1. Ziņas
  2. Gandra kāpēji izcīna godpilno pirmo vietu BJC Daugmale organizētajās alpīnisma sacensībās

Gandra kāpēji izcīna godpilno pirmo vietu BJC Daugmale organizētajās alpīnisma sacensībās

Publicēts: 08.12.2015

gandra-kapeji-izcina-godpilno-pirmo-vietu-bjc-daugmale-organizetajas-alpinisma-sacensibas-1

Aizvadītajā nedēļas nogalē spraigā gaisotnē jau septīto reizi tika aizvadītas vērienīgas alpīnisma sacensības, ko organizē Bērnu un jauniešu cents “Daugmale”– Alpīnisma sasaites 2015. Sacensības tradicionāli organizē pašmāju klubs, arī šogad organizatori bija pacentušies - distances bija sagatavotas gana iespaidīgas un prasīja milzu izturību, lai tās pievārētu.

Sacensībās piedalījās arī Gandra pārstāvētie kāpšanas sportisti Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks, seškārtēji pirmās vietas ieguvēji šajās sacenībās. Šogad sportistu mērķis bija iegūt pirmo vietu jau septīto reizi un uzstādīt rekordu kā komandai, kas nemainīgā sastāvā izcīnījusi septiņas uzvaras pēc kārtas.

gandra-kapeji-izcina-godpilno-pirmo-vietu-bjc-daugmale-organizetajas-alpinisma-sacensibas-2 gandra-kapeji-izcina-godpilno-pirmo-vietu-bjc-daugmale-organizetajas-alpinisma-sacensibas-3

Sacensības norisinājās divos posmos - kvalifikācija un fināls. Sākotnēji dalībniekiem, iekļaujoties kontrollaikā 1 h 15 min, bija jāpievar daudzveidīgas, dažādu grūtības pakāpju distances – gan alpīnisma, gan sporta kāpšanas, gan tehniskā alpīnisma, speleoloģijas un Loop-Tool kategorijās. Tāpat arī šogad dalībniekiem bija iespēja izmēģināt jaunu kāpšanas paveidu – kāpšana ar Loop Tool instrumentiem – šis ir kāpšanas paveids, kas atvasināts no dry-tooling tehnikas - cirtņa galā ir nevis metāla āķis, bet gan ādas cilpa, kas meistarīgi jāāķē ap aizķerēm, paļaujoties uz to, ka tā nenoslīdēs.

Gandra pārstāvētie kāpēji Santa un Kaspars kvalifikācijas distances veica kvalitatīvi un īsā laika periodā, tas deva kāpējiem iespēju atrauties no konkurentiem un noturēt līderu pozīcijas. Dalībnieku augstais fiziskās formas sagatavotības līmenis nospēlēja lielu lomu.

gandra-kapeji-izcina-godpilno-pirmo-vietu-bjc-daugmale-organizetajas-alpinisma-sacensibas

Sacensību fināls šogad noritēja ļoti saspringtā gaisotnē, valdīja sīva konkurence - pirmās trīs vietas vienu no otras šķīra vien pāris sekundes. 1. vietu izcīnīja Gandra atbalstītie kāpēji Kaspars Vilks un Santa Grigorjeva. 2. vietā Nauris Hofmanis un Oskars Vaitkevičs no kāpšanas kluba Remoss, 3. vietā Oskars Fiļipovs un Maksis Celitāns no kāpšanas kluba RPPĢ.

Priecājamies un lepojamies ar mūsu sportistu Kaspara un Santas augstajiem sasniegumiem un novēlam turpināt sasniegt augstus rezultātus un realizēt izvirzītos mērķus!

Citas ziņas
julbo-ziemas-sporta-brilles-un-kiveres-parliecinosa-aizsardziba-komforts-un-elegance-jebkuros-laikapstaklos

Julbo ziemas sporta brilles un ķiveres – pārliecinoša aizsardzība, komforts un elegance jebkuros laikapstākļos

25.11.2015
Julbo ir briļļu ražotājs no Francijas ar 120 gadu pieredzi. Šobrīd uzņēmums ražo brilles no augstvērtīga polikarbonāta un minerālstikla, nodrošinot augstu mehānisku izturību, 100% aizsardzību no ultravioletā starojuma. Papildus tiek pielietota sistēma...

Lasīt tālāk

izteiksmigums-un-funkcionalitate-ari-rudens-un-ziemas-apstaklos-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem

Izteiksmīgums un funkcionalitāte arī rudens un ziemas apstākļos – Lafuma preces brīvdabas aktivitāšu mīļotājiem

27.10.2015
Lai rudenīgos laikapstākļus baudītu ar komfortu, neraizējoties par to, ka vēja brāzmas vai lietaini laikapstākļi varētu sabojāt ilgi gaidīto pastaigu dabā, Gandra plaukti papildināti ar franču zīmola Lafuma apģērbu un apaviem, kā arī tūrisma inventāra...

Lasīt tālāk

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma

Zviedru zīmola Fjallraven apģērbs un ekipējums priecē dabas mīļotājus jau vairāk nekā 50 gadu garumā

01.09.2015
Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas, teltis un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī dotos. Pirms...

Lasīt tālāk