1. Ziņas
  2. Ar Primus izbaudi arī visdrēgnāko rudens dienu!

Ar Primus izbaudi arī visdrēgnāko rudens dienu!

Publicēts: 30.09.2013

:image-23638:

Ērtas un parocīgas termokrūzes rīta kafijai, pārtikas termosi veselīgām un siltām pusdienām, izturīgi dzērienu termosi pārgājieniem – pieredzes bagātā tūrisma inventāra ražotāja Primus preces ļaus patiesi izbaudīt rudeni ne tikai dabā, bet arī pilsētā.

Pirms vairāk kā gadsimta – 1892. gadā divi skandināvu izgudrotāji un piedzīvojumu meklētāji radīja pirmo plītiņu Primus, kas bija īpaši viegla un savietojama ērtai pārnēsāšanai. Kopš tā laika Primus ir bijis visur - neskaitāmos piedzīvojumos un ekspedīcijās visapkārt pasaulei, sākot no Himalaju nogāzēm līdz neattīstītajai pasaulei un pat dziļi Arktikā.

izbaudi-ari-dregnako-rudens-dienu-ar-primus-2

izbaudi-ari-dregnako-rudens-dienu-ar-primus

Spilgtā un izteiksmīgā termokrūze Commuter Mug ļaus baudīt iemīļoto dzērienu arī atrodoties ceļā – to ērti ievietot gan automašīnas krūzīšu turētājā, gan somas pudeļu nodalījumā. Commuter Mug ir dubultu sienu krūze, kas ir hermētiski noslēgta, pasargāta pret šķidruma izlīšanu, kā arī to ir ērti un viegli atvērt ar vāciņā esošo spiedpogu.

Nerūsējošā tērauda termokrūze C&H Commuter Mug būs lieliski piemērota āra dzīves piekritējiem ar augstākām prasībām – pulvera pārklājums aizsargā krūzi no skrāpējumiem, savukārt tērauda uzbūve paaugstina izturību un ilgmūžību.

izbaudi-ari-dregnako-rudens-dienu-ar-primus-5

Tikpat dzīvespriecīgā dizainā veidotie pārtikas termosi C&H Lunch Jug ir viegli, kompakti un ērti pārnēsājami – tie izgatavavoti no nerūsējošā tērauda un to virsmu klāj pulvera pārklājums, kas paildzina tā mūžu. Termosam ir liels atvērums, kas atvieglo tā uzpildi, savukārt tā vāciņš ir hermētiski noslēgts, kas nodrošina pret šķidrumu izlīšanu.

Dzērienu termoss C&H Vacuum Bottle ir košs dubultu sienu termoss, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda – tas ir izturīgs, taču tajā pašā laikā viegls. Piemērots gan karstiem, gan aukstiem dzērieniem, tas būs neaizstājams sabiedrotais aukstos rudens un ziemas izbraucienos.

izbaudi-ari-dregnako-rudens-dienu-ar-primus-4

Primus produktu klāstā atradīsiet arī kompaktus, ērti lietojamus trauku komplektus Field Cup Set Fashion un Meal Set Fashion, kā arī parocīgi saliekamo karoti-dakšu Spork Fashion, kas tikpat kā neaizņems vietu, bet lieliski noderēs arī neparedzētās situācijās.

Leģendāros Primus gāzes degļus, traukus ēdiena pagatavošanai un citus tūrisma piederumus meklē šeit.

Atklāj rudens dārgumus, un tiekamies ielās, uz takām un mežos!

Citas ziņas

Jaunums Gandra plauktos - leģendārie Hanwag alpīnisma, kalnu un pārgājienu apavi

04.10.2013
image-23663: Zīmols Hanwag un tā ražotie apavi atspoguļo sasniegumus un tradīcijas, kas krātas uzņēmuma 90 gadu pastāvēšanas laikā un atklājas nebeidzamās inovācijās un augstākajā kvalitātē. Uzsākot projektu „Nākamais solis”, Hanwag apņemas ražošanā...

Lasīt tālāk

Eurobike 2013 novērtēti arī jaunie Brooks velo sēdekļi Cambium

26.09.2013
image-23599: Šīs sezonas jaunums no Brooks – velo sēdeklis Cambium - ieguvis vienu no desmit piešķirtajām zelta godalgām Eurobike 2013 gadatirgū. Ekspertu žūrija norādījusi, ka ar šo modeli Brooks ierāda jaunu virzienu velo sēdekļu ražošanā. Brooks...

Lasīt tālāk

Ortlieb Back Roller atstarojošo velosomu līnija iegūst zelta godalgu Eurobike gadatirgū

24.09.2013
image-23584: Vasaras izskaņā norisinājies Eurobike gadatirgus, kurā vienu no desmit zelta godalgām ieguvusi ūdensdrošo somu un iepakojumu ražotāja Ortlieb uzlabotā Back Roller velosomu līnija, kura izceļas ar to, ka somas viegli pamanāmas diennakts...

Lasīt tālāk