāk un piedalīties akcijā “Nāc un sāc zaļot” www.nacunsac.lv !

Tiem, kas ieradīsies uz riteņiem, neradot CO2, īpašs sveiciens -  Bio Cola par supercenu!

10% atlaide arī visiem produktiem veikalā “Dabas dobe” un citi pārsteigumi no bioloģiskajiem zemniekiem un citiem tirgotājiem!

Nāc uz Miera ielas republiku un uzpucē sevi un savu velosipēdu, iepazīsties ar longboard un citiem pilsētas braucamrīkiem, piereģistrē savu velosipēdu, diskutē un iesniedz priekšlikumus par pilsētas attīstību videi un cilvēkam draudzīgā virzienā!

Paralēli tirdziņam un aktivitātēm Miera ielas republikā, arī citviet pilsētā notiks pasākumi, par kuriem sīkāku informāciju var uzzināt: www.rdsd.lv

Tiekamies Dienā bez auto!

Citas ziņas

Augstā otrā vieta MIX klasē Gandrs piedzīvojumu komandai X-Race sezonas kopvērtējumā

25.09.2012
image-18595: Piedzīvojumu komanda „Gandrs” X-Race sezonu slēdz, kāpjot uz goda pjedestāla – godam izcīnīta augstā otrā vieta, uzvarot trijos no pieciem X-Race posmiem 2012.gada sezonā. Spēks, izturība un nenovērtējams komandas gars...

Lasīt tālāk

Noskaidroti ceļojošā Gandra kausa ieguvēji!

20.09.2012
2012. gada 15.septembrī rīkojām nelielus svētkus visiem kāpējiem jeb sasaišu kāpšanas sacensības- Gandra kauss. Šogad Gandra kausā bija trīs dažādas distances- ar drytoolinga elementiem, ar mākslīgajiem atbalsta punktiem, ar kāpšanas...

Lasīt tālāk

Gandra piedzīvojumu sacensību komandas dalībnieces Daces Lindes piedzīvotais Monblāna ultramaratonā

20.09.2012
Gandra piedzīvojumu komandas dalībniece Dace Linde dalās ar piedzīvoto Monblāna ultramaratonā  - The North Face® Ultra-Trail du Mont-Blanc® - augstākās pakāpes sarežģītības skriešanas sacensības kalnainā apvidū. Daudzās vietās skrējiens...

Lasīt tālāk