1. Tūrisma inventārs
  2. Tūrisma pārtika un sporta uzturs
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Tūrisma pārtika:
Zīmols:
Veikals:
Pirkt Tūristu pārtika Wild Mushroom & Soy Ragout with Pasta  160g Trek'n Eat Tūristu pārtika Wild Mushroom & Soy Ragout with Pasta 160g 6.90 € Sēņu mīļotājiem izcili piemērota tūristu pārtika - pilnīga un izteiksmīga sēņu garša apvienojumā ar soju un nūdelēm. Pilnvērtīgs veģetārais ēdiens, ko ir viegli un ērti pagatavot - izbaudiet siltu un gardu maltīti brīvā dabā bez raizēm. Pirkt Tūristu pārtika Pasta Primavera Trek'n Eat Tūristu pārtika Pasta Primavera 6.90 € Pasta Primavera - klasiska pastas maltīte, kurai pievienoti dārzeņi (paprika, kukurūza, brokoļi), kas nodrošina nepieciešamo vitamīnu avotu un uzlabo muskuļu darbību slodzes laikā. Pirkt Tūristu pārtika Mousse Au Chocolate 100g Trek'n Eat Tūristu pārtika Mousse Au Chocolate 100g 5.50 € Viegls deserts ar augstu uzturvērtību (bez glutēna), kas nodrošina organismam nepieciešamās vielas fiziskas aktivitātes laikā. Pateicoties kompaktajam iepakojumam, to ir pavisam ērti ievietot mugursomā un tas neaizņems daudz vietas. Pirkt Tūristu pārtika Chana Masala Vegan 180g Trek'n Eat Tūristu pārtika Chana Masala Vegan 180g 5.52 € 6.90 € Chana Masala ir tradicionāls Indijas un Pakistānas ēdiens, kas ir vegānisks, kā arī bez laktozes un glutēna. Tā galvenās sastāvdaļas ir rīsi, kā arī turku zirņi, kas ir augstvērtīgs pākšaugs. Tiem ir īpaši augsts olbaltumvielu un ogļhidrātu saturs. Šis ēdiens satur arī dažādas vērtīgas minerālvielas, tai skaitā dzelzi... Pirkt Oat Snack Kirsch Kokos 65g Oatsnack Oat Snack Kirsch Kokos 65g 2.10 € Enerģiju atjaunojošs auzu batoniņš ar ķiršiem un kokosriekstiem, kas ātrā un pavisam vieglā veidā atjaunos enerģijas rezerves un remdēs izsalkumu, dodoties pārgājienā, skrējienā vai citās aktivitātēs. Turklāt tam ir lieliska garša.

Tūrisma pārtika un sporta uzturs

Ēšana ir viena no cilvēka bioloģiskajām pamatvajadzībām, tieši tāpēc veikala Gandrs plauktos atrodama kompakta, kalorijām bagāta, garšīga sporta un tūrisma pārtika. Šeit atradīsiet katrai gaumei un vajadzībām radītu augstas kvalitātes tūrisma pārtiku, kurā atrodami gan pamatēdieni, gan brokastis un deserti. Veikalā Gandrs pieejamo uzturu piedāvā Jack Link's, Trek'n Eat un Oatsnack, kas pasaules tirgū zināmi kā kvalitatīvas pārtikas un sporta uztura ražotāji.

Labs uzturs visa gada garumā ir viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem, lai Jūsu fiziskā sagatavotība un pašsajūta būtu nevainojama. Ja nelietojat sabalansētu uzturu, pieaug dažādu muskuļu ievainojumu riski un enerģijas zudums, kas būtiski ietekmēs Jūsu pašsajūtu gan ikdienā, gan sportisku aktivitāšu laikā. Lai no tā izvairītos, veikals Gandrs piedāvā plašu tūrisma pārtikas un sporta uztura klāstu.

Iesakām Jums rūpīgi padomāt par savu uzturu, kas ir ļoti būtisks priekšnosacījums perfektai pašsajūtai un neizsīkstošai enerģijai. Plašajā piedāvājuma klāstā Jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai justos nevainojami gan tūrisma aktivitāšu, gan sacensību laikā.