1. Ziņas
  2. Pulse Egg – ierīce gan stresa mazināšanai, gan ķermeņa un prāta aktivizēšanai

Pulse Egg – ierīce gan stresa mazināšanai, gan ķermeņa un prāta aktivizēšanai

Publicēts: 27.03.2013

pulse-egg-ierice-gan-stresa-mazinasanai-gan-kermena-un-prata-aktivizesanai-2

"Pulse Egg" ir Japānas zinātnieku radīta pašpalīdzības ierīce gan stresa mazināšanai, gan ķermeņa un prāta aktivizēšanai. Šī ierīce var palīdzēt nomierināties vai gūt papildus enerģiju. Pulse Egg radīta, lai mazinātu spriedzi, sasniegtu lielāku paškontroli un uzlabotu dzīves kvalitāti.

Šī ierīce ir ērta un kompakta, tādēļ to var lietot gan mērojot ceļu uz darbu vai skolu, gan esot mājās vai birojā.

Pulse Egg darbojas divos režīmos - relaksējošajā (relax) un aktivizējošā (active) režīmā, kurus pārslēdz ar nelielu slēdzīti. Tas darbojas ar vieglu elektrisko stimulāciju plaukstas centrā. Arī stimulāciju var pārslēgt no mazākas uz lielāku.

Darbinot ierīci relax režīmā, tā jātur kreisajā plaukstā, bet, darbinot aktīvo režīmu, tā jātur labajā plaukstā. 

pulse-egg-ierice-gan-stresa-mazinasanai-gan-kermena-un-prata-aktivizesanai-3

Relaksējošais režīms palīdz nomierināties, veicina miegu. To var lietot, ja cilvēks cieš no ikdienas stresa, bezmiega, satraukuma. To var lietot, lai nomierinātos arī pēc sporta treniņiem.

Aktivizējošais režīms veicina mundrumu un koncentrēšanās spējas, mazina depresijas ietekmi.

Pulse Egg var palīdzēt novērst arī dažādas saslimšanas un traucējumus, piemēram, veģetatīvā distonija, Reino sindroms, Menjēra sindroms. Pulse Egg var palīdzēt arī pie organisma ģeneratīvās saslimšanas, sākot ar locītavu slimībām, deformējošās artrozes, arī pie vielmaiņas slimībām, piemēram, cukura diabēta, arī pie endokrinoloģiskām saslimšanām. Tāpat ierīce var palīdzēt novērst šobrīd tik aktuālo pavasara nogurumu, depresiju utt.

pulse-egg-ierice-gan-stresa-mazinasanai-gan-kermena-un-prata-aktivizesanai

Šo ierīci iesaka gan ārsti, gan sportisti, gan studenti. Šeit iespējams izlasīt cilvēku atsauksmes.

Savukārt, šeit variet uzzināt ārstu un sportistu viedokli par Pulse Egg.

Gaidot Lieldienas, Pulse Egg ticis pie jauna, pavasarīga un saulaina iepakojuma, un līdz 1.04.2013. Pulse Egg facebook lapā norisinās divi konkursi, kuros ir iespēja laimēt ierīci Pulse Egg.

Citas ziņas

Rīgas velo nedēļa 2013

05.04.2013
image-21112: Lai veicinātu velosipēda kā ikdienas pārvietošanās līdzekļa izmantošanu, kā arī labvēlīgāku attieksmi pret riteņbraucējiem, biedrība Rīgas Velo nedēļa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu jau trešo gadu rīkos Rīgas Velo nedēļu laikā...

Lasīt tālāk

Le Chameau – respektētākais gumijas zābaku ražotājs pasaulē

13.03.2013
Le Chameau zīmolā apvienotas tradīcijas, augstas kvalitātes prasības un inovācijas. Uzņēmums dibināts 1927.gadā, Le Chameau izveidoja kurpnieks, kura ideja bija ražot ūdensizturīgus, komfortablus un elastīgus zābakus.  Šobrīd Le Chameau ir augstākās...

Lasīt tālāk

Gandrs piedalās projektā: apmācība Winter outdoor activities for youth work

08.03.2013
2013. gada pašā sākumā uz pirmajām 11 februāra dienām Latvijā kopā pulcējās 26 cilvēki no 5 valstīm – Latvijas, Slovākijas, Čehijas, Nīderlandes un Islandes, lai kopā radītu un izbaudītu ziemu ar mērķi radīt uzdevumus un efektīvas metodes darbam ar jauniešiem...

Lasīt tālāk