1. Ziņas
  2. Ar ISPO Award novērtētas inovācijas Edelrid produktos

Ar ISPO Award novērtētas inovācijas Edelrid produktos

Publicēts: 19.02.2013

:image-20465: :image-20391: 

Alpīnisma inventāra ražotājs Edelrid, kas šogad svin savas pastāvēšanas 150. gadadienu, savu darbību uzsāka ar lentu un virvju ražošanu, un tieši viņu ražotā virve Snipe 9.8/10 mm šogad ieguvusi vienu no četriem ISPO Award Product of the Year apbalvojumiem. Kāpšanas inventāra kategorijā apbalvojumus ieguvusi arī Edelrid kāpšanas sistēma Orion un dubultā virve Flycatcher komplektā ar drošināšanas ierīci Micro Jul. Augstie ISPO Award novērtējumi vēlreiz pierāda Edelrid inovatīvo un radošo garu.

ISPO Award ir apbalvojums, kas tiek piešķirts jauniem un neparastiem produktiem un kalpo kā orientieris produktu inovācijās un norāda uz nākamajiem tirgus līderiem sporta un aktīvās atpūtas nozarēs. Pieteikumi tiek izvērtēti pēc trīs parametriem – inovācijas, dizains un funkcionalitāte. Pirmo gadu ISPO Award pieteiktie produkti tika vērtēti arī pēc to atbilstības ekoloģiskās atbildības un ilgtspējas standartiem, daļēji balstoties uz Greenroomvoice.com vērtējumiem. Ar titulu Winner of the Year tiek apbalvoti dažādi produkti kopā 38 kategorijās, taču tituls Product of the Year apliecina izcilību un tiek piešķirts tikai 4 produktiem.

:image-20392: 

ISPO Award Product of the Year ieguvusī Edelrid Snipe 9.8/10 mm ir pirmā virve pasaulē, kurā, pateicoties EnduroTec tehnoloģijai, ir apvienoti divi diametri. Lielāka daļa virves ir šaurāka (9.8mm), kas samazina tās kopējo svaru un ļauj tai vieglāk slīdēt caur karabīnēm un drošināšanas ierīcēm, taču noslogotākās virves daļas - 7 metri abos virves galos un vidū - ir par 0.2 mm biezākas un līdz ar to izturīgākas pret nodilumu un ērtākas lietošanai. Maksimālai drošībai šī atšķirība ir ne tikai redzama, bet arī sajūtama – drošinot viegli var just, ka virve tuvojas vidum, kā arī nolaižoties iespējams sajust, ka tuvojas virves gals. Kā komentē ISPO Award žūrijas loceklis Kristofs Šelhammers (Christoph Schellhammer), ar Snipe Edelrid radījis patiesu inovāciju kalnākāpēju komfortam un drošībai, un mainīgais diametrs ne tikai palielina drošību kritienos, bet arī padara drošināšanu un nolaišanos intuitīvu.

Edelrid Snipe ieguvusi arī Outdoor Industry Award 2012. 

ar-ispo-award-novertetas-inovacijas-edelrid-produktos

Titulu Winner of the Year ieguvusī Edelrid kāpšanas sistēma Orion tiek atzīta par visērtāko kāpšanas sistēmu pasaulē, pateicoties 3D-Vent tehnoloģijai, kas apvieno vienmērīgu slodzes pārnešanu un efektīvu ventilāciju. Orion ir droša un ērta valkāšanai, kā arī asimetriskās inventāra cilpas ļauj vieglāk sakārtot piederumus. Materiālu aizsardzība ar Hytrel® paildzina šīs sistēmas mūžu.Otrs Winner of the Year tituls kāpšanas inventāra kategorijā piešķirts virvei Flycatcher 6.9 mm, kas ir šaurākā un vieglākā dubultā virve pasaulē, un drošināšanas ierīcei Micro Jul, kas speciāli veidota lietošanai ar Flycatcher. Sekojot vienkāršam dizaina principam – formu nosaka funkcija – Micro Jul asimetriskā forma un īkšķa cilpa padara to lietošanai maksimāli ergonimisku. Savukārt Flycatcher virves apstrāde ar Proshield, Dryshield un Thermoshield pārklājumiem uzlabo tās lietošanu un veiktspēju, kā arī noturību pret mitrumu un netīrumiem. 

ar-ispo-award-novertetas-inovacijas-edelrid-produktos-2

Jāpiebilst, ka visas Edelrid virves tiek ražotas atbilstoši Bluesign® standartam, kas nodrošina maksimālu lietoto resursu izmantošanu un produktivitāti, lai aizsargātu vidi, kā arī patērētāju veselību un drošību.  

Jaunos Edelrid ISPO Award ieguvušos produktus Gandra plauktos gaidiet jau vasaras sezonā! Tikmēr šeit iepazīstaties ar Edelrid produktu klāstu Gandra plauktos.

Citas ziņas
viegluma-revolucija-elan-delight-14-iegust-prestizo-ispo-award

Viegluma revolūcija - Elan Delight ’14 iegūst prestižo ISPO Award

12.02.2013
Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem un šogad, iegūstot ISPO Award Winner 2013 titulu, Elan prezentējis vieglāko, tieši sievietēm paredzēto slēpju modeli pasaulē – Delight, kas slēpošanu dāmām padarīs...

Lasīt tālāk

elan-radijis-ipasas-kalnu-slepes-tiesi-sievietem-izmantojot-unikalas-light-skiing-inovacijas

Elan radījis īpašas kalnu slēpes tieši sievietēm, izmantojot unikālās light skiing inovācijas

06.02.2013
Elan vienmēr ir ticējis bezierunu inovācijām savu produktu izstrādē. Ir tikai likumsakarīgi, ka, attīstot slēpju ražošanas tehnoloģijas, Elan ir nonācis pie fundamentāli jaunas perspektīvas sieviešu slēpju ražošanā. Radot jauno...

Lasīt tālāk

northwave-2013gada-sezonas-snovborda-zabaku-kolekcija-gandra-plauktos

Northwave 2013.gada sezonas snovborda zābaku kolekcija Gandra plauktos

02.01.2013
Northwave 2013.gada sezonas kolekcija pierāda, ka Northwave zābaki ir vieni no ērtākajiem zābakiem snovborda zābaku tirgū. Jaunās sezonas zābakos iestrādāta 540 grādu tehnoloģija, kas perfekti „ievelk” potīti savā vietā, lai tā paliktu...

Lasīt tālāk