1. Ziņas
  2. Izaicini savus spēkus vērienīgā Ziemas ekspedīcijā no 13. līdz 15.februārim

Izaicini savus spēkus vērienīgā Ziemas ekspedīcijā no 13. līdz 15.februārim

Publicēts: 15.01.2015

ziemas-ekspedicija-8

Paldies visiem par lielo atsaucību, ar šo paziņojam, ka pieteikšanās Ziemas ekspedīcijai ir noslēgusies. Uz tikšanos Vecpiebalgā!

Gandrs sadarbībā ar pazīstamo zviedru tūrisma zīmolu Fjällräven aicina uz vēl nebijuša formāta piedzīvojumu sacensībām, kas norisināsies no 13. līdz 15.februārim vienā no gleznainākajām Latvijas teritorijām - Vecpiebalgas apkaimē.

Šīs nebūs ātruma sacensības, šis būs gājiens pēc dabas varenuma. Ziemas ekspedīcijas uzvarētāju titulu iegūs izturīgākie, izmanīgākie, saliedētākie un dabu izprotošākie dalībnieki.

Balvas:

Galvenā titula „Dabas gars” izcīnītāji iegūs balvā ceļojumu 2 personām uz leģendāro Karaļa takas gājienuFjällräven Classic Zviedrijā, ar iekļautu lidojumu un Fjällräven tūrisma ekipējumu.

izaicini-savus-spekus-verieniga-ziemas-ekspedicija-no-13-lidz-15februarim-3

Tiks apbalvotas komandas arī šādās kategorijās: Meža gars, Ūdeņu gars, Kalnu gars un Dzīvo radību gars, savā īpašumā iegūstot vērtīgas tūrisma inventāra balvas no BruntonPrimus un Fjällräven.

Komandas lielums:

2 dalībnieki.

Datumi un ilgums:

Sacensības norisināsies 3 dienas un 2 naktis no 13. līdz 15. februārim. Sākums piektdien, 13. februārī, plkst. 19:00 Vecpiebalgā. Noslēgums svētdien, 15. februārī, plkst. 16:00, vienā no skaistākajām Latvijas pilīm.         

Maršruts un norise:

Sacensību maršruts vedīs pa neskartiem Latvijas apvidiem, bieziem mežiem, augstiem kalniem un piesnigušiem ceļiem. Ziemas ekspedīcijas dalībnieki plānos savus ceļus, risinās prāta uzdevumus un veiks fiziskus pārbaudījumus, lai uz savas ādas sajustu mežu dižo spēku, iedvesmotos no dzīvo radību rosības un smeltos gudrību no pļavu takām un upju līkločiem. Ekspedīcijas dalībnieki nakšņos āra apstākļos, paši iekārtojot savu naktsmītni.

Maršruta garums: ~60km.

izaicini-savus-spekus-verieniga-ziemas-ekspedicija-no-13-lidz-15februarim

Sarežģītības pakāpe: vidēji sarežģīts līdz sarežģīts. Jāņem vērā, ka maršrutu veido paši dalībnieki, tādēļ sarežģītība var mainīties atkarībā no izvēlētā maršruta.

Transports: līdz Vecpiebalgai dalībnieki nonāk pašu spēkiem, bet no Vecpiebalgas līdz ekspedīcijas starta punktam organizatori nodrošina transportu, kā arī nogādās dalībniekus atpakaļ trešajā dienā Vecpiebalgā.

Ēšana: organizatori nodrošina šādas ēdienreizes: pirmās dienas vakariņas; otrās dienas pusdienas un vakariņas; trešās dienas pusdienas. Dalībnieki paši parūpējas par otrās un trešās dienas brokastīm, iesakām līdzi paņemt arī kādus enerģijas avotus – žāvētu augļu un riekstu maisījumu, šokolādi utt.

Nepieciešamais un ieteicamais

Obligātais: pārgājienu zābaki, pārgājienu bikses, rezerves mobilais telefons, telts vai nojume, guļammaiss ar vidējo komforta temp. -5C...-10C, tūrisma paklājiņš.

