1. Ziņas
  2. Noslēgusies Triatel xRace 2011.gada sezona; Gandrs-Lafuma komandai godam pelnīts sudrabs!

Noslēgusies Triatel xRace 2011.gada sezona; Gandrs-Lafuma komandai godam pelnīts sudrabs!

Publicēts: 29.09.2011

Pēdējais posms Siguldā bija azartisks, fiziski grūts, ar augstu emocionālo spriedzi ne tikai tādēļ, ka dalībniekiem distances laikā 10-15 reizes bija jāpārvar Siguldas gravas, kas kopumā bija vismaz 1400 metri, jāuzlido gaisā ar katapultu,  jācīnās laivās ar Gaujas straumi, turklāt komandām tā bija pēdējā iespēja cīnīties par sezonas kopvērtējuma rezultātu. Un dažkārt nozīme bija pat sekundēm.

noslegusies-triatel-xrace-2011gada-sezona-gandrs-lafuma-komandai-godam-pelnits-sudrabs-vairakas-disciplinas

Vairāk stāsta komandas kapteinis Uldis:

Kādas bija sajūtas, dodoties uz noslēdzošo xRace posmu?

Dodoties uz pēdējo xRace posmu Siguldā, bija tikai viens nezināmais – Baltijas čempionāta ieskaites kopvērtējums.Jau pirms pēdējā posma bija nodrošināta 2. vieta jaukto komandu ieskaitē xRace sporta klasē, kā arī vismaz Top 3 Baltijas ieskaitē.

Kāda bija trase, salīdzinot ar citiem posmiem? Un kā ar konkurentiem?

Uz Baltijas čempionāta pēdējo posmu bija ieradušās arī vairākas komandas no Igaunijas un Lietuvas, kas solīja sīvāku konkurenci trasē, kas, kā solīja organizatori, tāpat jau būs visai sarežģīta, ņemot vērā Siguldas apkārtnes reljefu.

Uzsākām sacensību visai sparīgi, spēka pilni dodoties pirmajā Score-O posmā, kas, kā zināms, orientēšanās distancē ne vienmēr noved pie vēlamā rezultāta. Tādēļ sākumā pieļauto kļūdiņu dēļ galvenos konkurentus palaidām jau krietni priekšā. Palielinot ātrumu un aktivitāti vēl vairāk, pēc laivu un velo nešanas posmiem arī kapteiņa ķermenis deva mājienus par nepareizi izvēlētu sākuma tempu – pie Krimuldas muižas sarāva krampī kāju.

noslegusies-triatel-xrace-2011gada-sezona-gandrs-lafuma-komandai-godam-pelnits-sudrabs-vairakas-disciplinas-2

Atlikušo distanci nu vajadzēja veikt piezemētākā ātrumā, turoties kopā ar virkni komandu līdz pat izšķirīgajam kāju posmam ar orientēšanos spoguļkartē. Vēlmē apsteigt sekotājus pēc pirmo obligāto kontrolpunktu apmeklēšanas izvēlējāmies īsāko, bet fiziski grūtāko ceļu, tādējādi pazaudējot saikni ar pārējo grupu, kas, kā izrādījās, kopumā posmu veica nedaudz veiksmīgāk, tādēļ pēdējā sezonas posmā pjedestāls paslīdēja garām par mata tiesu (4. vieta grupā).

Tavas sajūtas īsumā, noslēdzot 2011.gada sezonu?

Apmeklējot sezonas noslēguma ceremoniju, šampanieša iemalkošana šoreiz gāja secen (kopvērtējuma laureātiem dzērienu balvas netika piešķirtas), toties kaklā tika kārtas divas sudraba medaļas. Komandai sudrabs xRace jauktās grupas ieskaitē (un 4. vieta kopvērtējumā sporta klasē) un sudrabs Baltijas čempionātā jaukto komandu ieskaitē. Rezultāts, ar kuru varam būt apmierināti un kas dod iedvesmu izaugsmei turpmākajos gados!

noslegusies-triatel-xrace-2011gada-sezona-gandrs-lafuma-komandai-godam-pelnits-sudrabs-vairakas-disciplinas-3

Citas ziņas

Gandrs torņa darbs ziemas sezonā

30.09.2011
Gandra torņa vasaras sezonas darbalaiks beidzas 1. oktobrī, izņemot Gandra kluba abonementus! Sākot no 17. oktobra, kāpšanas tornis būs pieejams kāpšanai „dry-tooling” veidā. Visiem Gandra kluba biedriem ziemas periodā kāpšana bez maksas. Uz tikšanos!   :image-12132:  

Lasīt tālāk

Gandra Dabas skolas otrā gada darbnīcu cikls ir noslēdzies!

28.09.2011
Paldies visiem par piedalīšanos – mēs priecājāmies būt kopā saulainajā sestdienā un gūt pozitīvo lādiņu no saules un viens no otra! Jo īpaši liels paldies mūsu sadarbības partneriem – Lūzumpunktam, Magnētam, Jūras Laivām, Baložu velodrošībai, Pulsa...

Lasīt tālāk

Gandra kausa distances apraksts

16.09.2011
GANDRA kausa izcīņas sacensības klinšu kāpšanā sasaitēm Kopējie nosacījumi visām trim distancēm: 1. Sasaite  veic 3 distances no starta līdz finišam noteiktā secībā saskaņā ar nosacījumiem un pievienoto shēmu. 2. Distanču iziešanas secība tiek noteikta...

Lasīt tālāk