1. Ziņas
  2. Ar Primus izbaudi arī visdrēgnāko rudens dienu!

Ar Primus izbaudi arī visdrēgnāko rudens dienu!

Publicēts: 30.09.2013

:image-23638:

Ērtas un parocīgas termokrūzes rīta kafijai, pārtikas termosi veselīgām un siltām pusdienām, izturīgi dzērienu termosi pārgājieniem – pieredzes bagātā tūrisma inventāra ražotāja Primus preces ļaus patiesi izbaudīt rudeni ne tikai dabā, bet arī pilsētā.

Pirms vairāk kā gadsimta – 1892. gadā divi skandināvu izgudrotāji un piedzīvojumu meklētāji radīja pirmo plītiņu Primus, kas bija īpaši viegla un savietojama ērtai pārnēsāšanai. Kopš tā laika Primus ir bijis visur - neskaitāmos piedzīvojumos un ekspedīcijās visapkārt pasaulei, sākot no Himalaju nogāzēm līdz neattīstītajai pasaulei un pat dziļi Arktikā.

izbaudi-ari-dregnako-rudens-dienu-ar-primus-2

izbaudi-ari-dregnako-rudens-dienu-ar-primus

Spilgtā un izteiksmīgā termokrūze Commuter Mug ļaus baudīt iemīļoto dzērienu arī atrodoties ceļā – to ērti ievietot gan automašīnas krūzīšu turētājā, gan somas pudeļu nodalījumā. Commuter Mug ir dubultu sienu krūze, kas ir hermētiski noslēgta, pasargāta pret šķidruma izlīšanu, kā arī to ir ērti un viegli atvērt ar vāciņā esošo spiedpogu.

Nerūsējošā tērauda termokrūze C&H Commuter Mug būs lieliski piemērota āra dzīves piekritējiem ar augstākām prasībām – pulvera pārklājums aizsargā krūzi no skrāpējumiem, savukārt tērauda uzbūve paaugstina izturību un ilgmūžību.

izbaudi-ari-dregnako-rudens-dienu-ar-primus-5

Tikpat dzīvespriecīgā dizainā veidotie pārtikas termosi C&H Lunch Jug ir viegli, kompakti un ērti pārnēsājami – tie izgatavavoti no nerūsējošā tērauda un to virsmu klāj pulvera pārklājums, kas paildzina tā mūžu. Termosam ir liels atvērums, kas atvieglo tā uzpildi, savukārt tā vāciņš ir hermētiski noslēgts, kas nodrošina pret šķidrumu izlīšanu.

Dzērienu termoss C&H Vacuum Bottle ir košs dubultu sienu termoss, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda – tas ir izturīgs, taču tajā pašā laikā viegls. Piemērots gan karstiem, gan aukstiem dzērieniem, tas būs neaizstājams sabiedrotais aukstos rudens un ziemas izbraucienos.

izbaudi-ari-dregnako-rudens-dienu-ar-primus-4

Primus produktu klāstā atradīsiet arī kompaktus, ērti lietojamus trauku komplektus Field Cup Set Fashion un Meal Set Fashion, kā arī parocīgi saliekamo karoti-dakšu Spork Fashion, kas tikpat kā neaizņems vietu, bet lieliski noderēs arī neparedzētās situācijās.

Leģendāros Primus gāzes degļus, traukus ēdiena pagatavošanai un citus tūrisma piederumus meklē šeit.

Atklāj rudens dārgumus, un tiekamies ielās, uz takām un mežos!

Citas ziņas
tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu

Tagad Gandrā variet ievaskot savu Fjallraven tūrisma apģērbu, nodrošinot apģērba ūdensizturību un pagarinot tā mūžu

29.08.2013
Praktiska klasika – tās ir Fjällräven pārgājienu preces Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, un kuru izstrādē izmanto „G-1000 Original” materiālu. Fjällräven...

Lasīt tālāk

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem

Travelsafe – ģeniāls līdzeklis efektīvai aizsardzībai pret insektiem

16.07.2013
Daba ir ļoti draudzīga, taču arī tajā mīt mošķi, kas Tava pārgājiena, laivu brauciena, sēņošanas, makšķerēšanas vai dabas baudīšanas idilli var krietni pabojāt. Uzmācīgie insekti ne vien traucē mieru, kaitinoši zumot pie auss, tie prot arī nemanāmi...

Lasīt tālāk

izmanto-aquapac-udensdrosos-iepakojumus-un-traucies-pa-lietainam-meza-trasem-vai-laivo-bez-liekam-raizem

Izmanto Aquapac ūdensdrošos iepakojumus un traucies pa lietainām meža trasēm vai laivo bez liekām raizēm

11.07.2013
Baudīt laisku ūdens peldi un pa telefonu sazināties ar draugiem, snorkelējot uzņemt pārsteidzošus un neticamus fotouzņēmumus, lietainā laikā traukties pa meža trasēm, kartē meklējot nākamo pagriezienu vai lietus laikā, lēkājot pa peļķēm, neraizēties par...

Lasīt tālāk