1. Ziņas
  2. GANDRS AICINA APMAINĪT GRIGRI 2

GANDRS AICINA APMAINĪT GRIGRI 2

Publicēts: 22.08.2011

gandrs-aicina-apmainit-grigri-2

Tā kā esam saņēmuši jaunus GRIGRI 2 bez defektiem un mūsu galvenais uzdevums ir rūpēties par lietotāju drošību, aicinām Jūs:

  • SIA Gandrs tirdzniecības vietās apmainīt esošo drošināšanas ierīci GRIGRI 2 (ar sērijas numuriem no 10326 līdz 11136) pret jaunu, uzlabotu GRIGRI 2 ar sērijas numuriem, sākot no 11137 un zaļu uzlīmi uz korpusa.
  • Neskaidrību gadījumā lūdzam vērsties pie Jāņa Sīmaņa, mob. t. 26 877 611, vai rakstīt uz e-pastu: [email protected]

Apmaiņu var veikt mūsu tirdzniecības vietās Rīgā, Kalnciema ielā 28 un tirdzniecības parkā „Alfa” vai Valmierā, tirdzniecības centrā „Valleta”.

Kā jau ziņojām iepriekš, ir atklāts, ka, izdarot pārāk lielu spēka spiedienu uz GRIGRI 2 drošināšanas ierīci, tajā var rasties iekšējs bojājums, un rokturis var iestrēgt un palikt atvērtā stāvoklī.

Petzl aicina nekavējoties pārtraukt lietot bojātās GRIGRI 2 drošināšanas ierīces ar sērijas numuriem no 10326 līdz 11136.

Taču, lai izvairītos no tehniskām kļūmēm, iesakām pievērst uzmanību aprakstam (skat. PDF failu: http://www.petzl.com/en/outdoor/recall-replacement-grigri-2) par GRIGRI2; dokuments satur pamācību par pareizu ierīces lietošanu.

Sekojiet līdzi informācijai un jaunumiem šeit: http://www.petzl.com/en/outdoor/recall-replacement-grigri-2

Citas ziņas
esam-papildinajusi-gandra-pagalmu

Esam papildinājuši Gandra pagalmu!

05.08.2011
Mākslinieka Dmitrija Paramonova radītie vīriņi cieši sargā viens otru un starp tiem novietoto vingrošanas stieni! Nebīsties un parādi viņiem, ko spēj! Mežonīgi liels batuts, kuru iemēģināt tiek aicināts ikkatrs mūsu apmeklētājs un pircējs! Lecam...

Lasīt tālāk

vasara-turpinas

VASARA TURPINĀS!

03.08.2011
Dodoties nākamajā izbraucienā ar velosipēdiem, neaizmirsti, ka iegādājoties kādu no MERIDA divriteņiem veikalos Gandrs līdz 40% lētāk, patīkamas emocijas un ātrums garantēts. ORTLIEB velosomas, kas šobrīd pieejamas ar 30% atlaidi, rūpēsies par to, lai...

Lasīt tālāk

jaunums-pirmo-reizi-gandra-grangers-originalo-ipasibu-atjaunotajs

Jaunums! Pirmo reizi Gandrā – GRANGERS – oriģinālo īpašību atjaunotājs!

02.08.2011
Uzņēmums GRANGERS dibināts 1937.g., un tā bija pirmā kompānija, kas sāka ražot videi draudzīgus hidroizolējošos līdzekļus, kuru pamatā ir ūdens bāze. GRANGERS pamatprincips – ražot ekoloģiski drošus, augstas veiktspējas apstrādes līdzekļus – turpinās...

Lasīt tālāk