1. Ziņas
  2. Elan jaunā slēpju kolekcija ar augstiem dizaina un tehnoloģiju sasniegumiem

Elan jaunā slēpju kolekcija ar augstiem dizaina un tehnoloģiju sasniegumiem

Publicēts: 17.12.2014

elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem-11

Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem. Arī Elan 14/15 sezonas slēpju kolekcija neliek vilties, piedāvājot jaunas dizaina vēsmas un tehnoloģiju inovācijas kā vīriešu un sieviešu, tā jauno slēpotāju kolekcijās. Kā ierasts, arī šajā sezonā Elan veidotie slēpju modeļi tiek novērtēti ar starptautiskiem apbalvojumiem.

Ielūkojies starptautiskā žurnāla Monocle video reportāžā par Elan slēpju tapšanas pagātni, tagadni un nākotni.

Par vienu no iecienītākajiem Elan slēpju modeļiem kalnu iekarotāju vidū neapstrīdami ir kļuvis Amphibio 88 XTI Fusion, kuru ar zelta kategorijas atzinību novērtējis arī prestižais „SKI Magazine”. elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem-5 Šīm Amphibio slēpēm ir labā un kreisā kāja, kas tās padara par izcili, droši un viegli braucamām slaloma slēpēm, ar kurām iespējams sasniegt nopietnu ātrumu. Slēpēs iestrādātas Amphibio un WaveFlex revolucionārās tehnoloģijas, tās aprīkotas ar SST sānu kantēm un izcilu Force koka serdi, lai pagriezienus uz kalna padarītu īpaši ērtus. Slēpes paredzētas augstas klases slēpotājiem jebkuras sagatavotības nogāzē. Papildu Elan izstrādātajām tehnoloģijām, slēpju dizains ir veidots Porsche rūpnīcā. Komplektā ietilpst arī ELX12 stiprinājumi.

Arī Amphibio 12 Fusion atjaunotā versija izstrādāta pēc Amphibio un WaveFlex  tehnoloģijas. elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem-6 Slēpes aprīkotas ar RST sānu kantēm un spēcīgu koka serdi, nodrošinot noturību pagriezienos, taču, pateicoties Mono Titanium pārklājumam, tiek nodrošināts maigāks slēpju raksturs, atvieglojot pagriezienu veikšanu. Slēpēs apvienoti Camber un Rocker profili, nodrošinot kā stabilitāti, tā vieglumu pagriezienos. Slēpes aprīkotas ar ELX 11 stiprinājumiem.

Visas kalnu slēpes atradīsi šeit.

Savukārt Delight QT ir īpaši sievietēm elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem-7 veidotas, vieglākās slaloma slēpes pasaulē, kuras iepriekš ieguvušas Red Dot un ISPO apbalvojumus pateicoties inovācijām un vieglajam svaram. Šīm slēpēm piemīt visas elastīguma priekšrocības, kuras papildina ātrums, ko nodrošina izmantotā vērpes tehnoloģija. Slēpes aprīkotas ar ELW 9.0 stiprinājumiem.

Visas sieviešu kalnu slēpes atradīsi šeit.

Taču rūpējoties par slēpotāju jaunāko paaudzi, Elan radījis absolūtu jaunumu bērnu slēpju piedāvājumā - Jett QT 4.5 un Jett QT 7.5 modeļus, kuri jau ieguvuši ISPO zelta un divus +X jeb Plus X apbalvojumus. :image-29064: elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem-3 Slēpes ar U-Flex tehnoloģiju ļaus slēpei locīties arī zem zābaka, tādējādi nodrošināt krietni vieglāku pagriezienu veikšanu un patīkamāku mācīšanās procesu. Synflex serdene un Full Power Cap konstrukcija nodrošina vienmērīgu un harmonisku braukšanu pagriezienos, kā arī stiprinātās malas padara slēpes atsaucīgas, ar ļoti labu kontroles līmeni.

Visas bērnu un jauniešu slēpes šeit.

Tāpat mazākajiem slēpotājiem veidoti zābaki Ezyy 1 un Ezyy 2, kurus ir īpaši viegli gan uzvilkt, gan novilkt. Zābakiem izmantotā U-flex tehnoloģija ir absolūts jaunums - pateicoties to īpašajai konstrukcijai, zābaku zole lokās līdzi slēpēm, kas ļaus bērnam vieglāk iemācīties veikt pagriezienus. Savukārt īpašā pēdiņa ļauj pat par 3 izmēriem mainīt zābaka lielumu. Silti, elastīgi un stabili - šie zābaki ļaus gūt prieku un attīstīt mazā slēpotāja prasmes.

Citas ziņas
tuvak-dabai-tuvak-sev-fjallraven-rudens-un-ziemas-kolekcija

Tuvāk dabai, tuvāk sev: Fjallraven rudens un ziemas kolekcija

19.11.2014
Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī dotos. Pirms vairāk...

Lasīt tālāk

northwave-ziemas-velo-apgerba-un-apavu-jauna-kolekcija

Northwave ziemas velo apģērba un apavu jaunā kolekcija

03.11.2014
Northwave ir pasaulē zināms un atzīts velo apģērbu, apavu ražotājs. Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 80-to gadu sākumā Itālijā, kur tas uzsāka savu darbību kā Piva ģimenes uzņēmums - apavu ražotājs. Gadu gaitā attīstīta gan snovborda aksesuāru un stiprinājumu...

Lasīt tālāk

vaude-apgerbu-un-apavu-rudens-ziemas-kolekcija-bezkompromisu-kvalitate-funkcionalitate-un-atsvaidzinoss-dizains

Vaude apģērbu un apavu rudens-ziemas kolekcija – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

27.10.2014
Vaude ir vācu kalnu tūrisma inventāra, apģērbu un apavu ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk