1. Ziņas
  2. Latvijas čempionu tituli snovbordā un frīstaila slēpošanā sadalīti Lemberga hūtē

Latvijas čempionu tituli snovbordā un frīstaila slēpošanā sadalīti Lemberga hūtē

Publicēts: 22.02.2013

latvijas-cempionu-tituli-snovborda-un-fristaila-sleposana-sadaliti-lemberga-hute

Rekordliels dalībnieku skaits piedalījās Latvijas čempionātā un A.Lemberga balvu izcīņā snovbordā un frīstaila slēpošanā Lemberga hūtē, Ventspilī. 3100Ls balvu fonds tika sadalīts starp labākajiem Baltijas snovbordistiem un frīstaila slēpotājiem, tostarp talantīgākajiem Latvijas braucējiem, starp kuriem arī Gandra atbalstīti braucēji – Reinis Stabiņš, Pauls Iklāvs un Jānis Sarāns.

Sacensības vairāk nekā 100 dalībnieku konkurencē norisinājās slopestyle disciplīnā, kas pirmoreiz iekļauta nākamajās ziemas olimpiskajās spēlēs. Spraigās sacensībās varēja vērot dažādus augsta līmeņa trikus gan snovbordā, gan frīstaila slēpošanā, bet uzvarēja prasmīgākie braucēji!

Frīstaila slēpošanā šis ir vēsturisks notikums, jo pirmo reizi norisinājās Latvijas čempionāts slopestyle* disciplīnā. Par pirmo Latvijas čempionu kļuva Reinis Stabiņš. Savukārt, Pauls Iklāvs izcīnīja arī godalgoto 4.to vietu.

latvijas-cempionu-tituli-snovborda-un-fristaila-sleposana-sadaliti-lemberga-hute-2

Jānis Sarāns Baltijas valstu braucēju konkurencē izcīnīja augsto 3.vietu snovbordā „vīriešu PRO grupā”, kā arī kļuva par „AERODIUM Fly High” sacensību uzvarētāju, uzlidojot visaugstāk ar Drake DF2 dēli zem kājām.

Jau otro sezonu augstākā līmeņa snovborda un frīstaila slēpošanas sacensības Baltijas valstīs ir apvienotas tūrē „Monster Energy Ride in Baltics`13”, tāpēc šogad vairāk braucēju, vairāk sacensību, vairāk balvu un vairāk prieka!

REZULTĀTI – Latvijas čempionāts

Snovbords vīrieši

1.Toms Petrusevičs

2.Valters Ošnieks

3.Jānis Sarāns

latvijas-cempionu-tituli-snovborda-un-fristaila-sleposana-sadaliti-lemberga-hute-3

Frīstaila slēpošana vīrieši

1.Reinis Stabiņš

2.Edvards Lansmanis

3.Vilnis Jaunzems

REZULTĀTI Monster Energy Ride in Baltics`13 tūres 4.posms

Snovbords – vīriešu PRO grupa

1.Toms Petrusevičs, LAT

2.Matis Maltsar, EST

3.Valters Ošnieks, LAT

4.Jānis Sarāns, LAT

 

latvijas-cempionu-tituli-snovborda-un-fristaila-sleposana-sadaliti-lemberga-hute-5

Freeski – vīriešu grupa

1.Reinis Stabiņš, LAT

2.Edvards Lansmanis, LAT

3.Vilnis Jaunzems, LAT

4.Pauls Iklāvs, LAT

*Slopestyle – snovborda sacensību disciplīna, kurā snovbordists brauciena laikā cenšas izpildīt tehniski sarežģītus trikus lielā amplitūdā un izkoptu stilu pār dažādiem snovparka elementiem – tramplīniem un slaidiem.

Citas ziņas

Zied, pūcei aste zied! Ziemas sezonas preču izpārdošana.

25.02.2013
image-20542: Ir neticami, bet fakts - tagad veikalos Gandrs pērc jebkuras slaloma slēpes, sniega dēli, slaloma vai snovborda zābakus, vai arī stiprinājumus, un otru līdzvērtīgu slaloma vai snovborda preci dosim tev līdzi bez maksas!  Jāņem vērā, ka...

Lasīt tālāk

Ar ISPO Award novērtētas inovācijas Edelrid produktos

19.02.2013
image-20465: :image-20391:  Alpīnisma inventāra ražotājs Edelrid, kas šogad svin savas pastāvēšanas 150. gadadienu, savu darbību uzsāka ar lentu un virvju ražošanu, un tieši viņu ražotā virve Snipe 9.8/10 mm šogad...

Lasīt tālāk

Viegluma revolūcija - Elan Delight ’14 iegūst prestižo ISPO Award

12.02.2013
Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem un šogad, iegūstot ISPO Award Winner 2013 titulu, Elan prezentējis vieglāko, tieši sievietēm paredzēto slēpju modeli pasaulē – Delight, kas slēpošanu dāmām padarīs...

Lasīt tālāk