1. Ziņas
  2. Gandrs atbalstītais Kaspars Vilks uzvar BoulderLatvia ceturtajā posmā

Gandrs atbalstītais Kaspars Vilks uzvar BoulderLatvia ceturtajā posmā

Publicēts: 03.11.2016

2016. gada 29. oktobrī BJC Daugmale sporta zālē norisinājās Latvijas kausa izcīņas boulderingā BoulderLatvia ceturtais posms. Sacensībās piedalījās arī Gandrs atbalstītais kāpšanas sportists Kaspars Vilks, kas šajā sacensību posmā ieguva uzvaru. Sacensībās piedalījās sportisti no visas Latvijas un Igaunijas.

gandrs-atbalstitais-kaspars-vilks-uzvar-boulderlatvia-3-posma-3

Kaspars Vilks atlases kārtā ļoti pārliecinoši pieveica visas distances un finālam kvalificējās kā pirmais dalībnieks, tas palīdzēja labāk sagatavoties atlikušajām trīs distancēm. Par sacensībām Kaspars stāsta: “Finālā iekļuvušie pieci dalībnieki savus maršrutus ierauga vien pāris minūtes pirms starta, līdz ar to ir tikai divas minūtes laika, lai iepazītos ar distancēm. Šajās divās minūtēs dalībniekiem ir jāizdomā veids, kā veikt distances. Pēc tam dalībnieki dodas uz izolācijas zonu, kur nav iespējams redzēt, kā konkurenti veic distances.” Kaspars finālā pieveica divas no trim distancēm un izcīnīja uzvaru BoulderLatvia ceturtajā posmā.

gandrs-atbalstitais-kaspars-vilks-uzvar-boulderlatvia-3-posma

Sacensību noslēguma posms norisināsies no 26. līdz 27. novembrim, kad tiks apbalvoti kopvērtējuma uzvarētāji un noskaidroti spēcīgākie BoulderLatvia pirmās sezonas dalībnieki. Novēlam Kasparam veiksmi un panākumus sacensību noslēguma posmā!

Citas ziņas
peldsezonai-parceloties-uz-iekstelpam-zimola-aqua-speed-peldlietu-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Peldsezonai pārceļoties uz iekštelpām – zīmola Aqua-Speed peldlietu jaunumi un papildinājumi Gandrā

05.10.2016
Saule pakāpusies augstāk padebešos, vēji kļuvuši vēsāki un atklātie ūdeņi dzestrāki – klāt rudens, ūdensprieku mīļiem nu laiks pārcelties uz siltākiem ūdeņiem baseinos un saules meklējumos jādodas uz siltajām zemēm. Zīmols Aqua-Speed ir parūpējies par...

Lasīt tālāk

funkcionalie-light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-gan-ikdienai-gan-taviem-piedzivojumiem-daba

Funkcionālie Light My Fire trauki un galda piederumi gan ikdienai, gan Taviem piedzīvojumiem dabā

20.10.2016
Spēcinošai un gardai maltītei mūsu ikdienā ir svarīga loma – jo īpaši lieliski ir baudīt līdzpaņemtu, mājās gatavotu maltīti darbā, parkā vai brīvā dabā. Un ēdiens noteikti garšo daudz labāk, ja baudīts no košiem un funkcionāliem traukiem. Zviedru zīmols...

Lasīt tālāk

vai-tavam-velosipedam-nepieciesama-velo-apkope

Vai tavam velosipēdam nepieciešama velo apkope?

03.10.2016
Tāpat kā automašīnai reizi gadā jāveic tehniskā pārbaude arī velosipēdam nepieciešamas zinošas meistaru rokas, lai pagarinātu tā ripošanas mūžu!  

Lasīt tālāk