1. Ziņas
  2. Ortlieb Back Roller atstarojošo velosomu līnija iegūst zelta godalgu Eurobike gadatirgū

Ortlieb Back Roller atstarojošo velosomu līnija iegūst zelta godalgu Eurobike gadatirgū

Publicēts: 24.09.2013

ortlieb-back-roller-atstarojoso-velosomu-linija-iegust-zelta-godalgu-eurobike-gadatirgu

Vasaras izskaņā norisinājies Eurobike gadatirgus, kurā vienu no desmit zelta godalgām ieguvusi ūdensdrošo somu un iepakojumu ražotāja Ortlieb uzlabotā Back Roller velosomu līnija, kura izceļas ar to, ka somas viegli pamanāmas diennakts tumšajā laikā, tādējādi ievērojami paaugstinot braucēju drošību.

Žūrijas locekļi norāda, ka šī izcilās kvalitātes velo soma uzstāda jaunu standartu un augsto novērtējumu ieguvusi ražošanā izmantotā atstarojošā materiāla dēļ, kas ievērojami uzlabo braucēju drošību, tumsā somas virsmai atstarojot gaismu un ļaujot velosipēdistu pamanīt ievērojami agrāk.

:image-23585:

:image-23586:

Eurobike godalga tiek piešķirta velo un dizaina speciālistiem izvērtējot tādus kritērijus kā inovāciju līmeni, dizaina kvalitāti, materiālu izvēli un produkta funkcionalitāti. Šogad no 496 pieteikumiem tika apbalvots 61 produkts, no kuriem tikai 10 tika piešķirta zelta godalga.

Jūlijā Back Roller atstarojošo velosomu līnija ieguvusi arī OutDoor INDUSTRY godalgu, kas pārliecina par Ortlieb sasniegto inovāciju un funkcionalitātes līmeni.

Tirdzniecībā šī velosomu līnija nonāks 2014. gadā, taču šobrīd Gandrā pieejamos Ortlieb ūdensdrošos iepakojumus un somas varat apskatīt šeit.

Citas ziņas
tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu

Tagad Gandrā variet ievaskot savu Fjallraven tūrisma apģērbu, nodrošinot apģērba ūdensizturību un pagarinot tā mūžu

29.08.2013
Praktiska klasika – tās ir Fjällräven pārgājienu preces Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, un kuru izstrādē izmanto „G-1000 Original” materiālu. Fjällräven...

Lasīt tālāk

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem

Travelsafe – ģeniāls līdzeklis efektīvai aizsardzībai pret insektiem

16.07.2013
Daba ir ļoti draudzīga, taču arī tajā mīt mošķi, kas Tava pārgājiena, laivu brauciena, sēņošanas, makšķerēšanas vai dabas baudīšanas idilli var krietni pabojāt. Uzmācīgie insekti ne vien traucē mieru, kaitinoši zumot pie auss, tie prot arī nemanāmi...

Lasīt tālāk

izmanto-aquapac-udensdrosos-iepakojumus-un-traucies-pa-lietainam-meza-trasem-vai-laivo-bez-liekam-raizem

Izmanto Aquapac ūdensdrošos iepakojumus un traucies pa lietainām meža trasēm vai laivo bez liekām raizēm

11.07.2013
Baudīt laisku ūdens peldi un pa telefonu sazināties ar draugiem, snorkelējot uzņemt pārsteidzošus un neticamus fotouzņēmumus, lietainā laikā traukties pa meža trasēm, kartē meklējot nākamo pagriezienu vai lietus laikā, lēkājot pa peļķēm, neraizēties par...

Lasīt tālāk