1. Ziņas
  2. Kopā ar pavasari Gandrs veikalos atceļojuši zīmola Millet jaunumi un papildinājumi

Kopā ar pavasari Gandrs veikalos atceļojuši zīmola Millet jaunumi un papildinājumi

Publicēts: 02.05.2018

Ar katru dienu pavasaris aizvien uzstājīgāk rāda mums savu klātesamību. Mežos plaukst vizbuļi, pļavās galvas pretī saulei stiepj māllēpes, dzīvības un jaunas enerģijas pilni koku plaukstās plaukst pumpuri. Pavasaris jau ielūdzis vasaru uz priekpilnām ziedēšanas dzīrēm. Ir jāiet izlūkot, kā dabu izrotājis pavasaris vasaras sveikšanai. Dosimies dabā!

Par to, lai enerģijas pilnās un skanīgās dabas dzīres varētu izbaudīt droši, ērti un patīkami, parūpējies arī zīmols Millet. Zīmola jaunumi un papildinājumi jau pieejami veikalos Gandrs.

Dodoties vairāku dienu pārgājienā laikā, kad naktis vēl ir vēsas, noteikti jāparūpējas par siltu un patīkamu guļammaisu, kas nodrošinās saldu un spēcinošu naktsmieru.

Guļammaiss Trilogy Edge Reg ir ļoti viegls (600g) kokona tipa guļammaiss alpīnismam, pārgājieniem un trekingam. Guļammaisa augstākās kvalitātes hidrofobais K-DRY™ zoss dūnu pildījums (390 g) ar H-veida konstrukciju nodrošina lielisku siltuma, komforta un svara proporciju. Ārējā daļa izgatavota no izturīga, viegla un ūdeni atgrūdoša Ripstop Nylon 7D materiāla. Tam ir 1/2 rāvējslēdzēja aizdare sānos ar pret-aukstuma atloku, apkakle plecu daļā, īpaši formēta kapuce ar savilcēju, iekškabata, ūdens noturīgs kompresijas maisiņš un rāvējslēdzēja atvere labajai rokai - Bivy Warm System™, kas saglabā siltumu un ļauj darboties ar rokām, piemēram, gatavot ēdienu.

Vairāku dienu meža piedzīvojumos jāparūpējas arī par piemērotu, komfortablu mugursomu.

Mugursoma Gokyo 55+15 ir ietilpīga un komfortabla mugursoma alpīniem pārgājieniem, trekingam un vairāku nedēļu ceļojumiem. Tai ir galvenais nodalījums ar atsevišķu nodalījumu pamatnē, ērtu atveri un paceļamu augšdaļu (vāku), kas aprīkots ar 2 kabatām, parocīgas kabatas sānos un nodalījums priekšā, kompresijas siksnas sānos un apakšdaļā, kā arī Speed Poles™ nūju turētājs, kas ļauj vienkārši organizēt ekipējumu, esot kustībā. Krūšu siksna, gurnu siksna ar rāvējslēdzēja aizdares kabatu, pielāgojamais muguras garums, ergonomiskā nešanas sistēma un slodzes regulācijas siksnas nodrošina pārliecinošu komfortu.

Lai pārgājiena laikā nodrošinātu patīkamu sajūtu kājām, noteikti jāpadomā par komfortabliem un uzticamiem apaviem.

Apavi LD Hike Up GTX ir daudzpusīgi zemie pārgājienu apavi sievietēm, kas piemēroti trekingam dažādos brīvdabas apvidos, vasaras pārgājieniem kalnos un ceļojumiem.  Apavi veidoti izturīgā, komfortablā Alpine Trek Fit™ konstrukcijā. Apavu virsējā daļa izgatavota no mitrumu atgrūdošas 1.8 mm nubuka ādas, oderējumā izmantota elpojoša un ūdensdroša Gore-Tex® membrāna, papēža daļa papildināta ar sintētiskās ādas stiprinājumu un priekšpuse ar purngala aizsargu. AFC™ struktūra sniedz ideālu atbalstu papēdim un brīvu sajūtu purngalā. Vibram® Tubava zole trekingam sniedz labu saķeri ar virsmu, precīzu pārvietošanos un labu trieciena absorbēšanu. Ērti un izturīgi apavi pārgājieniem un ceļojumiem.

Arī lietus laikā daba ir brīnišķīga – lai to izbaudītu, neraizējoties par izmirkšanu, jāparūpējas par atbilstošu apģērbu.

Jaka Fitz Roy 2.5L II ir ļoti viegla un kompakti savietojama aizsargājošā vīriešu virsjaka, kas piemērota kalnu sportam, pārgājieniem, trekingam un citām brīvdabas aktivitātēm. Izgatavota no mitrumizturīga un elpojoša Dryedge™ All Weather 2.5 slāņu materiāla. Jaka veidota ergonomiskā Regular Fit™ piegriezumā, tai ir ventilācijas atveres padušu daļā, rāvējslēdzēja aizdares kabatas sānos, kapuce.

Dosimies dabā elpot pavasari!

Citas ziņas
jauniem-piedzivojumiem-lafuma-katadynun-trek-n-eat-jaunumi-un-papildinajumi-gandrs-plauktos

Jauniem piedzīvojumiem – Lafuma, Katadyn un Trek’n Eat jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

05.04.2018
Ar skaņiem stāstiem par tālu zemju piedzīvojumiem pavasarī mums vēsta atlidojošie gājputni. Kokos dzīvības sula sāk ritēt straujāk un tie izstaipa rokas pēc ziemas rāmās dusas. Zem pērnā gada lapām saules gaismai galvas pretī ceļ sniegpulkstenīši - ziedēšanas...

Lasīt tālāk

zimola-esbit-jaunumi-un-papildinajumi-veikalos-gandrs

Zīmola Esbit jaunumi un papildinājumi veikalos Gandrs

02.03.2018
Ir atnācis marts. Lai arī gaisa temperatūra neliecina par drīzu pavasara tuvošanos, sirdīs jau iezagusies tā pavasara vēsma, kas ļauj labāk saklausīt zvirbuļu jautro čivināšanu un saskatīt, kā dabā ar katru dienu jo vairāk atgriežas gaisma. Bet kamēr...

Lasīt tālāk

tver-ziemu-dalbello-peltonen-rex-roeckl-un-alpina-sports-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Tver ziemu – Dalbello, Peltonen, Rex, Roeckl un Alpina Sports jaunumi un papildinājumi Gandrā

22.01.2018
Pār dabu ir nolaidies balts miers. Pļavas un mežus klāj balta sniega villaine, sasegdama kokus, krūmus un klajumus. Baltā, mīkstā sniega sega nes svētsvinīgu mieru dabā, viss kļūst rāms un kluss, taču ikkatrs piedzīvojumu gars tad viegli ietrīsas, jo...

Lasīt tālāk