1. Ziņas
  2. Esi mundrs, spēcīgs un vienmēr formā ar Dion Sportlab uztura bagātinātājiem

Esi mundrs, spēcīgs un vienmēr formā ar Dion Sportlab uztura bagātinātājiem

Publicēts: 02.03.2012

Pasaule griežas, cilvēki steidzas, mēģina paspēt vairāk un ātrāk, izdzīvot straujāk. Lai pagūtu visu ir vajadzīgs ne tikai laiks, bet arī lieliska veselība un izturība. Iegūsti to lietojot pietiekami bagātīgu un dažādu pārtiku, kas satur organismam nepieciešamās minerālvielas, vitamīnus un antioksidantus.

esi-mundrs-specigs-un-vienmer-forma-ar-dion-sportlab-uztura-bagatinatajiem-2

Uzturēt veselību ir svarīgi visiem. Sportistiem uzdevums ir grūtāks – jāsaglabā veselība neskatoties uz treniņu slodzi un sacensībām. Tāpēc daudzi sportisti izvēlas kompleksu pieeju – regulāru, sabalansētu vitamīnu un minerālvielu uzņemšanu visa gada garumā, pārtiku papildinot ar uztura bagātinātāju lietošanu: hondroprotektoru uzņemšanu locītavu veselībai, glutamīna un antioksidantu uzņemšana imūnsistēmas uzturēšanai.

Uztura bagātinātājs jau nosaukumā pasaka to, ka tas papildina uzturu, bet neaizvieto. Galvenais nosacījums uztura bagātinātāju lietošanā ir to izvēle atbilstoši veselības stāvoklim un dzīvesveidam.

Gandrā nopērkamos „Dion Sportlab” uztura bagātinātājus vari izvēlēties pēc „mērķa”, kam tos vēlies lietot: veselības uzlabošanai, spēka palielināšanai, izturības nostiprināšanai vai svara kontroles nostabilizēšanai.

:image-14548:

Vēl ir iespēja izvēlēties „Dion Sportlab” vitamīnus, vadoties pēc konkrētā sporta veida, ar ko nodarbojies:

-         Jaudas: smagatlētika, svaru celšana, cīkstēšanās, bodibildings u.c.

-        Cikliskie: velo, skriešana, slēpošana, peldēšana u.c.

-        Komandu: basketbols, hokejs, futbols, volejbols, florbols u.c.

-        Cīņas: bokss, džudo, teikvando, karatē, jauktā cīņas māksla u.c.

-        Fitnesa: aerobika, pilates, joga u.c.

Katrā no uztura bagātinātājiem ir noteikts vielu sastāvs- vitamīnu, minerālvielu, dabīgu ekstraktu, amino/proteīnu, ogļhidrātu, kreatīnu, karnitīnu. Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru produktu meklē www.dion.lv mājas lapā.

Arī Gandra velo komanda un piedzīvojuma komanda lieto „Dion Sportlab” uztura bagātinātājus, lai sasniegtu izcilus rezultātus un veiksmīgi aizvadītu sezonu.

Saudzē sevi, esi vesels un domā par rītdienu!

Citas ziņas

Piezīmes no Gandrs-Merida velo komandas braucēja Krišjāņa Jansona-Ratinika par velo ekspedīciju Tuvajos Austrumos

02.03.2012
Trijās valstīs nobraukti 1000km. :image-14560: Viena no tām - dārga, tīra un droša - Izraēla, kur ar velosipēdu pārvietojas daudzi. Šī valsts pēc Krišjāņa pieredzētā patiesībā esot ļoti eiropeiska. Jordānija - valsts ar arābiem...

Lasīt tālāk

Snovborda un Fri Ski sacensībās Lemberga Hūtē Gandra ziemas komandas braucēji sadod pa hūti pārējiem un izcīna augstas vietas

22.02.2012
18.un 19.februārī, Ventspils augstākajā virsotnē Lemberga Hūtē norisinājās snovborda un fri ski sacensības – Lemberga balvas izcīņa, Latvijas Kauss, Ride in Baltics Tour 3 un Ride in Baltics Tour 4. Gandra ziemas komandas braucēji Artūrs Cukunde...

Lasīt tālāk

Noslēgušās Gandra atbalstītās - Februāra Monstrs 2012 - klinšu kāpšanas sacensības

21.02.2012
Šogad 10. reizi, 18.februārī, notika klinšu kāpšanas sacensības „Februāra monstrs”, kuras organizēja Sporta kāpšanas klubs „SKALA” sadarbībā ar klubu „Traverss”, Latvijas Alpīnistu savienību...

Lasīt tālāk