1. Tūrisma inventārs
  2. Tūrisma pārtika un sporta uzturs
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Tūrisma pārtika un sporta uzturs

Ēšana ir viena no cilvēka bioloģiskajām pamatvajadzībām, tieši tāpēc veikala Gandrs plauktos atrodama kompakta, kalorijām bagāta, garšīga sporta un tūrisma pārtika un sporta uzturs. Šeit atradīsiet katrai gaumei un vajadzībām radītus ēdienus un dzērienus, ko ērti paņemt jebkurā ceļojumā. Sacensību slodzei un sportiska gara uzturēšanai paredzēti vitamīni, uztura bagātinātāji enerģijas batoniņi un želejas. Sacensību un intensīvu treniņu laikā, uzņemot vajadzīgo enerģiju ar tieši sportam paredzētu pārtiku, Jūs nodrošināsiet savu organismu ar visu nepieciešamo. Pieejama arī augstas kvalitātes tūrisma pārtika, kurā atrodami gan pamatēdieni, gan brokastis un deserti. Veikalā Gandrs pieejamo uzturu piedāvā Isostar, Jack Link's, Sis, Trek'n Eat un Oatsnack, kas pasaules tirgū zināmi kā kvalitatīvas pārtikas un sporta uztura ražotāji.

Labs uzturs visa gada garumā ir viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem, lai Jūsu fiziskā sagatavotība un pašsajūta būtu nevainojama. Ja nelietojat sabalansētu uzturu, pieaug dažādu muskuļu ievainojumu riski un enerģijas zudums, kas būtiski ietekmēs Jūsu pašsajūtu gan ikdienā, gan sportisku aktivitāšu laikā. Lai no tā izvairītos, veikals Gandrs piedāvā plašu tūrisma pārtikas un sporta uztura klāstu.

Par vienu no vadošajiem sporta uztura ražotājiem uzskatāms Isostar, kas ne tikai sniedz Jums kvalitatīvu produkciju, bet arī ir videi draudzīgs un ievēro ekoloģiskās pamatprasības. Isostar produkcija tiek ražota rūpnīcās, kas garantē izejvielu kvalitāti un tīrību, tiek lietotas tikai tādas izejvielas, kas atļautas pārtikas rūpniecībā, kā arī netiek izmantotas mākslīgās krāsvielas. Tāpat kā sportiskie izaicinājumi prasa ikdienas treniņus, arī Isostar izaicinājums ir radīt produktus, kas ir draudzīgi videi un veselīgam, sportiskam dzīvesveidam.

Iesakām Jums rūpīgi padomāt par savu uzturu, kas ir ļoti būtisks priekšnosacījums perfektai pašsajūtai un neizsīkstošai enerģijai. Plašajā piedāvājuma klāstā Jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai justos nevainojami gan tūrisma aktivitāšu, gan sacensību laikā.