1. Pārstāvētie zīmoli
  2. Lafuma
Lafuma logo

Lafuma

Franču tūrisma inventāra un brīvdabas sporta apģērbu ražotājs. Teltis, mugursomas, apavi, apģērbi, kā arī dārza mēbeles. Pirmā Lafuma mugursoma ar rāmi tika radīta jau 1930. gadā.

1930. gadā brāļi – Viktors, Alfrēds un Gabriels Lafuma - dibina uzņēmumu, kas savos pirmssākumos nodarbojas ar dažādu mugursomu, ikdienas somu, maisu ražošanu un pārdošanu.

1936. gadā tiek radīta mugursoma ar metāla karkasu, kas tiek ražota arī mūsdienās. Ar šo notikumu arī iezīmējās oficiālā Lafuma dzimšana. 70. - tajos gados Lafuma turpina attīstīties un kļūst par starptautisku uzņēmumu.

80. – jos gados uzņēmuma vadību nomaina jauna paaudze, kura sāk attīstīt pilnu pārgājieniem nepieciešamo aprīkojumu un piederumu preču klāstu.

1995. gadā Lafuma pārņem savā vadībā Millet un Le Chameau uzņēmumus.

1998. gadā Lafuma pārņem savā vadībā La Dunoise uzņēmumu, lai uzsāktu jaunas tekstila kolekcijas izveidošanu zem Le Chameau vārda.

1999. gadā notiek pirmā Lafumas pārstāvniecības veikala atvēršana, kas atrodas Hong Kongā.

2000. gadā tiek atvērts Lafuma veikals Nicā un Lionā.

2001. gadā Lafuma pārņem savā vadībā "BigPack" – vācu brīvdabas ekipējuma eksperts

2003. gadā pārņem savā vadībā Millet licenzēto biznesa darbību Japānā, kas tika integrēts kā jauns palīgs zīmola tēla veidošanai šajā teritorijā.

2004.gadā Lafuma pārņem savā vadībā džinsa auduma ražotāju "Ober", reaģējot uz tirgus tendencēm pieprasījumā pēc ikdienas apģērba.

2005. gadā tiek atvērta Lafuma filiāle Šamonī pilsētā.

2006. gadā Lafuma pārņēma savā vadībā Georg Schumaher, lai pastiprinātu Le Chameau piedāvājumu. Tai pašā laika periodā Lafuma pārņem Bishoes, kas specializējas uz upmarket sandalēm. Šis uzņēmums tika apvienots ar Oxbow. Uzsākta jauna veikala Oxbow koncepcija ar labākā pārstāvja veikala atvēršanu. Pirmais Millet veikals tiek atvērts franču slēpotāju sapulcēšanās vietā  - Val d’Isere.

Officiālais izplatītājs
  • Mēs esam officiālais izplatītājs Latvijā no 2001. gada.
  • Mūsu speciālista atbalsts sadarbības un pārdošanas jautājumos vairumtirdzniecībā - kontakti.
  • Mūsu eksperta konsultācija par preci un to lietošanu individuālo pasūtījumu jautājumos mazumtirdzniecībā - kontakti.
  • Preču garantija un pēcpārdošanas serviss.

Officiālā "Lafuma" mājas lapa. Saistībā ar vairumtirdzniecības jautājumiem, lūdzam kontaktēties ar mums.

Lafuma - pārstāvēto produktu grupas: