1. Pārstāvētie zīmoli
  2. Elan Skis
Elan Skis logo

Elan Skis

Elans ir slēpju un snovborda ražotāju priekšgalā. Galvenais uzsvars slēpju ražošanā ir to funkcionalitāte. Slēpes tiek izgatavotas, izmantojot jaunākos tehnoloģijas sasniegumus, modernākos dizainus un ideālāko saskaņu ar katru slēpotāju

Elan markas zīme reģistrēta 1945. gada 24. septembrī. Šajā gadā uzņēmums sāk ražot jaunas slēpes, tiek atvērts pirmais specializētais veikals un uzsākts slēpju eksports uz ASV.

No 1955. - 1965. gadu periodā sākās Elan produkcijas virzīšana pasaules tirgū. Iesākumā Elan pamatprodukcija ir badmintona un tenisa aprīkojums, tomēr nākošajā desmitgadē ELAN specializējas tikai slēpju ražošanā.

Ingemārs Stenmarks atnes pirmo uzvaru Elan kompāniajai.

No 1975. līdz 1985. gadam Elan ir vislielākais slēpju ražotājs pasaulē. Tas nes uzņēmumam starptautiskas godalgas un atzinības.

1985. gadā Elan fabrikā notiek „kokgriezuma revolūcija”. Pirmās SCX slēpes kļūst par īstu progresu jaunās ģeometrijas izstrādē. Šai pašā periodā uzņēmums uzsāk ražot sniega dēļus.

No 1995. gada uzņēmumam un tā markas zīmei sākas jauna ēra. Ar revolucionārās WaveFlex tehnoloģijas parādīšanos sākās industrijas attīstības atskaites punkts.

Katru gadu Elan atjauno produkciju, izmantojot labākās iekārtas pasaulē ar mūsdienīgu dizainu, ar lieliskiem tehniskiem rādītājiem un ar augstāko funkcionalitātes pakāpi. 

Officiālais izplatītājs
  • Mēs esam officiālais izplatītājs Latvijā no 2009. gada.
  • Mūsu speciālista atbalsts sadarbības un pārdošanas jautājumos vairumtirdzniecībā - kontakti.
  • Mūsu eksperta konsultācija par preci un to lietošanu individuālo pasūtījumu jautājumos mazumtirdzniecībā - kontakti.
  • Preču garantija un pēcpārdošanas serviss.

Officiālā "Elan Skis" mājas lapa. Saistībā ar vairumtirdzniecības jautājumiem, lūdzam kontaktēties ar mums.

Elan Skis - pārstāvēto produktu grupas: