1. Ziņas
  2. Elan jaunā slēpju kolekcija ar augstiem dizaina un tehnoloģiju sasniegumiem

Elan jaunā slēpju kolekcija ar augstiem dizaina un tehnoloģiju sasniegumiem

Publicēts: 17.12.2014

elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem-11

Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem. Arī Elan 14/15 sezonas slēpju kolekcija neliek vilties, piedāvājot jaunas dizaina vēsmas un tehnoloģiju inovācijas kā vīriešu un sieviešu, tā jauno slēpotāju kolekcijās. Kā ierasts, arī šajā sezonā Elan veidotie slēpju modeļi tiek novērtēti ar starptautiskiem apbalvojumiem.

Ielūkojies starptautiskā žurnāla Monocle video reportāžā par Elan slēpju tapšanas pagātni, tagadni un nākotni.

Par vienu no iecienītākajiem Elan slēpju modeļiem kalnu iekarotāju vidū neapstrīdami ir kļuvis Amphibio 88 XTI Fusion, kuru ar zelta kategorijas atzinību novērtējis arī prestižais „SKI Magazine”.

elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem-5

Šīm Amphibio slēpēm ir labā un kreisā kāja, kas tās padara par izcili, droši un viegli braucamām slaloma slēpēm, ar kurām iespējams sasniegt nopietnu ātrumu. Slēpēs iestrādātas Amphibio un WaveFlex revolucionārās tehnoloģijas, tās aprīkotas ar SST sānu kantēm un izcilu Force koka serdi, lai pagriezienus uz kalna padarītu īpaši ērtus. Slēpes paredzētas augstas klases slēpotājiem jebkuras sagatavotības nogāzē. Papildu Elan izstrādātajām tehnoloģijām, slēpju dizains ir veidots Porsche rūpnīcā. Komplektā ietilpst arī ELX12 stiprinājumi.

Arī Amphibio 12 Fusion atjaunotā versija izstrādāta pēc Amphibio un WaveFlex  tehnoloģijas.

elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem-6

Slēpes aprīkotas ar RST sānu kantēm un spēcīgu koka serdi, nodrošinot noturību pagriezienos, taču, pateicoties Mono Titanium pārklājumam, tiek nodrošināts maigāks slēpju raksturs, atvieglojot pagriezienu veikšanu. Slēpēs apvienoti Camber un Rocker profili, nodrošinot kā stabilitāti, tā vieglumu pagriezienos. Slēpes aprīkotas ar ELX 11 stiprinājumiem.

Visas kalnu slēpes atradīsi šeit.

Savukārt Delight QT ir īpaši sievietēm

elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem-7

veidotas, vieglākās slaloma slēpes pasaulē, kuras iepriekš ieguvušas Red Dot un ISPO apbalvojumus pateicoties inovācijām un vieglajam svaram. Šīm slēpēm piemīt visas elastīguma priekšrocības, kuras papildina ātrums, ko nodrošina izmantotā vērpes tehnoloģija. Slēpes aprīkotas ar ELW 9.0 stiprinājumiem.

Visas sieviešu kalnu slēpes atradīsi šeit.

Taču rūpējoties par slēpotāju jaunāko paaudzi, Elan radījis absolūtu jaunumu bērnu slēpju piedāvājumā - Jett QT 4.5 un Jett QT 7.5 modeļus, kuri jau ieguvuši ISPO zelta un divus +X jeb Plus X apbalvojumus. :image-29064:

elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem-3

Slēpes ar U-Flex tehnoloģiju ļaus slēpei locīties arī zem zābaka, tādējādi nodrošināt krietni vieglāku pagriezienu veikšanu un patīkamāku mācīšanās procesu. Synflex serdene un Full Power Cap konstrukcija nodrošina vienmērīgu un harmonisku braukšanu pagriezienos, kā arī stiprinātās malas padara slēpes atsaucīgas, ar ļoti labu kontroles līmeni.

Visas bērnu un jauniešu slēpes šeit.

Tāpat mazākajiem slēpotājiem veidoti zābaki Ezyy 1 un Ezyy 2, kurus ir īpaši viegli gan uzvilkt, gan novilkt. Zābakiem izmantotā U-flex tehnoloģija ir absolūts jaunums - pateicoties to īpašajai konstrukcijai, zābaku zole lokās līdzi slēpēm, kas ļaus bērnam vieglāk iemācīties veikt pagriezienus. Savukārt īpašā pēdiņa ļauj pat par 3 izmēriem mainīt zābaka lielumu. Silti, elastīgi un stabili - šie zābaki ļaus gūt prieku un attīstīt mazā slēpotāja prasmes.

Citas ziņas

Izdota unikāla enciklopēdija - Latvijas augi, kurā ietvertas visas Latvijas dabā sastopamās augu sugas

18.12.2014
image-29096: Pašā gada izskaņā varam lepoties ar jaunas un apjomīgas sugu enciklopēdijas "Latvijas augi" izdošanu, kas šobrīd ekskluzīvi ir pieejama Gandra plauktos par īpašu iepazīšanās cenu EUR 49-. Enciklopēdija "Latvijas augi" ir pirmais šāda apjoma...

Lasīt tālāk

Gandra kāpēji Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks triumfē Latvijas čempionātā bolderingā

16.12.2014
image-29046: 14.decembrī „Traverss” kāpšanas sporta zālē noslēdzās 5 etapu garais posms Latvijas čempionātā bolderingā, kas šogad pirmo reizi norisinājās vairākās sporta zālēs un deva dalībniekiem iespēju gan labāk iepazīt dažādu klubu un organizāciju...

Lasīt tālāk

Gandra atbalstītie kāpēji iegūst godalgotas vietas Igaunijas vērienīgākajās kāpšanas sporta sacensībās

16.12.2014
image-29028: Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās gada vērienīgākās kāpšanas sporta sacensības Igaunijā  – Tallinn Open 2014, tās norisinājās jaunajā Ronimisministeerium centrā. Šī zāle ir lielākā Baltijā un spēj uzņemt vienlaikus vairāk nekā 100...

Lasīt tālāk