1. Ziņas
  2. Vaskiem un ziemas sporta brillēm janvārī līdz -30%

Vaskiem un ziemas sporta brillēm janvārī līdz -30%

Publicēts: 17.01.2022
šŸŽ‰Jaunais gads ir klāt, tāpēc, ja vēl neesi paspējis apkopt savu ziemas inventāru, tad esam sarÅ«pējuÅ”i piedāvājumu janvārÄ« - 30 % atlaide ziemas inventāra apkopes vaskiem, Ä·Ä«mijai un instrumentiem ar GANDRS klienta karti.
Kā arÄ«, ja vēlies doties kādā kalnu izbraucienā, noteikti noderēs jaunas ziemas sporta brilles, kurāmĀ ir lÄ«dz -30% atlaide.
Ienāc pie mums izvēliesĀ inventāra apkopei vajadzÄ«goĀ un ziemas sporta brillesĀ un dodies baudÄ«t ziemu dabā!
Ā 
Atlaides nesummējas.
Piedāvājums spēkā 01.01.2022.-31.01.2022.
vaskiem-un-ziemas-sporta-brillem-janvari-lidz-30
Citas ziņas
grangers

Grangers

05.01.2022
Tāpat kā par apģērbu, tāpat arÄ« par apaviem, ekipējumu, ir jāparÅ«pējas.Ā Bieži vien apģērbu nākas mazgāt, tÄ«rÄ«t ar dažādām Ä·Ä«miskām vielām un tas ir sarežģīts process, taču Grangers atvieglo ikdienu. Grangers piedāvā dažādus lÄ«dzekļus, lai varētu parÅ«pēties...

Lasīt tālāk

izvelies-virsjaku-atbilstosi-laikapstakliem

Izvēlies virsjaku atbilstoÅ”i laikapstākļiem

04.11.2021
Neļauj laikapstākļiem ietekmēt Tavu piedzÄ«vojumu garu. Pie mums atradÄ«si virsjaku jebkādai aktivitātei un jebkādiem laikapstākļiem.PasÅ«ti, uzmēri un ja nepatÄ«k vai neder - atgriez atpakaļ, jo pie mums visām precēm bezmaksas atgrieÅ”ana.

Lasīt tālāk

tavam-milakajam-karstajam-dzerienam

Tavam mīļākajam karstajam dzērienam

15.10.2021
Sagatavo savu mīļāko karsto dzērienu termokrÅ«zē, termopudelē vai termosā lÄ«dzņemÅ”anai un dodies rudenÄ«gos piedzÄ«vojumos! Izvēlies sev piemērotāko pie mums Å”eit!

Lasīt tālāk