1. Ziņas
  2. Elan 12.gada sezonas slēpes Gandrā nāk ar Amphibio revolūciju un ekskluzīvu Porsche dizainu

Elan 12.gada sezonas slēpes Gandrā nāk ar Amphibio revolūciju un ekskluzīvu Porsche dizainu

Publicēts: 30.01.2012

Šajā sezonā Elan nāk ar Amphibio revolūciju – 12. sezonas Elan Amphibio slēpes ir pirmās slēpes pasaulē, kurās kombinēts rocker un chamber profils. Tas izskaidrojams pavisam vienkārši, bet efekts viennozīmīgi ir revolucionārs: slēpju ārmalas rocker profilā ir paceltas mazliet virs sniega virsmas, bet slēpju iekšmalas chamber profilā – maksimāli piekļaujas sniega virsmai. Rezultātā slēpes ir maksimāli stabilas, un tās iespējams viegli un vienkārši griezt.

 :image-14082:

Ja būtu jāsalīdzina, tad tas ir pavisam vienkārši: braukt ar Elan jaunās sezonas slēpēm - tas ir kā braucot ar Formulu-1 un ne mirkli nezaudējot kontroli pār braukšanu!

Vēl viens interesants un īpaši estētiem patīkams fakts - Elan Amphibo Waveflex 12 Fusion modeļa dizains ir ekskluzīvs – tas līdz pēdējai detaļai noslīpēts Porsche dizaina studijā.

:image-14090: Šoziem Gandrā iegādājamas īpaši kalnu pārgājieniem radītas slēpes Elan Telemark – ar visu nepieciešamo ekipējumu – gan stiprinājumiem, gan dzelkšņiem, gan pretslīdes lenti. Tās paredzētas tūristiem, kuri vēlas paaugstināt savas prasmes; revolucionārā Bridge tehnoloģija palīdzēs to izdarīt. Slēpēs apvienota viegla konstrukcija un stabils grieziena izvērsums, kā rezultātā ar šīm slēpēm būsi lielisks, gan traucoties lejup pa nogāzi, gan slēpojot augšup kalnā.

Tikai un vienīgi meitenēm Elan izveidojis sieviešu slēpes, kas veidotas pēc Waveflex 10 modeļa analoģijas, tikai tās ir vieglākas, kā jau meitenēm paredzētas. Tām piemīt tikpat nepārspējama jauda un līdzsvars; slēpes nodrošina gan ātru un aizraujošu, gan nelielas kļūdas piedodošu traukšanos pa nogāzi.

 

elan-12gada-sezonas-slepes-gandra-8

 

Citas ziņas

Gandra komandas braucējs Artūrs Cukunde izcīna augsto 8.vietu Eiropas Kausā Snovbordā slopestyle disciplīnā

31.01.2012
Sacensības norisinājās Austrijas pilsētā Brandā. Slopestyle disciplīnā Artūrs bija viens no labākajiem kopā 56 dalībnieku konkurencē. Kvalifikācijā jāizpilda divi braucieni, no kuriem tiek ieskaitīts labākais. Sportisti bija sadalīti divās grupās, no...

Lasīt tālāk

Primaloft – materiāls, kas nepieviļ. Tas iestrādāts jakās, cimdos un apavos

20.01.2012
Ir tik patīkami, ka laukā valda ziema, un, pateicoties atbilstošam materiālam, pat salīgākajiem ir iespēja izbaudīt sniega priekus! Primaloft ir augstas kvalitātes materiāls, kas, pateicoties Primaloft izolācijai, nodrošina apģērba valkātāja...

Lasīt tālāk

Gandrs Merida velo komandas jaunais braucējs Krišjānis Jansons-Ratiniks otrais labākais Ruļļu cīņās

18.01.2012
Krišjānis stāsta, ka kopā ar nelielu atbalsta komandu tika nolemts beidzot izmēģināt spēkus Ruļļu cīņās. Pirmā reize Miit Tiim iestādē, pirmā reize uz fiksīša. Pamazām sarodas konkurenti ar krietniem atbalstītāju pulciņiem, sākas kvalifikācijas...

Lasīt tālāk