1. Ziņas
  2. Alma noskrien džungļus

Alma noskrien džungļus

Publicēts: 18.08.2015

Almai Vītolai ir 22 gadi. Meitene studē fizioterapiju Rīgas Stradiņa Universitātē. Garās distances skrien jau vairākus gadus, ir noskrējusi vairākus ultramaratonus Eiropā un nu ir pieteikusi savu dalību pasaulē grūtākajā ultramaratonā, kas notiks šī gada oktobrī Brazīlijā, lai pārbaudītu sevi un būtu pirmā sieviete no Baltijas valstīm, kas piedalījusies Džungļu maratonā. Džungļu Maratons ir sešu dienu skrējiens ar kopējo distanci ap 250 km, kur skrējējiem distances laikā viss izdzīvošanai un skrējienam nepieciešamais ir jānodrošina pašiem. Organizatori nodrošina startu un finišu.

alma-noskrien-dzunglus-2

Distanču garumi ir apmēram šādi:
1.posms - 20 km

2.posms - 28 km

3.posms - 35 km

4.posms - 42 km

5.posms - 110 km (te arī ietverta nakts skriešana)

6.posms - 30 km

www.junglemarathon.com/#/home

Ikdienā Alma skrien, lai labi justos un nedaudzajās sacensībās, kurās piedalās, varētu skriet, izbaudot dabu un atmosfēru. „Tagad jau bez skriešanas nevaru – nedēļā vajag vismaz dažus treniņus, lai es būtu laimīgs cilvēks.  Skriešana ir mani iepazīstinājusi ar daudziem lieliskiem cilvēkiem, un tāpēc arī sacensības ir nelieli svētki, kuros satikties. Mani iedvesmo visi tie, kas dara!” – tā saka Alma.

alma-noskrien-dzunglus

Alma ir izdomājusi patiesi interesantu veidu kā lūgt palīdzību, lai viņai šis projekts izdotos www.boomfm.lv/es-esmu-alma-vitola-un-es-skrienu-ultramaratonus/. Jaunā skrējēja uzsver:

“..Mans ceļš līdz Brazīlijai un iespēja pievarēt džungļus ir tieši tik iespējama, cik dāsni un atsaucīgi jūs būsiet. Es džungļos būšu viena ar savu varēšanu, savu cilvēcīgo nespēku un bailēm, un domas par mājām, apziņa, ka aiz manis stāv mani atbalstītāji, palīdzēs pārvarēt un uzvarēt. Samaksājot par virtuālo pudeli ūdens, plāksteri, imunitāti vai kādu citu ekstru, kuru atradīsiet Džungļu bildē, jūs palīdzēsiet īstenot šo projektu - ne tikai noskriet Džungļus, bet būt pirmajam cilvēkam no Baltijas, kurš pārvar Brazīlijas ultramaratonu”.

Almas Vītolas sporta CV:

​Garās distances sāka skriet pirms 5 gadiem, nopietnāk tam pievērsusies pēdējo 2 gadu laikā. Tostarp piedalījusies piedzīvojumu sacensībās un 6h+ garos rogainingos.

2010. gadā pirmais pusmaratons (21 km).
2011. gadā pirmo reizi noskrējusi 55 km distanci Siguldas Kalnu Maratonā.

2012. gadā pirmie 100 km ("Chiemgauer" 100 Vācijā).

2013. gadā skrējienā apkārt Monblānam TDS distancē (119 km) startējusi kā jaunākais dalībnieks.

2014. gadā noskrējusi savu pirmo 160 km (100 jūdzes) skrējienu.

Kontakti:

https://www.facebook.com/JungleAlma?fref=ts

http://www.draugiem.lv/junglealma/

Alma.Vitola@gmail.com

Citas ziņas

Aktualitātes pazīstamā aktīvās atpūtas zīmola Millet piedāvājuma klāstā

11.09.2015
image-31878: Millet ir tūrisma un alpīnisma inventāra ražotājs no Francijas, kas piedāvā brīvdabas aktivitātēm ideāli piemērotu apģērbu, apavus un inventāru jau kopš tālā 1921. gada. Šobrīd Millet ir viens no lielākajiem tehniski pilnveidota un kvalitatīva...

Lasīt tālāk

Ar Aquapac ūdensdrošajiem iepakojumiem lietainas meža trases vai laivošana nebūs šķērslis

10.08.2015
Uzņēmums Aquapac tika dibināts 1983. gadā Londonā, kur joprojām atrodas uzņēmuma galvenais birojs.  :image-31771: Viss aizsākās ar trim jauniem sērfotājiem, kam radās jautājums - vai tie varētu atrast veidu kā klausīties mūziku, sērfojot un atrodoties...

Lasīt tālāk

Augstvērtīgas franču zīmola Julbo saulesbrilles aktīvas atpūtas cienītājiem

22.07.2015
image-31582: Julbo ir franču briļļu ražotājs ar 120 gadu pieredzi. Šobrīd uzņēmums ražo brilles no augstvērtīga polikarbonāta un minerālstikla, nodrošinot augstu mehānisku izturību, 100% aizsardzību no ultravioletā starojuma. Papildus tiek pielietota...

Lasīt tālāk