1. Ziņas
  2. Sīkums, bet patīkami – inovatīvie, atjautīgie un funkcionālie True Utility kabatas instrumenti un LED lukturi

Sīkums, bet patīkami – inovatīvie, atjautīgie un funkcionālie True Utility kabatas instrumenti un LED lukturi

Publicēts: 19.02.2014

Kopš dibināšanas 2000.gadā kompānija True Utility ir sasniegusi augstākos standartus ražojumu dizainā, klientu apkalpošanā un zīmola attīstībā. True Utility šobrīd ir viens no Lielbritānijas lielākajiem kabatas instrumentu un LED lukturu ražotājiem.

sikums-bet-patikami-inovativie-atjautigie-un-funkcionalie-true-utility-kabatas-instrumenti-un-led-lukturi-gandra-4

Gandrā atradīsit dažādus interesantus un noderīgus True Utility multi instrumentus, saliekamos nažus un lukturus, ar ko iepriecināt pašam sevi vai arī patīkami pārsteigt savus tuvos, izvēloties True Utility kā dāvanu.

Multi instruments Multimate Mini

Funkcionāls, kompakts un ērti lietojams multi instruments. Tā korpuss izgatavots no izturīga augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda ar gumijas rokturu uzlikām. Tas aprīkots ar sekojošiem instrumentiem - smailu galu knaibles un vadu griezējs, krustiņa skrūvgriezis, pudeļu attaisāmais, plakanas galvas (parastais) skrūvgriezis, īlens, vīle, nagu tīrāmais, asmens ar āķi, bundžu attaisāmais, nazis, robots nazis. To visu tu atradīsi šajā kompaktā izmēra multi instrumentā. Izmēri aizvērtā veidā: 75 mm x 35 mm.

sikums-bet-patikami-inovativie-atjautigie-un-funkcionalie-true-utility-kabatas-instrumenti-un-led-lukturi-gandra-3

Lukturis Anglehead Torch

Kompakts un jaudīgs kabatas lukturis ar leņķī novietotu LED spuldzi, kas ļauj ērtāk izgaismot grūtāk pieejamas vietas. Lukturis darbojas ar 1 x AA tipa baterijām, nodrošinot 1 W jaudu un 60 lūmenu spožu gaismu. Lukturis izgatavots no izturīga anodizēta alumīnija, kas tiek izmantots lidaparātu būvē. Tas aprīkots jaudīgu LED baltās gaismas spuldzi, augsti attīrītu gaismas atstarotāju, ērti lietojamu gumijas ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, izturīgu klipsi.

Atslēgu piekariņš Trolly Dolly

Ļoti funkcionāls un atjautīgs atslēgu piekariņš. To iespējams izmantot lielākajā daļā lielveikalu iepirkuma ratiņos - monētu vietā. Turklāt, šis noderīgais atslēgu piekariņš papildināts ar pudeļu attaisāmo un skrūvgriezi.

sikums-bet-patikami-inovativie-atjautigie-un-funkcionalie-true-utility-kabatas-instrumenti-un-led-lukturi-gandra-2 sikums-bet-patikami-inovativie-atjautigie-un-funkcionalie-true-utility-kabatas-instrumenti-un-led-lukturi-gandra

Izgatavots no izturīga nerūsējošā tērauda. Izmēri: 65 x 22 mm.

Atslēgu piekariņš Stylus Pen

Ļoti funkcionāls un noderīgs atslēgu piekariņš - vienā pusē pagarināma teleskopiskā pildspalva, otrā pusē skārienjūtīgo ekrānu irbulis. To iespējams ērti un ātri piestiprināt pie atslēgām vai somas. Komplektā iekļautas 3 melnas tintes lodītes. Izgatavots no nerūsējošā tērauda. Izmēri - 87(aizvērtā veidā) 132(atvērtā veidā) x D7 mm.

Citas ziņas
alpina-sports-ziemas-sporta-kiveres-un-brilles-prieces-gan-ar-funkcionalitati-gan-gaumigo-dizainu

Alpina sports ziemas sporta ķiveres un brilles priecēs gan ar funkcionalitāti, gan gaumīgo dizainu

04.02.2014
ALPINA SPORTS ir viens no vadošajiem ziemas sporta ķiveru un briļļu ražotājiem pasaules tirgū. Uzņēmums aizsācis darbību 1980.gadā Bavārijā, Vācijā un veiksmīgi darbojas nu jau vairāk nekā 30 gadus, eksportējot produkciju uz vairāk nekā 35 valstīm visā...

Lasīt tālāk

elan-13-14-sezonas-kolekcija-nak-ar-inovacijam-kalnu-sleposanas-joma

Elan 13/14 sezonas kolekcija nāk ar inovācijām kalnu slēpošanas jomā

21.01.2014
Elan turpina veiksmes stāstu, gūstot panākumus slēpju ražošanā WaveFlex tehnoloģijā un turpinot saņemt starptautiski atzītas balvas inovāciju un dizaina kategorijās. Elan jaunākās radītās inovācijas liecina par to, ka zīmols nemitīgi turpina pilnveidoties...

Lasīt tālāk

pasaule-plasi-pazistamo-rex-distancu-sleposanas-nuju-pievedums-gandra

Pasaulē plaši pazīstamo Rex distanču slēpošanas nūju pievedums Gandrā

02.01.2014
Rex distanču slēpošanas nūju ražotāji un dizaina veidotāji ir slēpošanas industrijas vadošie speciālisti. Distanču nūjas ražotas Somijā, un Gandrā pieejams plašs Rex distanču slēpošanas nūju klāsts, iekļaujot dažāda spektra nūjas ziemas vaļasprieku baudītājiem. Dinamiskais...

Lasīt tālāk