1. Ziņas
  2. 9 Spoons Challenge – velobrauciens vienatnē, šķērsojot 9 valstis un pievarot 5000km

9 Spoons Challenge – velobrauciens vienatnē, šķērsojot 9 valstis un pievarot 5000km

Publicēts: 05.02.2014

25.februārī Aldis Tilens no dabas piedzīvojumu kluba Trek Heads aizsāks 5000km garu velo braucienu, startējot no Kasablankas Marokā ar mērķi 2 mēnešu laikā sasniegt Rīgu.

9-spoons-challange-velobrauciens-vienatne-skersojot-9-valstis-un-pievarot-5000km

Ideja par braucienu radās 2013.gada pavasarī, ar velo nobraucot 3000km Latvijas, Lietuvas un Polijas robežās. Aldi saistīja doma par došanos braucienā, kurā straujāk un krasāk mainās kultūras, klimats un daba, tāpat arī sevi lika manīt nostalģija par seniem tuksneša pārgājieniem.

Izrādījās, ka uz Marokas tuksnešiem aizlidot, transportētjot velo, ir salīdzinoši ērti, un dodoties pa šo maršrutu – Maroka – Latvija, velo tūristam iespējams piedzīvot ļoti izteiktas ģeogrāfiskas, kultūras un klimata izmaiņas.

Šis sapnis kļuva sasniedzams, kad 2013.gada decembrī tika dibināts dabas piedzīvojumu klubs Trek Heads. Plānotais brauciens labi sader ar kluba filosofiju – dzīvot pie dabas, izmantot bushcraft zināšanas un parādīt to, ka šāds ceļošanas veids ir pieejams ikvienam, ne tikai labi trenētiem, profesionāliem velo sportistiem.

Tā radās velobrauciens 9 Spoons Challenge, kura laikā Aldis ir apņēmies darināt 9 koka karotes par godu katrai valstij, kuru viņš šķērsos. Karošu izgatavošanā tiks izvēlēts katrai valstij raksturīgais koks un kultūras simboli.

Braucienam līdzi sekot varēsiet Trek Heads facebook vietnē un twitter kontā.

Gandrs priecājas, rodot iespēju atbalstīt Aldi Tilenu šajā velobraucienā, un novēl labu ceļavēju!

Citas ziņas

Sīkums, bet patīkami – inovatīvie, atjautīgie un funkcionālie True Utility kabatas instrumenti un LED lukturi

19.02.2014
Kopš dibināšanas 2000.gadā kompānija True Utility ir sasniegusi augstākos standartus ražojumu dizainā, klientu apkalpošanā un zīmola attīstībā. True Utility šobrīd ir viens no Lielbritānijas lielākajiem kabatas instrumentu un LED lukturu ražotājiem. :image-25397: Gandrā...

Lasīt tālāk

Alpina sports ziemas sporta ķiveres un brilles priecēs gan ar funkcionalitāti, gan gaumīgo dizainu

04.02.2014
ALPINA SPORTS ir viens no vadošajiem ziemas sporta ķiveru un briļļu ražotājiem pasaules tirgū. Uzņēmums aizsācis darbību 1980.gadā Bavārijā, Vācijā un veiksmīgi darbojas nu jau vairāk nekā 30 gadus, eksportējot produkciju uz vairāk nekā 35 valstīm visā...

Lasīt tālāk

Snovborda inventāra kolekcijas šajā sezonā turpina pārsteigt gan tehnoloģiju, gan dizaina ziņā

31.01.2014
Gandrā atradīsit pasaules klases ražotāju Elan Snowboards , Drake un Northwave ziemas inventāra preces – sniega dēļus, stiprinājumus un snovborda zābakus. Šie ražotāji gadiem ilgi strādājuši pie tā, lai piedāvātu braucējiem labāko, kas atrodams snovborda...

Lasīt tālāk