1. Ziņas
  2. 3 in 1 jakas – perfekts risinājums neprognozējamiem laika apstākļiem

3 in 1 jakas – perfekts risinājums neprognozējamiem laika apstākļiem

Publicēts: 08.02.2012

Ārā valda laika apstākļi, kad īsti nevar prognozēt, kādi tie būs pēc minūtes? Ir paredzētas sportiska rakstura aktivitātes, bet negribas ņemt līdzi liekas mantas un apģērbu?

Labi zināms ir fakts, ka vairāku slāņu veidošana apģērbā ir viens no veidiem, kā pasargāt sevi no nepatīkamām sajūtām, kad nav skaidri paredzami laika apstākļi. Sākot ar divām apģērba kārtām iekštelpās un veidojot vēl vairākas kārtas dodoties ārpus telpām.

3 in 1 jakas ir lielisks veids, kā sevi pasargāt no pēkšņām laika maiņām visos četros gadalaikos, tās ir piemērotas pārgājieniem un citām sportiskām aktivitātēm. Gandrā nopērkamas šāda tipa Lafuma un Millet zīmolu jakas.

Daudzpusība, piemērošanās spējas un ērtums ir atslēgas vārdi 3 in 1 jakām, kuras dažādās kombinācijās- valkājot pa vienai jakai atsevišķi vai kombinējot tās kopā - var nodrošināt aizsardzību pret mitrumu, drēgnumu, vēsu, salīgu un slapju laiku. Šādas jakas valkātājs ir gatavs jebkam, ko piedāvā māte Daba. Ar 3 in 1 jaku cilvēks var būt gatavs plašas amplitūdas temperatūras maiņām ar vismazāko iespējamo satraukumu par nepiemērotu apģērbu.

 3 in 1 jaku priekšrocības:

  • Ārējais jakas slānis ir veidots no ūdens necaurlaidīga, elpojoša sintētiskā materiāla. Jakai ir arī kapuce, kuru var noņemt. Šo apģērba kārtu var lietot vienu.
  • Vidējais jakas slānis ir siltuma regulējošs, tās materiāls ir dūnas, flīsis, sintētikas vai poliestera pildījums. Šis ir slānis, kuram ir kabatas un īpašs piegriezums, kuru var valkāt vienu, kad galvenais apģērba uzdevums ir sasildīt.
  • Kad laiks ir īpaši negants - auksts, vējains un slapjš - izmanto jaku, kas savieno ar rāvējslēdzējiem abus slāņus, un spēj aizsargāt valkātāju, neesot liela un masīva.

Slēpotāji, tūristi, kāpēji, mednieki un pat motociklisti ir to vidū, kas sapratīs, ka 3 in 1 jakas strādā labi un pilda savas funkcijas!

:image-14252:

3-in-1-jakas-perfekts-risinajums-neprognozejamiem-laika-apstakliem

3-in-1-jakas-perfekts-risinajums-neprognozejamiem-laika-apstakliem-3

3-in-1-jakas-perfekts-risinajums-neprognozejamiem-laika-apstakliem-4

3-in-1-jakas-perfekts-risinajums-neprognozejamiem-laika-apstakliem-6

3-in-1-jakas-perfekts-risinajums-neprognozejamiem-laika-apstakliem-7

Citas ziņas

Drake un Artec zīmolu 12.sezonas snovborda dēļi – no jautrības līdz avangardam, un Northwave zābaku 540grādu tehnoloģijas

09.02.2012
Ar Drake, Artec dēļiem un Northwave zābakiem kājās sniegots nobrauciens būs viens vienīgs prieks un patīkams satraukums. Šie zīmoli pierādījuši sevi pasaulē kā inovatīvi un uz jaunākajām tehnoloģijām orientēti. Artec sniega dēļi :image-14304: :image-14313: :image-14311: Artec...

Lasīt tālāk

RIB otrajā posmā Žagarkalnā Artūrs Cukunde 1.vietā starp borderiem, Pauls Iklāvs 3. Free Ski kategorijā

06.02.2012
28.janvārī, Žagarkalnā norisinājās Ride In Baltics tūres otrais posms – 3 zvaigžņu O'Neill Open Slope Style sacensības. Gandra komandas braucēji pieteica cīņā sevi ne pa jokam, kas rezultējās ar Artūra Cukundes pirmo vietu kopvērtējumā starp snovborderiem...

Lasīt tālāk

Piedalies Mamutu medībās – piedzīvojumu sacīkstēs, kas šogad notiks jau 9. reizi!

01.02.2012
Mūsu draugi- Jaunie Vanagi - rīko iespēju kopā ar mamutiem piedzīvot viņu ikdienu un varbūt no attāluma ieraudzīt šos lielos, diženos dzīvniekus naktī no 25. uz 26. februāri, Ogrē. :image-14148: Klīst leģendas, ka, lai gan ārā ir gana vēsīgs laiks...

Lasīt tālāk