1. Ziņas
  2. Somu zīmola Peltonen distanču slēpes atnes uzvaru Pasaules Kausā

Somu zīmola Peltonen distanču slēpes atnes uzvaru Pasaules Kausā

Publicēts: 29.01.2013

:image-20111:

Uzņēmums Peltonen tika dibināts 1945. gadā, un šobrīd tas ir kļuvis par vienu no vadošajiem distanču slēpju ražotājiem pasaulē. Vairāk kā sešdesmit gadu pastāvēšanas vēsturē šis uzņēmums ir strauji attīstījis savas prasmes un profesionalitāti, šobrīd piedāvājot vienas no pieprasītākajām un labākajām distanču slēpēm tirgū.

somu-zimola-peltonen-distancu-slepes-atnes-uzvaru-pasaules-kausa-2

Peltonen izstrādāto distanču slēpju augsto kvalitāti un nenovērtējamo funkcionalitāti tikai pastiprina fakts, ka ar Peltonen zem kājām uzvaru Pasaules Kausā distanču slēpošanā 2013.gadā iegūst Mona Liza Malvalehto. Peltonen ir atzīts ne tikai savās mājās Somijā, bet guvis plašu atzinību visā pasaulē. Atzīmējams ir fakts, ka Peltonen ir oficiālais sponsors Ķīnas nacionālajai distanču slēpošanas komandai.

Konstanti strādājot pie savas izaugsmes, šis uzņēmums ir izstrādājis un slēpju ražošanā pielieto vairākas inovatīvas tehnoloģijas un lielisku dizainu, lai maksimāli nodrošinātu saviem klientiem labāko.

somu-zimola-peltonen-distancu-slepes-atnes-uzvaru-pasaules-kausa-3

Gandrā pieejams plašs Peltonen slēpju klāsts – sākot no budžeta klases modeļa Peltonen Delta līdz pat pasaules līmeņa sacensību slēpēm – gan slidsolim, gan klasiskā stila solim.

Tāpat Gandrā iegādājamas arī Peltonen pārgājienu slēpes Metsa Step, uz kurām sniega priekus baudīt varēsi arī nesagatavotās trasēs, šīs slēpes, pateicoties savam platumam, dos iespēju slēpot pat pa visdziļākajiem sniegiem.

Viens no Peltonen tehnoloģiju smagsvariem ir modelis NANOGRIP FACILE CLASSIC.

Šis lieliskais klasisko distanču slēpju modelis ir kļuvis par daudzu slēpotāju favorītu slēpju kvalitātes un pieņemamās cenas dēļ. Pateicoties īpašajai Nanogrip apstrādes tehnoloģijai, kuras laikā uz slēpju pamatnes tiek uzklāta šķidra viela, kas darbojas gan kā slīdēšanas, gan pretslīdes līdzeklis, šīs slēpes ir universālas jebkuriem laika apstākļiem.

:image-20114:

Slēpes slīdēšanu un bremzēšanu nodrošina Nanogrip materiāla spēja kontrolēt ūdens daudzumu starp slēpes un sniega virsmu. Peltonen garantē, ka Nanogrip saglabās savas īpašības vismaz 2000 km bez nepieciešamības to atjaunot.

Visu Gandra plauktos atrodamo Peltonen distanču slēpju klāstu pēti šeit. 

Citas ziņas

Gandra ziemas braucējs Jānis Sarāns turpina dalīties ar sniega piedzīvojumiem no Francijas kalniem

01.02.2013
 Les 2 Alpes mani sagaidīja ar patīkamu pūder-sniega segu, kas atjaunojās regulāri turpmāko divu nedēļu laikā. Sākotnēji tas šķita patīkami, jo pūdera izbaudīšanu ar pamatīgiem parka treniņiem apvienot negadās bieži, bet tomēr tam bija...

Lasīt tālāk

Gandra ziemas komandas braucēja Jāņa Sarāna sniega stāsti no Les 2 Alpes Francijā

18.01.2013
image-20007: Lidojums uz Grenobli paiet miegā un kā jau parasti diezgan neinteresanti, lai vai kā, bet esmu Grenobles lidostā, un miers ar lidošanu. Tur pat mani sagaida arī Inārs Bīrmanis, kurš ir apņēmies mani izmitināt savos "Inka Riders...

Lasīt tālāk

Gandra plauktos tagad jaunā un progresīvā alpīnisma zīmola Totem preces

17.01.2013
 :image-19991:     Totem ir savā nozarē jauns un progresīvs Spāņu uzņēmums, kas specializējas inovatīva drošināšanas inventāra ražošanā alpīnistiem. Totem produkcija ir askētiska - tiek ražotas tikai divu veidu ierīces...

Lasīt tālāk