1. Ziņas
  2. Gandra ziemas komandas braucēja Jāņa Sarāna sniega stāsti no Les 2 Alpes Francijā

Gandra ziemas komandas braucēja Jāņa Sarāna sniega stāsti no Les 2 Alpes Francijā

Publicēts: 18.01.2013

gandra-ziemas-komandas-brauceja-jana-sarana-sniega-stasti-no-les-2-alpes-francija

Lidojums uz Grenobli paiet miegā un kā jau parasti diezgan neinteresanti, lai vai kā, bet esmu Grenobles lidostā, un miers ar lidošanu. Tur pat mani sagaida arī Inārs Bīrmanis, kurš ir apņēmies mani izmitināt savos "Inka Riders House" apartamentos, gādājot par katru sīkāko detaļu mājīguma nodrošināšanai. Divas stundas sarunās, un busiņš ir Les 2 Alpes Francijas ciematiņa pakājē, pēdējie serpentīna līkumi un, iebraucot ciematiņā, paveras neaprakstāma kalnu ainava, saules apmirdzētā ielejā. Sapnis? Ilgu laiku tāds tas noteikti bija, nu vairs nē!

Gravas kungs mani palutina ar iespēju, jau stundu pēc iebraukšanas doties trases iekarojumos, sākotnēji domāju to nedarīt, bet emocijas ņem mani savā varā un es jau esmu uzāvis savus zābaciņus. Tikai tad attopos, ka mans sniega dēlis, kuru šurp atgādāja ar draudzenes Ilvas un labākās komandas "Gandra" palīdzību nemaz vēl nav izpakots. Atveru čeholu un ieraugu savu jauno Drake DF2 dēli, 15 min un Radar stiprinājumi ir piestiķēti, dēlis izpakots, un jaunie Northwave Decade zābaki uzauti. Tik tālu viss šķiet nevainojami. 

Turpmākās dienas paiet trašu slīpēšanā, līdz beidzot vienā no dienām, kuras datumu esmu jau aizmirsis (grūti skaitīt dienas dzīvojot šeit), vakarā pie tējas un cepumiem konstatējam, ka ir atnākuši lietus mākoņi, kas nozīmē, pūdersniegu visiem! Ar nepacietību dodos gulēt un no rīta ceļos ar smaidu, kas manā sejā pasaka tikai vienu - Pūderis Francijā!

Tā nu kopā ar komandas biedriem Tomu (Spartieti)  un Artūru Vasarāju (Bekeriju) šķaidām sniegu un nesamies pa nogāzēm tik ilgi, kamēr brilles aizsalst, kājas nogurst un elpas vairs nav. Diena paiet nemanot, bet gribās vēl un vēl, viss, kas pietrūkst, ir spēks turpināt.

 Tā nu pūderis atnāca un pūderis devās prom, atstājot mums perfekti gatavu snowparku, kurā nu jau esam pavadījuši nedēļu un pavadīsim vēl 4 dienas pirms Eiropas kausa izcīņas, kas notiks 20.janvārī. Dikti trenējamies un ceram uz to labāko. 

 Kas notiks Eiropas kausā, par to Jums pastāstīšu, pēc tam, tagad došos vakariņās, jo Inārs ir pagatavojis kārtējo meistarstiķi. 

 Līdz nākamajai reizei! 

Citas ziņas
northwave-2013gada-sezonas-snovborda-zabaku-kolekcija-gandra-plauktos

Northwave 2013.gada sezonas snovborda zābaku kolekcija Gandra plauktos

02.01.2013
Northwave 2013.gada sezonas kolekcija pierāda, ka Northwave zābaki ir vieni no ērtākajiem zābakiem snovborda zābaku tirgū. Jaunās sezonas zābakos iestrādāta 540 grādu tehnoloģija, kas perfekti „ievelk” potīti savā vietā, lai tā paliktu...

Lasīt tālāk

gandra-daudz-un-dazadas-sejas-maskas-kas-pasargas-tavu-seju-no-veja-un-aukstuma

Gandrā daudz un dažādas sejas maskas, kas pasargās Tavu seju no vēja un aukstuma

17.12.2012
Sejas maskas ir lielisks līdzeklis, kas pasargās Tavu seju no aukstuma un vēja. Jo īpaši, ja Tavs darbs, ikdiena vai sportiskās aktivitātes un vaļasprieki saistīti ar darbu aukstos laika apstākļos. Gandrā pieejamās sejas maskas izgatavotas no mīkstiem...

Lasīt tālāk

kvalitativo-zimolu-millet-lafuma-un-vaude-bahilas-bus-tavs-uzticams-sabiedrotais-dodoties-daba

Kvalitatīvo zīmolu Millet, Lafuma un Vaude bahilas būs tavs uzticams sabiedrotais, dodoties dabā

19.10.2012
Bahilas ir kāju aizsargi, kas nodrošina aizsardzību no dubļu, sniega un mitruma iekļūšanas zābakos, kā arī pasargā bikšu galus no samirkšanas. Bahilas paredzētas lietošanai visos laika apstākļos visām sezonām.  Bahilas...

Lasīt tālāk