1. Ziņas
  2. Sīkums, bet patīkami – inovatīvie, atjautīgie un funkcionālie True Utility kabatas instrumenti un LED lukturi

Sīkums, bet patīkami – inovatīvie, atjautīgie un funkcionālie True Utility kabatas instrumenti un LED lukturi

Publicēts: 19.02.2014

Kopš dibināšanas 2000.gadā kompānija True Utility ir sasniegusi augstākos standartus ražojumu dizainā, klientu apkalpošanā un zīmola attīstībā. True Utility šobrīd ir viens no Lielbritānijas lielākajiem kabatas instrumentu un LED lukturu ražotājiem.

sikums-bet-patikami-inovativie-atjautigie-un-funkcionalie-true-utility-kabatas-instrumenti-un-led-lukturi-gandra-4

Gandrā atradīsit dažādus interesantus un noderīgus True Utility multi instrumentus, saliekamos nažus un lukturus, ar ko iepriecināt pašam sevi vai arī patīkami pārsteigt savus tuvos, izvēloties True Utility kā dāvanu.

Multi instruments Multimate Mini

Funkcionāls, kompakts un ērti lietojams multi instruments. Tā korpuss izgatavots no izturīga augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda ar gumijas rokturu uzlikām. Tas aprīkots ar sekojošiem instrumentiem - smailu galu knaibles un vadu griezējs, krustiņa skrūvgriezis, pudeļu attaisāmais, plakanas galvas (parastais) skrūvgriezis, īlens, vīle, nagu tīrāmais, asmens ar āķi, bundžu attaisāmais, nazis, robots nazis. To visu tu atradīsi šajā kompaktā izmēra multi instrumentā. Izmēri aizvērtā veidā: 75 mm x 35 mm.

sikums-bet-patikami-inovativie-atjautigie-un-funkcionalie-true-utility-kabatas-instrumenti-un-led-lukturi-gandra-3

Lukturis Anglehead Torch

Kompakts un jaudīgs kabatas lukturis ar leņķī novietotu LED spuldzi, kas ļauj ērtāk izgaismot grūtāk pieejamas vietas. Lukturis darbojas ar 1 x AA tipa baterijām, nodrošinot 1 W jaudu un 60 lūmenu spožu gaismu. Lukturis izgatavots no izturīga anodizēta alumīnija, kas tiek izmantots lidaparātu būvē. Tas aprīkots jaudīgu LED baltās gaismas spuldzi, augsti attīrītu gaismas atstarotāju, ērti lietojamu gumijas ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, izturīgu klipsi.

Atslēgu piekariņš Trolly Dolly

Ļoti funkcionāls un atjautīgs atslēgu piekariņš. To iespējams izmantot lielākajā daļā lielveikalu iepirkuma ratiņos - monētu vietā. Turklāt, šis noderīgais atslēgu piekariņš papildināts ar pudeļu attaisāmo un skrūvgriezi.

sikums-bet-patikami-inovativie-atjautigie-un-funkcionalie-true-utility-kabatas-instrumenti-un-led-lukturi-gandra-2 sikums-bet-patikami-inovativie-atjautigie-un-funkcionalie-true-utility-kabatas-instrumenti-un-led-lukturi-gandra

Izgatavots no izturīga nerūsējošā tērauda. Izmēri: 65 x 22 mm.

Atslēgu piekariņš Stylus Pen

Ļoti funkcionāls un noderīgs atslēgu piekariņš - vienā pusē pagarināma teleskopiskā pildspalva, otrā pusē skārienjūtīgo ekrānu irbulis. To iespējams ērti un ātri piestiprināt pie atslēgām vai somas. Komplektā iekļautas 3 melnas tintes lodītes. Izgatavots no nerūsējošā tērauda. Izmēri - 87(aizvērtā veidā) 132(atvērtā veidā) x D7 mm.

Citas ziņas
par-spiti-niecigajam-sniega-daudzumam-aizritejis-latvijas-cempionats-distancu-sleposana

Par spīti niecīgajam sniega daudzumam aizritējis Latvijas Čempionāts distanču slēpošanā

20.02.2014
Pagājušajā nedēļas nogalē par spīti tam, ka ziema šogad ar sniegu nelutina, norisinājās FIS distanču slēpošanas sacensības, kā arī Latvijas Čempionāta otrais posms distanču slēpošanā. Sestdien sportisti startēja 5km klasiskajā solī, savukārt svētdien...

Lasīt tālāk

9-spoons-challenge-velobrauciens-vienatne-skersojot-9-valstis-un-pievarot-5000km

9 Spoons Challenge – velobrauciens vienatnē, šķērsojot 9 valstis un pievarot 5000km

05.02.2014
25.februārī Aldis Tilens no dabas piedzīvojumu kluba Trek Heads aizsāks 5000km garu velo braucienu, startējot no Kasablankas Marokā ar mērķi 2 mēnešu laikā sasniegt Rīgu. Ideja par braucienu radās 2013.gada pavasarī, ar velo nobraucot 3000km Latvijas...

Lasīt tālāk

alpina-sports-ziemas-sporta-kiveres-un-brilles-prieces-gan-ar-funkcionalitati-gan-gaumigo-dizainu

Alpina sports ziemas sporta ķiveres un brilles priecēs gan ar funkcionalitāti, gan gaumīgo dizainu

04.02.2014
ALPINA SPORTS ir viens no vadošajiem ziemas sporta ķiveru un briļļu ražotājiem pasaules tirgū. Uzņēmums aizsācis darbību 1980.gadā Bavārijā, Vācijā un veiksmīgi darbojas nu jau vairāk nekā 30 gadus, eksportējot produkciju uz vairāk nekā 35 valstīm visā...

Lasīt tālāk