1. Ziņas
  2. Par PTAC lēmumu atsaukt bērnu ķiveres Polisport Spike

Par PTAC lēmumu atsaukt bērnu ķiveres Polisport Spike

Publicēts: 04.04.2014

PTAC 2013.gada 22.augustā izņēma no SIA Gandrs veikala bērnu ķiveri Polisport Spike, kura tika testēta CRITT SPORT LOISIRS de Poitou-Charentes.

SIA Gandrs apšauba PTAC veikto testu rezultātus, jo testēšanas gaitā ir pieļauti būtiski materiālo un procesuālo tiesību pārkāpumi.

Uzņēmums Polisport minētajam modelim ir veicis trīs laboratoriskus testus, un papildus CE sertifikāta atbilstības deklarācijai veiktās pārbaudes apliecina, ka ķiveres modelis SPIKE izturējis visas prasības, ieskaitot testēšanas punktu „Aizturēšanas sistēmas efektivitāte” ko laboratorija CRITT SPORT LOISIRS de Poitou-Charentes uzrādījis par neizturētu.

Četri no pieciem modelim veiktajiem testa rezultātiem ir atbilstoši Noteikumu Nr. 74 prasībām, taču piektais tests, kas veikts pēc PTAC pasūtījuma, pārbaudi nav izturējis.

Uzņēmums Polisport ir viens no līderiem bērnu velo ķiveru un bērnu velosipēdu krēsliņu ražotājiem Eiropā un augstāk minētais modelis tiek tirgots visās ES valstīs, taču izņemot Latvijas PTAC, nekur nav apšaubīta modeļa kvalitāte un drošums.

SIA Gandrs 2014.gada 18.martā apstrīdēja PTAC lēmumu Administratīvajā rajona tiesā, norādot, ka PTAC lēmumi pieņemti, pārkāpjot materiālās un procesuālās tiesību normas.

SIA „Gandrs" respektējot iepriekš likumdošanas prasības, līdz pilnīgai apstākļu noskaidrošanai jau 2013.gada decembrī izņēma no mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības apgrozības zīmola „POLISPORT" SPIKE modeļa ķiveres.

SIA „Gandrs” līdz galējam tiesas lēmumam nolēma neveikt minēto preču tirdzniecību, kā arī iznīcināšanu.

Vēlamies uzsvērt, ka preču kvalitāti un drošumu, it īpaši ja runa ir par bērniem, esam izvirzījuši par uzņēmuma darbības pamatmērķi un varam apgalvot, ka veikalu plauktos nonāks tikai tās preces par kuru uzticamību esam pilnīgi pārliecināti.

SIA "Gandrs"

Citas ziņas
gandra-parstaveta-kapeja-santa-grigorjeva-izcina-godpilno-pirmo-vietu-starptautiskajas-bolderinga-sacensibas-riga-open-2014

Gandra pārstāvētā kāpēja Santa Grigorjeva izcīna godpilno pirmo vietu starptautiskajās bolderinga sacensībās Rīga Open 2014

08.04.2014
No 29.marta līdz 30.martam izstāžu hallē Ķīpsala izstādes „Atpūta un sports 2014” ietvaros norisinājās starptautiskas sacensības bolderingā „Rīga Open 2014”. Sacensībās piedalījās 188 dalībnieki no 8 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas...

Lasīt tālāk

gandra-velobrauciens-3maija-pardaugava-no-zales-stiebriem-lidz-rupnicu-skursteniem

Gandra velobrauciens 3.maijā - Pārdaugava no zāles stiebriem līdz rūpnīcu skursteņiem

02.04.2014
Augstākais kalns, namu pagalmi, mazdārziņi, osta, pļavas, dzelzceļš, aleja, koka mājas, cietoksnis, ūdens, muiža, mežs, industriāla vide – šīs ir pieturzīmes, kas raksturo šo braucienu.  Laiks: 3. maijs, no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:00 Starts/finišs...

Lasīt tālāk

gandra-pargajiens-tris-stihijas-12un-27aprili

Gandra pārgājiens Trīs stihijas 12.un 27.aprīlī

02.04.2014
Ūdens, uguns un gaiss – viss nāk un iet, izņemot šos pirmelementus, kuru klātesamība, nozīme un vērtība iet cauri laiku laikiem. Latvijā ir viens ļoti augstvērtīgs, bet vēl ne pilnībā novērtēts dabas resurss – kūdra. Kā to iegūst, kur to izmanto un...

Lasīt tālāk