1. Ziņas
  2. Svinot Brooks England 150 gadu jubileju – Gandrā izsmalcināti un eleganti velosipēdu sēdekļu jubilejas modeļi un papildinājumi

Svinot Brooks England 150 gadu jubileju – Gandrā izsmalcināti un eleganti velosipēdu sēdekļu jubilejas modeļi un papildinājumi

Publicēts: 18.08.2016

Brooks England – tas ir zīmols, kura vēsture ir nu jau pusotru gadsimtu sena un kas šo gadu laikā no nelielas darbnīcas pārvērties par oriģinālu, ekskluzīvu un pasaulslavenu uzņēmumu velosipēdu piederumu zīmolu vidū. Par viennozīmīgām zīmola pamatvērtībām jau izsenis uzskatāma augstākā kvalitāte un komforts, meistarība un nepārspējams, niansēs izstrādāts dizains, kurš vienaldzīgu neatstās nevienu.

Šogad, svinot 150 gadu jubileju, Brooks England laidis klajā patiesi ekskluzīvus un izsmalcinātus velosipēdu sēdekļu modeļus.

Brooks ir izveidojis īpašu kolekciju viszīmīgākajiem sēdekļiem ar viscaur spožiem vara rāmjiem, no izturīgas, melnas augstākās kvalitātes ādas, kas papildināta ar skaistām vara kniedēm. Pieejamie modeļi ir klasiskais un vispieprasītākais - B17, lieliskais tūrisma braucienu sabiedrotais - Flyer, B67 - pilsētas velosipēdiem, B33 - lielām slodzēm un Swallow sacensību velosipēdiem. Visi īpašā iepakojumā!

Velosēdeklis B67 ir mūsdienu versija B66 modelim, kurš pirmo reizi ticis iekļauts Brooks katalogā 1927. gadā. Ar dubultām spirālveida atsperēm aizmugurē un īpašu, kvalitatīvu miecētas ādas pārklājumu, caurumotu sēdekļa vidusdaļā.

Flyer un tā sieviešu modelis Flyer S ir klasiskie sēdekļi garām tūrisma pārbraucienu distancēm. Dizains radīts pēc sēdekļa B66 Champion parauga, kurš pirmo reizi ticis iekļauts Brooks katalogā 1927. gadā. Kvalitatīvs ādas pārklājums, divas lielas aizmugurējās atsperes, kas nodrošinās lielisku amortizāciju.

B17 ir Brooks vadošais modelis, ideāls sportiskām un garām tūrisma distancēm, kā arī MTB braucieniem. Tas ir apgrozībā jau vairāk nekā 100 gadus, atrodoties katalogā jau kopš 1898. gada. Šie īpašā piedāvājuma sēdekļi ir ar varu pārklātiem rāmjiem un rokām kaltām vara kniedēm.

Tāpat Gandrā pieejami arī citi elegantā zīmola Brooks England produktu papildinājumi. Jaunas krāsas un nepārspēts dizains – tas spilgti papildinās gan Tavu, gan Tava velosipēda tēlu!

 Pickwick ir universāla audekla roll-top aizdares sistēmas mugursoma, kuras dizaina komponentes nodrošinās ērtu un optimālu lietošanu pilsētas velobraucienos. Izgatavota no ūdens atgrūžošas kokvilnas un Brooks dabīgās ādas materiāla. Pickwick mugursomas dizaina autors ir londonietis Andrē Klausers (Andre Klauser). Mugursomai ir viena slēptā kabata un viens ekstra nodalījums, kas noslēpti somas muguras daļā.

Pirmā Challenge velosomiņa tika radīta un patentēta 1896. gadā. Šī rezerves daļu somiņa ir piemērota piestiprināšanai sēdekļa aizmugurē ar īpašām, atbalstu nodrošinošām cilpām. Somas stiprinājumi ir pašnoturoši un fiksē somiņu pie sēdekļa, balstoties uz somiņas svaru un tādējādi padarot stiprinājumu vēl drošāku. Siksna, kas apvij instrumentus, novērš to vibrācijas un grabēšanu pārvadāšanas laikā. Materiāls: miecēta, kvalitatīva āda.

Papildini savu un sava velosipēda tēlu ar izsmalcinātajiem, komfortablajiem un augstākajā kvalitātē izgatavotajiem Brooks England produktiem!

Ar visu "Brooks England" preču klāstu, kas pieejams Gandrs veikalos, iepazīsties šeit

Citas ziņas

Atrasts Gandrs vasaras ekspedīcijas Brīnumzieds

19.08.2016
Aizvadītajā nedēļas nogalē no 12. līdz 14. augustam Ventspils apkaimē pulcējās īsteni meža gari un dabas mīļotāji, lai visi kopā uzsāktu neaizmirstamu piedzīvojumu – gājienu pēc dabas varenuma – Gandra Vasaras ekspedīcijā „Brīnumzieds”. Trīs dienas un...

Lasīt tālāk

Noskaidroti Petzl kausa 2016 uzvarētāji

08.08.2016
Noslēgušās Latvijas atklātās kāpšanas sporta sacensības “Petzl Kauss 2016”, kur tika veiktas ātrumkāpšanas un grūtās kāpšanas distances. Jau otro gadu pēc kārtas, 6.un 7.augsutā, sadarbojoties ar vadošo zīmolu “Petzl”, tika organizētas sacensības Gandrs...

Lasīt tālāk

Pamodini piedzīvojumu garu sevī – dodies dabā ar jaunajām Millet mugursomām

03.08.2016
Zīmols Millet ir alpīnisma un brīvdabas ekipējuma ražotājs ar gadiem ilgu un bagātīgu pieredzi. Kā ģimenes uzņēmums Millet savu darbību aizsāka 1921. gadā Francijā. Pilnveidojoties un pielietojot praksē personīgās zināšanas un pieredzi alpīnismā, 1950...

Lasīt tālāk