1. Ziņas
  2. Sildošs dzēriens visur, kur dodies – Contigo termokrūžu un pudeļu jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

Sildošs dzēriens visur, kur dodies – Contigo termokrūžu un pudeļu jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

Publicēts: 26.10.2017

Ar pirmajiem sniega vēstnešiem daba mums stāsta par ziemas tuvošanos, kad tā tērpsies svētsvinīgā baltumā un, rāmi klusēdama, atgūs spēkus jaunajai ziedēšanai.

Laiks kļūst vēsāks, tādēļ īpaši svarīgi padomāt par to, kā sasildīties aukstajās dienās, un lielisks veids, kā to izdarīt, ir nobaudīt krūzi patīkama un silta sava mīļākā dzēriena. Zīmols Contigo ir parūpējies par to, lai ar krūzi silta dzēriena tu varētu doties gan baudīt dabas burvību, gan doties ikdienas solī.

Zīmols Contigo ir nerimstoši dedzīgu izgudrotāju komanda, kurai patīk pieņemt izaicinājumus, attīstot un izveidojot videi draudzīgus risinājumus, kas atvieglotu cilvēku ikdienu. Degsme, kas piemīt Contigo komandai, ļāvusi kļūt par vienu no vadošajiem izgudrotājiem ceļojumu/termokrūžu, ūdenspudeļu un bērnu pudeļu ražošanas jomā. Pirmais zīmola izgudrojums bija patentētā AUTOSEAL tehnoloģija, kas izgatavota tā, lai ūdens padeve automātiski noslēgtos starp malkiem, izslēdzot raizes par dzēriena pilēšanu. Sākotnēji šī revolucionārā funkcija tika izmantota ceļojumu/termokrūzēm, bet, pateicoties tās popularitātei, tika radīti jauni veidi, kā to pielietot pievilcīgās ūdens pudelēs un bērnu pudelēs. Kā nākamā tika patentēta AUTOSPOUT tehnoloģija – saprotot to, ka daudzi dod priekšroku dzeršanai ar salmiņu, tika izveidota neticami ērta un funkcionāla sistēma, kas ļauj baudīt dzērienu ar vienu pavisam vieglu rokas kustību. AUTOSPOUT ūdens pudeles, kas aprīkotas ar īpašu 'pop-up' snīpi, ļaus ērti baudīt dzērienu jebkurā situācijā.

Iepazīsties ar inovatīvajām un lieliskā dizainā veidotajām Contigo termokrūzēm un pudelēm un izvēlies sev piemērotāko.

Vēsās dienās lielisks ceļabiedrs būs funkcionālās, pārdomātā un elegantā dizainā veidotās termokrūzes, kas ļaus nobaudīt siltu iemīļotāko dzērienu it visur, kurp dodies.

Termokrūze Glaze ir oriģinālā dizainā veidota nerūsošā tērauda termokrūze ar keramikas pārklājumu iekšpusē – lieliski piemērota ikdienas solim un atpūtai pie dabas. Keramikas pārklājums visā krūzes iekšpusē un uz dzeršanas snīpja sniedz patīkamu tējas/kafijas baudījumu, novēršot metālisku garšu dzērienam. Contigo Twistseal® krūzes vāciņa tehnoloģija pasargā no netīrumiem un garantē drošību pret dzēriena izlīšanu – vienkārši pagrieziet, lai atvērtu vai aizvērtu to. Krūze ir aprīkota ar dubultsienu vakuumizolējošo tehnoloģiju, kas saglabā dzērienu karstu līdz 7 stundām. Vāciņu iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Termokrūze Byron 720 ml ir dubultu sienu nerūsošā tērauda termokrūze. Vakuumizolācijas tehnoloģija uztur dzērienu karstu līdz 9 stundām, bet aukstu līdz pat 21 stundai. Pateicoties patentētajai Snapseal™ tehnoloģijai, krūze ir droša pret šķidruma izlīšanu. Cieši noslēgtā klikšķa aizdares sistēma un speciālā tvertne vāciņā atvieglo dzeršanas procesu. Lai padzertos, aizvērtni jānospiež uz augšu, lai aizdarītu – uz leju. Šo krūzi iespējams ērti lietot, izmantojot tikai vienu roku. Vāciņu iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Termokrūze Metra Transit 470 ml ir oriģinālā dizainā veidota augstākās kvalitātes nerūsošā tērauda termokrūze, kas lieliski piemērota ikdienas solim un atpūtai pie dabas. Tā aprīkota ar īpašu Contigo CLEANGUARD™ vāciņa pārsegu. Kad pārsegs ir pagriezts, vāciņš tiek pasargāts no netīrumiem, nodrošinot higiēnisku lietošanu. Contigo Autoseal® tehnoloģija garantē 100% drošību pret dzēriena izšļakstīšanos vai izlīšanu, pateicoties blīvējošam mehānismam, kas automātiski bloķē dzēriena padevi starp malkiem: viegli nospiediet pogu, lai padzertos, un atbrīvojiet to, lai noslēgtu dzēriena padevi. Metra Transit krūzei izmantota speciāla vakuumizolējošā tehnoloģija ar dubultām nerūsošā tērauda sienām, kas saglabā dzērienu karstu līdz 5 stundām un aukstu līdz pat 12 stundām. Krūzes pārdomātais dizains un vāciņa konstrukcija pieļauj ērtāku un vienkāršāku tās tīrīšanu. Vāciņu iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Tāpat svarīgi vienmēr parūpēties par pietiekoša šķidruma daudzuma uzņemšanu – tam tev noteikti noderēs kāda no pievilcīgajām un ļoti ērti lietojamajām Contigo dzeršanas pudelēm.

