1. Ziņas
  2. Esi mundrs, spēcīgs un vienmēr formā ar Dion Sportlab uztura bagātinātājiem

Esi mundrs, spēcīgs un vienmēr formā ar Dion Sportlab uztura bagātinātājiem

Publicēts: 02.03.2012

Pasaule griežas, cilvēki steidzas, mēģina paspēt vairāk un ātrāk, izdzīvot straujāk. Lai pagūtu visu ir vajadzīgs ne tikai laiks, bet arī lieliska veselība un izturība. Iegūsti to lietojot pietiekami bagātīgu un dažādu pārtiku, kas satur organismam nepieciešamās minerālvielas, vitamīnus un antioksidantus.

esi-mundrs-specigs-un-vienmer-forma-ar-dion-sportlab-uztura-bagatinatajiem-2

Uzturēt veselību ir svarīgi visiem. Sportistiem uzdevums ir grūtāks – jāsaglabā veselība neskatoties uz treniņu slodzi un sacensībām. Tāpēc daudzi sportisti izvēlas kompleksu pieeju – regulāru, sabalansētu vitamīnu un minerālvielu uzņemšanu visa gada garumā, pārtiku papildinot ar uztura bagātinātāju lietošanu: hondroprotektoru uzņemšanu locītavu veselībai, glutamīna un antioksidantu uzņemšana imūnsistēmas uzturēšanai.

Uztura bagātinātājs jau nosaukumā pasaka to, ka tas papildina uzturu, bet neaizvieto. Galvenais nosacījums uztura bagātinātāju lietošanā ir to izvēle atbilstoši veselības stāvoklim un dzīvesveidam.

Gandrā nopērkamos „Dion Sportlab” uztura bagātinātājus vari izvēlēties pēc „mērķa”, kam tos vēlies lietot: veselības uzlabošanai, spēka palielināšanai, izturības nostiprināšanai vai svara kontroles nostabilizēšanai.

:image-14548:

Vēl ir iespēja izvēlēties „Dion Sportlab” vitamīnus, vadoties pēc konkrētā sporta veida, ar ko nodarbojies:

-         Jaudas: smagatlētika, svaru celšana, cīkstēšanās, bodibildings u.c.

-        Cikliskie: velo, skriešana, slēpošana, peldēšana u.c.

-        Komandu: basketbols, hokejs, futbols, volejbols, florbols u.c.

-        Cīņas: bokss, džudo, teikvando, karatē, jauktā cīņas māksla u.c.

-        Fitnesa: aerobika, pilates, joga u.c.

Katrā no uztura bagātinātājiem ir noteikts vielu sastāvs- vitamīnu, minerālvielu, dabīgu ekstraktu, amino/proteīnu, ogļhidrātu, kreatīnu, karnitīnu. Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru produktu meklē www.dion.lv mājas lapā.

Arī Gandra velo komanda un piedzīvojuma komanda lieto „Dion Sportlab” uztura bagātinātājus, lai sasniegtu izcilus rezultātus un veiksmīgi aizvadītu sezonu.

Saudzē sevi, esi vesels un domā par rītdienu!

Citas ziņas
drake-un-artec-zimolu-12sezonas-snovborda-deli-no-jautribas-lidz-avangardam-un-northwave-zabaku-540gradu-tehnologijas

Drake un Artec zīmolu 12.sezonas snovborda dēļi – no jautrības līdz avangardam, un Northwave zābaku 540grādu tehnoloģijas

09.02.2012
Ar Drake, Artec dēļiem un Northwave zābakiem kājās sniegots nobrauciens būs viens vienīgs prieks un patīkams satraukums. Šie zīmoli pierādījuši sevi pasaulē kā inovatīvi un uz jaunākajām tehnoloģijām orientēti. Artec sniega dēļi Artec...

Lasīt tālāk

ar-millet-termovelu-nav-nepareizu-laikapstaklu

Ar Millet termoveļu nav nepareizu laikapstākļu

13.01.2012
Pamostoties no rīta un vēl guļot siltā gultā, šobrīd iedomājoties skatu ārā pa logu, galīgi nav vilinājuma doties ārā, neapģērbjoties atbilstoši laika apstākļiem, jo īpaši tad, ja uz darbu jābrauc ar sabiedrisko transportu, jāsatiek draugi, jādodas...

Lasīt tālāk

francu-razotaja-julbo-snovborda-un-sleposanas-kiveru-un-brillu-jaunas-kolekcijas-parsteidz-ar-kvalitati-un-dazadibu

Franču ražotāja Julbo snovborda un slēpošanas ķiveru un briļļu jaunās kolekcijas pārsteidz ar kvalitāti un dažādību

13.12.2011
Julbo  ziemas kolekciju klāstā ikkatrs spēj piemeklēt sev piemērotākās brilles, kas lieliski der sejas formai, ka arī atbilst funkcionālajām prasībām. Julbo ķiverēm - foršs dizains un augsts prettriecienu aizsardzības līmenis. Julbo ķiveres Komfortablā...

Lasīt tālāk