1. Ziņas
  2. Ortlieb Back Roller atstarojošo velosomu līnija iegūst zelta godalgu Eurobike gadatirgū

Ortlieb Back Roller atstarojošo velosomu līnija iegūst zelta godalgu Eurobike gadatirgū

Publicēts: 24.09.2013

ortlieb-back-roller-atstarojoso-velosomu-linija-iegust-zelta-godalgu-eurobike-gadatirgu

Vasaras izskaņā norisinājies Eurobike gadatirgus, kurā vienu no desmit zelta godalgām ieguvusi ūdensdrošo somu un iepakojumu ražotāja Ortlieb uzlabotā Back Roller velosomu līnija, kura izceļas ar to, ka somas viegli pamanāmas diennakts tumšajā laikā, tādējādi ievērojami paaugstinot braucēju drošību.

Žūrijas locekļi norāda, ka šī izcilās kvalitātes velo soma uzstāda jaunu standartu un augsto novērtējumu ieguvusi ražošanā izmantotā atstarojošā materiāla dēļ, kas ievērojami uzlabo braucēju drošību, tumsā somas virsmai atstarojot gaismu un ļaujot velosipēdistu pamanīt ievērojami agrāk.

:image-23585:

:image-23586:

Eurobike godalga tiek piešķirta velo un dizaina speciālistiem izvērtējot tādus kritērijus kā inovāciju līmeni, dizaina kvalitāti, materiālu izvēli un produkta funkcionalitāti. Šogad no 496 pieteikumiem tika apbalvots 61 produkts, no kuriem tikai 10 tika piešķirta zelta godalga.

Jūlijā Back Roller atstarojošo velosomu līnija ieguvusi arī OutDoor INDUSTRY godalgu, kas pārliecina par Ortlieb sasniegto inovāciju un funkcionalitātes līmeni.

Tirdzniecībā šī velosomu līnija nonāks 2014. gadā, taču šobrīd Gandrā pieejamos Ortlieb ūdensdrošos iepakojumus un somas varat apskatīt šeit.

Citas ziņas

Eurobike 2013 novērtēti arī jaunie Brooks velo sēdekļi Cambium

26.09.2013
image-23599: Šīs sezonas jaunums no Brooks – velo sēdeklis Cambium - ieguvis vienu no desmit piešķirtajām zelta godalgām Eurobike 2013 gadatirgū. Ekspertu žūrija norādījusi, ka ar šo modeli Brooks ierāda jaunu virzienu velo sēdekļu ražošanā. Brooks...

Lasīt tālāk

Piedzīvojumu komanda Gandrs Poligrāfija saglabā 1.vietu kopvērtējumā pēc aizvadītiem 4 xRace posmiem

18.09.2013
image-23544: xRace Rīgas posms, kas, nu jau pēc tradīcijas, notiek Rīgas svētku laikā, šoreiz raisīja vēl lielāku interesi un gaidas, jo bija paredzēts tieši pilsētas centrā pašā svētku karstākajā laikā. Pēc pieredzes Rīgas posmos mums ir gājis visai...

Lasīt tālāk

Daces Lindes stāsts par dalību 168km garajā Ultra Trail du Mont Blanc skrējienā

17.09.2013
Kā saka UTMB (Ultra-Trail du Mont-Blanc) mājas lapa, tad „UTMB – the original and queen of the races” un, ka tas ir ultramaratons, kas katram skrējējam vismaz reizi dzīvē ir jāpieveic. Var jau būt, ka pareizs marketinga triks, bet.. tas strādā, un šis...

Lasīt tālāk