Pudele Chug 1200 ml ūdens pudele, kas lieliski piemērota gan ikdienai, gan dažādām brīvdabas nodarbēm vai sportiskām aktivitātēm. Pateicoties patentētajai Autospout® tehnoloģijai, pudele ir droša pret šķidruma izlīšanu un no tās ir viegli padzerties, izmantojot tikai vienu roku. Tai ir arī speciāls mehānisms, kas aizsargā pret nejaušu pogas piespiešanos. Pudelei ir ērts klipsis transportēšanai, tās vāciņš ir vienkārši tīrāms. Izgatavota no caurspīdīga Tritan™ kopoliestera materiāla, kas ir izturīgs, piemērots mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā, kā arī nesatur bisfenolu A (BPA).

Pudele Cortland Infuser 770 ml ir pārdomāta un ērta ūdens pudele, kas lieliski piemērota gan ikdienai, gan dažādām brīvdabas nodarbēm vai sportiskām aktivitātēm. Tā aprīkota ar inovatīvo Autoseal® tehnoloģiju, kas ir 100% izturīga pret tecēšanu un izlīšanu, kā arī ar īpašu nodalījumu apakšā, kurā iespējams ievietot ūdens garšas papildinātājus (citronu, laimu, piparmētru u. c.). Salieciet augļus nodalījumā, savienojiet ar pudeli un uzpildiet ar ūdeni. No pudeles var ērti padzerties tikai ar vienas rokas palīdzību – nospiediet pogu, lai atvērtu, atlaidiet to, lai atkal noslēgtu. Pudelei ir ērts klipsis transportēšanai, tās vāciņš ir vienkārši tīrāms. Izgatavota no caurspīdīga Tritan™ kopoliestera materiāla, kas ir izturīgs, piemērots mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā, kā arī nesatur bisfenolu A (BPA).

Pudele Gizmo Flip 420 ml ir ūdens pudele bērniem, kas lieliski piemērota gan ikdienai, gan dažādām brīvdabas nodarbēm vai sportiskām aktivitātēm. Tā aprīkota ar inovatīvo Autospout® tehnoloģiju, kas ir droša pret šķidruma tecēšanu un izlīšanu, kā arī ļauj ērti padzerties. Izgatavota no caurspīdīga Tritan™ kopoliestera materiāla, kas nesatur bisfenolu A (BPA).

Citas ziņas
siltakam-rudenim-zimolu-f-lite-un-had-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Siltākam rudenim - zīmolu F-Lite un H.A.D. jaunumi un papildinājumi Gandrā

13.10.2017
Rudens atnācis ar krāšņu lapu dejām, brūnu kastaņu bumbuļiem, lietus lāšu dziesmu dienām un siltas tējas vakariem.  Dienām dabā tagad ir sulīgu ābolu garša un stirpas zemes smarža, dodies dabā – dejo ar lapām, ieelpo rudeni un izdziedi dabas dziesmu arī...

Lasīt tālāk

radi-savus-rudens-stastus-kopa-ar-fjallraven

Radi savus rudens stāstus kopā ar Fjallraven

29.09.2017
Ar dzestriem rītiem mūs modina rudens, košu krāsu triepieniem izrotādams dabu. Tas ieradies, lai stāstītu savu stāstu. Rudens stāsts ir siltas tējas stāsts, rāmu vakaru, spožu zvaigžņu, čaukstošu lapu un miglas rītu stāsts. Rudens stāsts ir dabas pārmaiņu...

Lasīt tālāk

svini-vasaru-un-uzziedi-daba-fjallraven-un-pinguin-jaunumi-un-papildinajumi-gandrs-plauktos

Svini vasaru un uzziedi dabā! Fjallraven un Pinguin jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

21.06.2017
Vasaras ziedēšana rit pilnā sparā. Pļavas, lauki un meži ir pārpilni košuma un smaržu. Koku zaļajās lapotnēs skaistākās dziesmas mums dzied putni, muguras kutina silti saules stari un veldzēties aicina dzīvūdeņi. Daba ir atmodusies, lai mums dāvātu svētkus...

Lasīt tālāk