1. Ziņas
  2. Panākumiem bagāta sezona Gandrs atbalstītajiem velosportistiem

Panākumiem bagāta sezona Gandrs atbalstītajiem velosportistiem

Publicēts: 10.10.2016

Aiz loga pamazām rudens nostiprina savas pozīcijas, kas nozīmē, ka aktīvā velosacensību sezona ir noslēgusies. Šogad Gandrs atbalstīja spēcīgākos Gandrs-Merida braucējus Krišjāni Jansonu-Ratinku, Intu Celmaraugu un Agni Apsi, kuri jau ir izauguši tik spēcīgi, ka par godalgotām vietām var cīnīties, braucot individuālā ieskaitē.

panakumiem-bagata-sezona-gandrs-atbalstitajiem-velosportistiem-5

panakumiem-bagata-sezona-gandrs-atbalstitajiem-velosportistiem-4

Lielākajā kalnu divriteņu maratonā Latvijā, sezonas kopvērtējumā labākos rezultātus uzrādīja Agnis Apse, kurš startēja Toyota Hybrid distancē, kopējā ieskaitē iegūstot 22. vietu, savukārt savā vecuma grupā izcīnot augsto 2. vietu. Arī Ints Celmaraugs savā vecuma grupā ieguva 2. vietu, bet kopvērtējumā 55. vietu. Krišjānis Jansons-Ratiniks (Velomens) cīnījās Virši A distancē un vairākos posmos kāpa uz goda pjedestāla, kopvērtējumā izcīnot 6. vietu. Velomens piedalījās arī Vivus MTB sacensību seriālā, kurā mērojās spēkiem ar stiprākajiem Latvijas Valsts mežu pusmaratona braucējiem. Gan sezonas pirmajā, gan pēdējā posmā Velomens kāpa uz augstākā pjedestāla pakāpiena, savukārt kopvērtējumā ieguva 4. vietu.

panakumiem-bagata-sezona-gandrs-atbalstitajiem-velosportistiem-6

panakumiem-bagata-sezona-gandrs-atbalstitajiem-velosportistiem-7

Vērā ņemams panākums arī Intam, kurš Baložu velokrosa sacensībās jau desmito reizi savā vecuma grupā, sezonas kopvērtējumā kļuva par uzvarētāju. Velomens Baložos kopsummā izcīnīja 3. vietu.

Šie trīs Gandrs individuāli atbalstītie sportisti sezonas gaitā startēja vēl vairākās kalnu un šosejas riteņbraukšanas sacensībās, kurās ieguva augstas vietas.

panakumiem-bagata-sezona-gandrs-atbalstitajiem-velosportistiem-2

panakumiem-bagata-sezona-gandrs-atbalstitajiem-velosportistiem-3

Aizvadītā riteņbraukšanas sacensību sezona parādīja, ka Gandrs-Merida individuāli atbalstītie sportisti spēj izcīnīt vietu uz pjedestāla! Lepojamies un novēlam treniņiem bagātu starpsezonu!

Citas ziņas

Velosezona turpinās arī rudenī – parūpējies par drošību uz ceļa un komfortu braukšanas laikā

12.10.2016
Lai gan ārā skaidri jūtamas rudens vēsmas, tas nebūt nenozīmē, ka velosezona noslēgusies. Taču, lai ar velosipēdu pārvietoties būtu droši arī diennakts tumšajā laikā un braukšana būtu komfortabla un silta arī vējainos un lietainos laikapstākļos, velosipēdu...

Lasīt tālāk

Peldsezonai pārceļoties uz iekštelpām – zīmola Aqua-Speed peldlietu jaunumi un papildinājumi Gandrā

05.10.2016
Saule pakāpusies augstāk padebešos, vēji kļuvuši vēsāki un atklātie ūdeņi dzestrāki – klāt rudens, ūdensprieku mīļiem nu laiks pārcelties uz siltākiem ūdeņiem baseinos un saules meklējumos jādodas uz siltajām zemēm. Zīmols Aqua-Speed ir parūpējies par...

Lasīt tālāk

Kāpšanas torņa darba laiks rudenī

05.10.2016
Gandrs kāpšanas tornis šosezon piedzīvojis daudz krāsainu un piedzīvojumiem bagātu emociju un aicina visus kāpt gribētājus izbaudīt kāpšanu rudens krāsaino lapu ieskautajā tornī.  Līdz 31. oktobrim Gandrs kāpšanas tornis vēl aizvien turpinās priecēt...

Lasīt tālāk