1. Ziņas
  2. Par PTAC lēmumu atsaukt bērnu ķiveres Polisport Spike

Par PTAC lēmumu atsaukt bērnu ķiveres Polisport Spike

Publicēts: 04.04.2014

PTAC 2013.gada 22.augustā izņēma no SIA Gandrs veikala bērnu ķiveri Polisport Spike, kura tika testēta CRITT SPORT LOISIRS de Poitou-Charentes.

SIA Gandrs apšauba PTAC veikto testu rezultātus, jo testēšanas gaitā ir pieļauti būtiski materiālo un procesuālo tiesību pārkāpumi.

Uzņēmums Polisport minētajam modelim ir veicis trīs laboratoriskus testus, un papildus CE sertifikāta atbilstības deklarācijai veiktās pārbaudes apliecina, ka ķiveres modelis SPIKE izturējis visas prasības, ieskaitot testēšanas punktu „Aizturēšanas sistēmas efektivitāte” ko laboratorija CRITT SPORT LOISIRS de Poitou-Charentes uzrādījis par neizturētu.

Četri no pieciem modelim veiktajiem testa rezultātiem ir atbilstoši Noteikumu Nr. 74 prasībām, taču piektais tests, kas veikts pēc PTAC pasūtījuma, pārbaudi nav izturējis.

Uzņēmums Polisport ir viens no līderiem bērnu velo ķiveru un bērnu velosipēdu krēsliņu ražotājiem Eiropā un augstāk minētais modelis tiek tirgots visās ES valstīs, taču izņemot Latvijas PTAC, nekur nav apšaubīta modeļa kvalitāte un drošums.

SIA Gandrs 2014.gada 18.martā apstrīdēja PTAC lēmumu Administratīvajā rajona tiesā, norādot, ka PTAC lēmumi pieņemti, pārkāpjot materiālās un procesuālās tiesību normas.

SIA „Gandrs" respektējot iepriekš likumdošanas prasības, līdz pilnīgai apstākļu noskaidrošanai jau 2013.gada decembrī izņēma no mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības apgrozības zīmola „POLISPORT" SPIKE modeļa ķiveres.

SIA „Gandrs” līdz galējam tiesas lēmumam nolēma neveikt minēto preču tirdzniecību, kā arī iznīcināšanu.

Vēlamies uzsvērt, ka preču kvalitāti un drošumu, it īpaši ja runa ir par bērniem, esam izvirzījuši par uzņēmuma darbības pamatmērķi un varam apgalvot, ka veikalu plauktos nonāks tikai tās preces par kuru uzticamību esam pilnīgi pārliecināti.

SIA "Gandrs"

Citas ziņas
marts-bus-krasains-un-spilgts-jauna-tobby-apavu-auklu-biksturu-un-jostu-kolekcija-ir-klat

Marts būs krāsains un spilgts - jaunā Tobby apavu auklu, bikšturu un jostu kolekcija ir klāt

07.03.2014
Neaizmirstiet - trakajiem pieder pasaule, piešķir savai ikdienai spilgtu akcentu! Tobby apavu auklas, kā arī bikšturi un jostas  ir ne vien praktiski un noderīgi, bet arī apžilbina ar dzīvesprieku, kas izpaužas košajā krāsu izvēlē. Bieži apavu auklas...

Lasīt tālāk

light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem-kolekcijas-papildinajums-gandra

Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem – kolekcijas papildinājums Gandrā

06.03.2014
Lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tai pašā laikā neordināra un neparasta. Tieši tā cilvēki reaģē, ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas tādu āra aktivitāšu piederumu radīšanā...

Lasīt tālāk

vadosa-alpinisma-un-klinsu-kapsanas-razotaja-petzl-inventara-pievedums-gandra

Vadošā alpīnisma un klinšu kāpšanas ražotāja Petzl inventāra pievedums Gandrā

26.02.2014
Petzl piedāvā ekipējumu kalniem, klinšu kāpšanai, ledus kāpšanai, kanjoningam, speleoloģijai. Tāpat arī Petzl ražo ekipējumu rūpnieciskajam alpīnismam, glābējiem un militāristiem. Petzl ir dibināts kā ģimenes uzņēmums pateicoties Fernand Petzl un viņa...

Lasīt tālāk