Ieteicamais: ūdensnecaurlaidīga vējjaka, flīsa vai vilnas džemperis, lukturītis, trauki un piederumi ēdienam, siltā apakšveļa, dūnu vai siltumu izolējoša jaka, sildeņi.

izaicini-savus-spekus-verieniga-ziemas-ekspedicija-no-13-lidz-15februarim-2

Dalības maksa:

45.00 EUR /pers.

Dalības maksā iekļauts:

  • apvidus kartes;
  • siltas pirmās dienas vakariņas;
  • siltas otrās dienas pusdienas un vakariņas;
  • Siltas trešās dienas pusdienas;
  • dzeramais ūdens abās nakšņošanas vietās ar iespēju uzpildīt ūdens krājumus nākamās dienas gājienam;
  • transports no ekspedīcijas finiša vietas uz Vecpiebalgu;
  • medicīniskā palīdzība.

Sacensību nolikums atrodams šeit.

Draugi:

Garšīgai un pilnvērtīgai maltītei nepieciešamo nodrošinās gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne. Ekspedīcijas oficiālais mediju partneris Delfi gādās par to, lai par jums sadzird tuvi un tāli. Savukārt, par viesmīlīgu uzņemšanu nakšņošanas vietā rūpēsies Vanagkalns - brīvdienu vieta kustīgam dzīvesveidam.

Filosofija:

Ziemas ekspedīcijā uzvarētāji būs visi, kas piedalīsies. Ikviens, kurš uzsāks šo piedzīvojumu, to noslēdzot, nokļūs vismaz par soli tuvāk dabai un varēs to saukt par savām mājām. Gandrs vēlas mudināt ikvienu nodarboties ar aktīvu atpūtu neatkarīgi no laikapstākļiem un sezonas, un ziemas pārgājieni ir kā radīti tam. Daba pat tad, kad ir skarba un nesaudzīga, spēj dot, mācīt un kļūt par ceļabiedru.

Komandu dalības skaits ir ierobežots. Ekspedīcijai piesakieties savlaicīgi, rakstot vai zvanot uz zemāk norādītajiem kontaktiem.

Kontaktinformācija un pieteikšanās:

 pargajiens@gandrs.lv

+371 26 411 079

Citas ziņas
northwave-snovborda-zabaki-atziti-par-vieniem-no-ertakajiem-pasaules-tirgu

Northwave snovborda zābaki atzīti par vieniem no ērtākajiem pasaules tirgū

15.01.2015
Northwave ir spēcīgs un kvalitatīvs itāļu zīmols – snovborda zābaku ražotājs, kas radījis visus priekšnosacījumus, lai braucējs uz kalna varētu radīt perfektu saskaņu ar sniegu. Viss, ko Northwave dara – dizains, tehnoloģiju inovācijas, produktu konstrukcija...

Lasīt tālāk

izdota-unikala-enciklopedija-latvijas-augi-kura-ietvertas-visas-latvijas-daba-sastopamas-augu-sugas

Izdota unikāla enciklopēdija - Latvijas augi, kurā ietvertas visas Latvijas dabā sastopamās augu sugas

18.12.2014
Pašā gada izskaņā varam lepoties ar jaunas un apjomīgas sugu enciklopēdijas "Latvijas augi" izdošanu, kas šobrīd ekskluzīvi ir pieejama Gandra plauktos par īpašu iepazīšanās cenu EUR 49-. Enciklopēdija "Latvijas augi" ir pirmais šāda apjoma izdevums...

Lasīt tālāk

elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem

Elan jaunā slēpju kolekcija ar augstiem dizaina un tehnoloģiju sasniegumiem

17.12.2014
Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem. Arī Elan 14/15 sezonas slēpju kolekcija neliek vilties, piedāvājot jaunas dizaina vēsmas un tehnoloģiju inovācijas kā vīriešu un sieviešu, tā jauno slēpotāju kolekcijās. Kā ierasts...

Lasīt tālāk