1. Ziņas
  2. Apsteidz slāpes ar Contigo!

Apsteidz slāpes ar Contigo!

Publicēts: 20.08.2014

:image-27414:

Contigo – ražotājs, kas piedāvā 100% pret noplūdēm drošas un hermētiski noslēgtas pudeles un termokrūzes – izcilas kvalitātes produktus, kas ietver gan novatoriskas tehnoloģijas, gan rūpes par vidi. Contigo produktiem, pateicoties to izskatam un funkcionalitātei, ne vienu reizi vien ir piešķirti Reddot Design Award apbalvojumi. Būtiski, ka atkārtoti lietojamās ūdens pudeles un termo krūzes ir viens no veidiem, kā samazināt atkritumu daudzumu, tādējādi samazinot mūsu ietekmi uz vidi.

apsteidz-slapes-ar-contigo apsteidz-slapes-ar-contigo-2

Termokrūze Morgan lieliski noderēs gan brīvdabas piedzīvojumos, gan ikdienā – tā ir aprīkota ar unikālo Autoseal® bloķēšanas sistēmu, kas padara to 100% drošu pret izlīšanu un noplūdi. Krūze saglabā dzērienu karstu 1 stundu, bet aukstu – 4 stundas. Tā 2013. gadā ir ieguvusi Reddot Design apbalvojumu.

Lakeview ir unikāla un funkcionāla krūka, kas aprīkota ar Autoseal® vāciņu. Tā ideāli iederēsies ikvienā dārza ballītē vai brīvdabas piknikā. Krūze aprīkota ar dieviem papildus piederumiem - īpašu ieliktni, kurā iespējams savietot iemīļotos dzēriena garšas papildinātājus (citronu, laimu, piparmētras u.c.), un ledus 'stienīti' sasaldēšanai.

apsteidz-slapes-ar-contigo-7 apsteidz-slapes-ar-contigo-3 apsteidz-slapes-ar-contigo-8

Pudele Grace ir ūdens pudele, kas piemērota aktīvai lietošanai - sportojot, dodoties brīvdabas piedzīvojumos vai ikdienā. Lai nodrošinātu neizlīšanu, pudeles Autoseal® poga automātiski noslēdz to starp malkiem. Tā ir izgatavota no caurspīdīga Tritan™ kopoliestera materiāla, kas nesatur bisfenolu A (BPA) - pēc izmantošanas uz pudeles nepaliks traipi un tā nesaglabās nekādu dzēriena aromātu, kā arī tā ir arī ļoti izturīga pret triecieniem.

Līdzīga funkcijās, taču ar mazāku tilpumu ir pudele Swash, kura tāpat ir ērti lietojama un droša pret izlīšanu.

Uzbūvē līdzīga pudelei Grace, pudele Addison ir tikpat izturīga un funkcionāla, taču atšķiras tās ūdens padošanas mehānisms – pudele aprīkota ar snīpi, kuru iespējams atvērt, izmantojot vienu roku.

apsteidz-slapes-ar-contigo-6

Sportiskākām aktivitātēm ideāli piemērotā pudele Devon Insulated - tā aprīkota ar Autospout™ pogu, kas nodrošina vieglu pudeles snīpja aizvirtņa atdarīšanu tikai ar vienu pieskārienu. Tā ir ērti un droši lietojama - saspied pudeli, lai padzertos, atbrīvo, lai atkal noslēgtu. Īpašā dubulto sieniņu konstrukcija uztur ūdeni ilgāk aukstu, un vāciņā ir iestrādāts ventilis, kas aiztaisītu pudeli sargā no dzēriena izlīšanas vai tecēšanas.

apsteidz-slapes-ar-contigo-4 apsteidz-slapes-ar-contigo-5

Pudele Gracie ir koša, īpaši bērniem radīta ūdens pudele, kas būs lieliski piemērota ikvienam piedzīvojumam un ikdienai. Pudele aprīkota ar inovatīvo Autoseal® automātiskās bloķēšanas pogu, kas nodrošina vāciņu pret tecēšanu un izlīšanu, kā arī tās uzbūvē nav izmantota ķimikālija bisfenols A (BPA).

Uzbūvē līdzīga pudelei Gracie, arī Striker ir īpaši bērniem radīta ūdens pudele, taču tās speciālā Autospout™ poga nodrošina vieglu pudeles snīpja aizvirtņa atdarīšanu tikai ar vienu roku.

Plašāku Contigo pudeļu un termokrūžu klāstu vari apskatīt šeit.

Citas ziņas
velo-lukturi-jusu-drosibai-un-komfortam-parvietojoties-ar-divriteni-gada-tumsaja-laika

Velo lukturi jūsu drošībai un komfortam, pārvietojoties ar divriteni gada tumšajā laikā

03.10.2014
Lai pārvietotos ar velosipēdu tumsā, tam ir jābūt aprīkotam ar lukturiem. Redzamība tumsā ir nepieciešama jebkura braucēja drošībai. Daļa no velo lukturiem ir paredzēta, lai citi satiksmes dalībnieki, jūs laicīgi pamanītu. Savukārt spoži priekšējie lukturi...

Lasīt tālāk

izteiksmigums-un-funkcionalitate-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem

Izteiksmīgums un funkcionalitāte – Lafuma preces brīvdabas aktivitāšu mīļotājiem

04.08.2014
Gandra plaukti papildināti ar Lafuma piedzīvojumu sporta apģērbu un apaviem, kā arī plašu tūrisma inventāra klāstu. APĢĒRBS UN APAVI Pārvietojoties pa meža trasēm, lieti noderēs ļoti reaģētspējīgie, komfortablie un vieglie multisporta Speedtrail apavi...

Lasīt tālāk

zviedru-razotaja-fjallraven-pargajienu-preces-praktiska-klasika

Zviedru ražotāja Fjallraven pārgājienu preces – praktiska klasika

26.06.2014
Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī dotos. Pirms vairāk...

Lasīt tālāk