1. Ziņas
  2. Gandra bilžu un stāstu vakars Valmierā - Ruanda - skaistums un posts

Gandra bilžu un stāstu vakars Valmierā - Ruanda - skaistums un posts

Publicēts: 10.09.2014

gandra-bilzu-un-stastu-vakars-valmiera-ruanda-skaistums-un-posts-2

 

Ielūdzam uz bilžu un stāstu vakaru „Ruanda – skaistums un posts” Valmierā. Tikšanās vieta un laiks: otrdien, 23.septembrī, plkst. 18:30, Rīgas ielā 25C, otrajā stāvā, „Valmieras Siltums” telpās. 

Bilžu un stāstu vakara viesis un galvenais varonis ir Edgars Ražinskis – āra dzīves entuziasts ar lielu ceļotāja pieredzi, piedalījies arī ekspedīcijās Hibīnu kalnos, Altajā un Kazbekā Kaukāzā.

Bads, karš, tuksnesis, malārija ir pirmie vārdi, ar ko mūsdienu cilvēkam visbiežāk saistās Āfrika un kalpo par maldīgu iemeslu neapmeklēt šo kontinentu. Mūs ar Mārci Kalniņu neviens no šiem stereotipiem nespēja kavēt, 10 dienas pavadīt pašā Āfrikas viducī - Ruandā. 

gandra-bilzu-un-stastu-vakars-valmiera-ruanda-skaistums-un-posts-3

 

gandra-bilzu-un-stastu-vakars-valmiera-ruanda-skaistums-un-posts

 

Valstī, kura par spīti 20 gadus atpakaļ notikušajam baisajam genocīdam, ir spējusi piecelties un nu jau apbur ar savu dabu, kalniem, Kivu ezeru, cilvēkiem un daudz ko citu. Bilžu stāstā būs pa mazumiņam no visa Ruandā redzētā un piedzīvotā, klāt pieliekot noderīgus novērojumus un padomus, kas noderētu ceļojot pa Āfriku.

Ieeja pasākuma ir bez maksas, bet vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam apstiprināt savu ierašanos, rakstot uz e-pastu gandrs@gandrs.lv un virsrakstā norādot "Bilžu vakars".

Citas ziņas

Sportiskā gaisotnē aizvadītas alpīnisma sacensības Gandra kauss 2014

10.09.2014
image-27565: 2014. gada 6. septembrī sadarbībā ar alpīnistu klubu "Traverss" Gandra kāpšanas tornī Kalnciema ielā 28, Rīgā notika ikgadējās alpīnisma tehnikas sacensības „Gandra kauss 2014”. Šogad Gandra Kausa dalībniekus sagaidīja tehniski sarežģītas...

Lasīt tālāk

Gandrs-Merida velo komanda izcīna augsto 3.vietu MySport Kausa sezonas kopvērtējumā

28.08.2014
image-27488: 23.augustā Amatciemā norisinājās 4.noslēdzošais posms MySport Kausa izcīņā. Organizatori kā vienmēr bija godam centušies, veidojot baudāmu un interesantu trasi – apskaužams reljefs – pakalni un nobraucieni. Arī laikapstākļi lutināja, šoreiz...

Lasīt tālāk

Gandra kāpšanas tornis izaicina ar jauniem maršrutiem

25.08.2014
image-27442: Vasara šogad pārsteidza gan ar karstām dienām, gan nokrišņu bagātību, kas ļāva mest jaunus izaicinājumus arī Gandra kāpšanas tornim. Šobrīd uz Gandra kāpšanas torņa ir pieejami vairāki jauni, krāsaini un tehniski daudzveidīgi maršruti...

Lasīt tālāk