1. Ziņas
  2. Aicinām doties ceturtajā velokruīzā uz Stokholmu

Aicinām doties ceturtajā velokruīzā uz Stokholmu

Publicēts: 06.03.2018

Jau ceturto gadu pēc kārtas – 7. jūnijā Tallink kopā ar aktīvās atpūtas uzņēmumu "Gandrs" aicina ikvienu riteņbraukšanas mīļotāju īpašā velokruīzā, lai iepazītu Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu.

Velokruīzā ikvienu tā apmeklētāju gaida dažādas ar riteņbraukšanu saistītas aktivitātes un nodarbes uz Tallink klāja. Bet, ierodoties Stokholmā, dalībniekus sagaida "Gandrs" sarūpētas aktivitātes – tiem, kas vēlēsies dienu pavadīt pieredzējušu riteņbraucēju pavadībā, būs iespēja pievienoties organizētā velobraucienā galvaspilsētā, lai aplūkotu vecpilsētas karalisko majestātiskumu, kā arī nepieradinātākos pilsētas apvidus. 

aicinam-doties-ceturtaja-velokruiza-uz-stokholmu

aicinam-doties-ceturtaja-velokruiza-uz-stokholmu-2

velobrauciens-stokholma-ar-velomenu-6

velobrauciens-stokholma-ar-velomenu-8

Tiem, kuri Stokholmu vēlēsies izbaudīt un piedzīvot paši savā nodabā, kā arī pārbaudīt savas orientēšanās prasmes, būs iespēja piedalīties orientēšanās spēlē, iepazīstot, izzinot un atklājot Stokholmas pilsētu.

Tiem, kuri karalisko pilsētu vēlas aplūkot nesteidzīgā gaisotnē – veloinfrastruktūra Stokholmā ir ļoti attīstīta – visā pilsētā ierīkoti veloceliņi, pārvietošanās pa tiem ir droša un ērta.

piedzivot-vasaru-ar-velosipedu-stokholma-tallink-un-gandrs-velokruizs-10

piedzivot-vasaru-ar-velosipedu-stokholma-tallink-un-gandrs-velokruizs-6

 

Visiem Velokruīza pasažieriem Tallink nodrošina velosipēdu transportēšanu bez maksas.

Ja vēlaties doties velokruīzā, bet šobrīd nav pieejams velosipēds, izvēlaties kādu no "Gandrs" nomā pieejamajiem.

Vairāk informācijas un biļešu iegāde uz Velokruīzu Tallink mājaslapā. No 7. marta līdz 12. martam visiem "Gandrs" klienta kartes īpašniekiem īpaša Velokruīza cena, atlaižu kodu meklē e-pastā, "Gandrs" marta jaunumu vēstulē. 

Citas ziņas

Zīmola Esbit jaunumi un papildinājumi veikalos Gandrs

02.03.2018
Ir atnācis marts. Lai arī gaisa temperatūra neliecina par drīzu pavasara tuvošanos, sirdīs jau iezagusies tā pavasara vēsma, kas ļauj labāk saklausīt zvirbuļu jautro čivināšanu un saskatīt, kā dabā ar katru dienu jo vairāk atgriežas gaisma. Bet kamēr...

Lasīt tālāk

Maini esošo ziemas inventāru pret jaunu!

15.02.2018
Izbaudi ziemu ar jaunām slēpēm vai snovborda dēli!  Atstāj mums savas esošās: Peltonen un Elan slēpes; Rex un Elan nūjas; Elan un Drake snovborda dēli; Dalbello, Nortwave un Elan zābakus un iegādājies jaunu inventāru* ar -50% atlaidi.  :image-44664: Akcija...

Lasīt tālāk