1. Ziņas
  2. Gandra plauktos tagad jaunā un progresīvā alpīnisma zīmola Totem preces

Gandra plauktos tagad jaunā un progresīvā alpīnisma zīmola Totem preces

Publicēts: 17.01.2013

 :image-19991:

    Totem ir savā nozarē jauns un progresīvs Spāņu uzņēmums, kas specializējas inovatīva drošināšanas inventāra ražošanā alpīnistiem. Totem produkcija ir askētiska - tiek ražotas tikai divu veidu ierīces. Abi ražotie modeļi „Totem Cam” un „Basic Cam” ir unikāli un pieprasīti daudzu kāpēju vidū gan Eiropā, gan arī ASV.

    Totem ir pārņēmis unikālo „Alien cams” modeļu ražošanu, un šis ir kļuvis par populārāko mazo „frendu” modeli gan Eiropā, gan arī ASV. Savu popularitāti kāpēju vidū tas ir ieguvis ar unikālo dizainu, minimālismu, kā arī ar perfektu pielietojamību.

gandra-jauns-alpinisma-drosinasanas-inventara-zimols-totem-2 

    Kāpēji izmanto šo „frendu” vietās, kur citu ražotāju līdzīgas ierīces nedarbojas. Totem ir mazliet uzlabojuši šo modeli, padarot to mazliet ērtāku, tai pašā laikā saglabājot visas oriģinālās funkcijas un dizainu. Līdz ar šo ražošanas pārcelšanu uz Eiropu, šī ierīce tagad ir pieejama arī Eiropas tirgum. Piebilstot par "Totem Cam" modeli - tas ir unikāls un viegls risinājums mazām un šaurām plaisām, kuras ir grūti nodrošināt. 

gandra-jauns-alpinisma-drosinasanas-inventara-zimols-totem-3

    Abas Totem ražotās ierīces gan Totem Cam, gan arī Basic Cam ir neatņemama inventāra sastāvdaļa visiem alpīnistiem. Šīs ierīces novērtēs gan pieredzējuši kāpēji, gan arī prasīgi iesācēji. Sīkāku aprakstu par Totem Cam iekļaušanu savā inventāra somā sniedz slavenais britu alpīnists Andy Kirkpatrick.       

    Savukārt, video recenziju par Totem Cam sniedz respektablais inventāra recenziju portāls

    Kļūstot par Totem oficiālajiem izplatītājiem Latvijā (pagaidām vienīgie visā Baltijā), Gandrs apliecina to, ka seko līdzi modernā alpīnisma tendencēm. Latvijas kāpējiem tagad ir pieejams vēl plašāks inventāra klāsts, kas ir gan moderns, gan inovatīvs un drošs. 

Citas ziņas
northwave-2013gada-sezonas-snovborda-zabaku-kolekcija-gandra-plauktos

Northwave 2013.gada sezonas snovborda zābaku kolekcija Gandra plauktos

02.01.2013
Northwave 2013.gada sezonas kolekcija pierāda, ka Northwave zābaki ir vieni no ērtākajiem zābakiem snovborda zābaku tirgū. Jaunās sezonas zābakos iestrādāta 540 grādu tehnoloģija, kas perfekti „ievelk” potīti savā vietā, lai tā paliktu...

Lasīt tālāk

gandra-daudz-un-dazadas-sejas-maskas-kas-pasargas-tavu-seju-no-veja-un-aukstuma

Gandrā daudz un dažādas sejas maskas, kas pasargās Tavu seju no vēja un aukstuma

17.12.2012
Sejas maskas ir lielisks līdzeklis, kas pasargās Tavu seju no aukstuma un vēja. Jo īpaši, ja Tavs darbs, ikdiena vai sportiskās aktivitātes un vaļasprieki saistīti ar darbu aukstos laika apstākļos. Gandrā pieejamās sejas maskas izgatavotas no mīkstiem...

Lasīt tālāk

kvalitativo-zimolu-millet-lafuma-un-vaude-bahilas-bus-tavs-uzticams-sabiedrotais-dodoties-daba

Kvalitatīvo zīmolu Millet, Lafuma un Vaude bahilas būs tavs uzticams sabiedrotais, dodoties dabā

19.10.2012
Bahilas ir kāju aizsargi, kas nodrošina aizsardzību no dubļu, sniega un mitruma iekļūšanas zābakos, kā arī pasargā bikšu galus no samirkšanas. Bahilas paredzētas lietošanai visos laika apstākļos visām sezonām.  Bahilas...

Lasīt tālāk