1. Ziņas
  2. Ar Primus izbaudi brīvdabas aktivitātes jaunā komforta līmenī

Ar Primus izbaudi brīvdabas aktivitātes jaunā komforta līmenī

Publicēts: 08.07.2014

ar-primus-izbaudi-brivdabas-aktivitates-jauna-komforta-limeni-6

Ērtas un parocīgas termokrūzes rīta kafijai, pārtikas termosi veselīgām un siltām pusdienām, izturīgi dzērienu termosi pārgājieniem – pieredzes bagātā tūrisma inventāra ražotāja Primus preces ļaus patiesi izbaudīt brīvdabas aktivitātes.

Pirms vairāk kā gadsimta – 1892. gadā divi skandināvu izgudrotāji un piedzīvojumu meklētāji radīja pirmo plītiņu Primus, kas bija īpaši viegla un savietojama ērtai pārnēsāšanai. Kopš tā laika Primus ir bijis visur - neskaitāmos piedzīvojumos un ekspedīcijās visapkārt pasaulei, sākot no Himalaju nogāzēm līdz neattīstītajai pasaulei un pat dziļi Arktikā.

Zemāk iepazīstieties ar šīs sezonas jaunumiem no Primus.

Parocīgā laterna Solar ideāli noderēs pārgājienos, nakšņojot kempingā, laivu braucienos un citās brīvdabas aktivitātēs. Laterna aprīkota ar saules paneli augšpusē, kas ļaus to uzlādēt ar saules enerģiju, tas ir videi draudzīgs risinājums, kas ļaus ietaupīt naudu un vietu somā.

ar-primus-izbaudi-brivdabas-aktivitates-jauna-komforta-limeni ar-primus-izbaudi-brivdabas-aktivitates-jauna-komforta-limeni-2

Viegla karote, kas lieliski noderēs kā visdažādākajos brīvdabas piedzīvojumos, tā ikdienā, baudot maltīti parkā, birojā vai skolā. Tā izgatavota no Tritan™ plastmasas materiāla, kas ir izturīgs, BPA brīvs un to iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Karote veidota īpašā dizainā, tās rokturi iespējams pagarināt, kas ļauj ērtāk ēst tieši no iepakojuma vai katliņa.

Funkcionāla un ērti lietojama LED lampiņu laterna Polaris, kas nodrošinās dabīgajai gaismai pielīdzinātu apgaismojumu, pretēji gaismai, ko parasti izstaro tradicionālas LED laternas. Staru iespējams pielāgot divos dažādos līmeņos, un tas vienmērīgi izstaro gaismu visā laternā, tādējādi nodrošinot labu apgaismojumu gatavojot, pētot karti vai vienkārši pavadot laiku nometnē.

ar-primus-izbaudi-brivdabas-aktivitates-jauna-komforta-limeni-3 ar-primus-izbaudi-brivdabas-aktivitates-jauna-komforta-limeni-4

Gaumīgā dzeršanas pudele Wide Mouth lieliski noderēs gan dažādās brīvdabas aktivitātēs, gan ikdienā. Pudele izgatavota no izturīga, augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Pudeles vāciņam ir divi atvērumi, lai palielinātu tās funkcionalitāti: lielais atvērums atvieglo pudeles uzpildīšanu, izliešanu un tīrīšanu, šaurais atvērums nodrošina komfortablāku dzeršanu. Nerūsējošā tērauda materiāls ir izturīgs, tas neizdala toksīnus un saglabā dzēriena garšu svaigu un patīkamu.

Parocīgs trauku komplekts, kas izgatavots no izturīga, augstas kvalitātes cieti anodizēta alumīnija ar daudzslāņu titāna non-stick (nelīpošu) virsmu iekšpusē. Komplekts būs lielisks sabiedrotais ikvienā brīvdabas aktivitātē.

ar-primus-izbaudi-brivdabas-aktivitates-jauna-komforta-limeni-5

Komplektā iekļauti divi katli: 1.7 un 2.1 litri, vāciņš, panna cepšanai un atsevišķs rokturis katliem. Tas viss ērti savietojams tīklveida maisiņā.

Visu Primus tūrisma inventāra klāstu aplūkojiet šeit.

Citas ziņas
gandrs-merida-velo-komanda-aizvadijusi-seb-mtb-maratona-4posmu-sigulda

Gandrs-Merida velo komanda aizvadījusi SEB MTB maratona 4.posmu Siguldā

10.07.2014
6.jūlijā Siguldā norisinājās SEB MTB Maratona  4 posms. Karstie laikapstākļi kombinācijā ar vietējo reljefu, kas pazīstams ar gariem, stāviem kāpumiem, dubļainiem tehniskiem nobraucieniem un spraigiem grants ceļu posmiem, sacīkstes pacēla jaunā sarežģītības...

Lasīt tālāk

padomi-ka-izveleties-piemerotus-apavus-pargajieniem-trekingam-klinsu-kapsanai-un-alpinismam

Padomi – kā izvēlēties piemērotus apavus pārgājieniem, trekingam, klinšu kāpšanai un alpīnismam

08.07.2014
Kādi apavi atbilst jūsu iecerēm? Pērkot apavus, visbiežāk uzdotais pircēju jautājums ir: ‘’Kuri ir man piemērotākie zābaki?’’ Šis nav viennozīmīgs jautājums, jo to ietekmē daudzi dažādi faktori. Kādam mērķim jūs apavus izvēlaties? Ir ražotāji, kas...

Lasīt tālāk

gandra-komandas-kapeji-izcina-zelta-medalas-krievijas-atklataja-cempionata-klinsu-klase

Gandra komandas kāpēji izcīna zelta medaļas Krievijas atklātajā čempionāta klinšu klasē

06.07.2014
Aizvadīts Krievijas atklātais čempionāts, kura norises vieta bija Sanktpēterburgas apgabals. Sacensībās piedalījās arī Gandra atbalstītie kāpēji Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks. Sacensības norisinājās uz dabīgajām klintīm, kas ir pietiekoši liels izaicinājums...

Lasīt tālāk