1. Ziņas
  2. Gandra plauktos tagad jaunā un progresīvā alpīnisma zīmola Totem preces

Gandra plauktos tagad jaunā un progresīvā alpīnisma zīmola Totem preces

Publicēts: 17.01.2013

 :image-19991:

    Totem ir savā nozarē jauns un progresīvs Spāņu uzņēmums, kas specializējas inovatīva drošināšanas inventāra ražošanā alpīnistiem. Totem produkcija ir askētiska - tiek ražotas tikai divu veidu ierīces. Abi ražotie modeļi „Totem Cam” un „Basic Cam” ir unikāli un pieprasīti daudzu kāpēju vidū gan Eiropā, gan arī ASV.

    Totem ir pārņēmis unikālo „Alien cams” modeļu ražošanu, un šis ir kļuvis par populārāko mazo „frendu” modeli gan Eiropā, gan arī ASV. Savu popularitāti kāpēju vidū tas ir ieguvis ar unikālo dizainu, minimālismu, kā arī ar perfektu pielietojamību.

gandra-jauns-alpinisma-drosinasanas-inventara-zimols-totem-2

 

    Kāpēji izmanto šo „frendu” vietās, kur citu ražotāju līdzīgas ierīces nedarbojas. Totem ir mazliet uzlabojuši šo modeli, padarot to mazliet ērtāku, tai pašā laikā saglabājot visas oriģinālās funkcijas un dizainu. Līdz ar šo ražošanas pārcelšanu uz Eiropu, šī ierīce tagad ir pieejama arī Eiropas tirgum. Piebilstot par "Totem Cam" modeli - tas ir unikāls un viegls risinājums mazām un šaurām plaisām, kuras ir grūti nodrošināt. 

gandra-jauns-alpinisma-drosinasanas-inventara-zimols-totem-3

    Abas Totem ražotās ierīces gan Totem Cam, gan arī Basic Cam ir neatņemama inventāra sastāvdaļa visiem alpīnistiem. Šīs ierīces novērtēs gan pieredzējuši kāpēji, gan arī prasīgi iesācēji. Sīkāku aprakstu par Totem Cam iekļaušanu savā inventāra somā sniedz slavenais britu alpīnists Andy Kirkpatrick.       

    Savukārt, video recenziju par Totem Cam sniedz respektablais inventāra recenziju portāls

    Kļūstot par Totem oficiālajiem izplatītājiem Latvijā (pagaidām vienīgie visā Baltijā), Gandrs apliecina to, ka seko līdzi modernā alpīnisma tendencēm. Latvijas kāpējiem tagad ir pieejams vēl plašāks inventāra klāsts, kas ir gan moderns, gan inovatīvs un drošs. 

Citas ziņas

Gandra ziemas komandas braucēja Jāņa Sarāna sniega stāsti no Les 2 Alpes Francijā

18.01.2013
image-20007: Lidojums uz Grenobli paiet miegā un kā jau parasti diezgan neinteresanti, lai vai kā, bet esmu Grenobles lidostā, un miers ar lidošanu. Tur pat mani sagaida arī Inārs Bīrmanis, kurš ir apņēmies mani izmitināt savos "Inka Riders...

Lasīt tālāk

Meklējam velosipēdu mehāniķi

20.01.2013
image-19940: Mēs esam par zaļu un sakoptu vidi, par to, lai autobraucēji cienītu velosipēdistus, par to, lai pēc iespējas vairāk cilvēku atpūstos dabā, par to, lai Gandrā strādātu tikai apmierināti darbinieki. Prasības: Spēja veikt savus pienākumus...

Lasīt tālāk

Piedzīvojumu sacīkstes Mamutu Medības 2013 Aucē 2.februārī

02.01.2013
image-19891: Ir pienācis kārtējais gads, kad mamutu mednieki tver rokās medību ieročus un dodas mežos, lai risinātu plaša mēroga problēmas kā tikt galā ar mamutiem! Šogad mamuti virzās no Dienvidiem, jeb pasākums notiek Aucē. Dalībniekiem...

Lasīt tālāk