1. Ziņas
  2. Travelsafe jaunā pret insektu līnija ļaus tev netraucēti baudīt dabu, aizmirstot par kaitinošajiem insektu kodumiem

Travelsafe jaunā pret insektu līnija ļaus tev netraucēti baudīt dabu, aizmirstot par kaitinošajiem insektu kodumiem

Publicēts: 04.06.2012

Sezona ir sākusies, daba arvien vairāk vilina doties laukā- makšķerēt, braukt ar laivu, doties pārgājienā, laivot, baudīt kulinārijas brīnumus ezera vai upes krastā.

Lai netraucēti baudītu dabu un nedomātu par sīkiem, bet bieži vien kaitinošiem insektu kodumiem ceļojuma, laivošanas vai pārgājiena laikā, iegādājies jauno Travelsafe pret insektu aizsargāšanās līniju. Travelsafe pretinsektu līdzekļi  ir pārbaudīta vērtība, tie nepagāžami pierādījuši savu uzticamību. Šie līdzekļi atbaida tādus insektus, kā odus, ērces, mušas, moskītus un citus kukaiņus.

:image-16138:

Gandrā iespējams iegādāties vairāku veidu pretinsektu līdzekļus, tie ir dažādas koncentrācijas un var sniegt aizsardzību sākot no četrām līdz pat desmit stundām.

Gēli ir viegli uzklājami uz atklātas miesas un tie ir, salīdzinoši, ekonomiskāki. Šie līdzekļi atbaida ne tikai odus, bet arī ērces un citus kukaiņus un sniedz ilgstošu aizsardzību.

Losjonitie ir ļoti efektīgi, atbaida ne tikai moskītus, bet arī ērces, mušas un citus kukaiņus. Travelsafe losjoni nodrošina ilgstošu aizsardzību līdz 10 stundām.

Aerosoli ir ērti lietojami un uzsmidzināmi gan uz ādas, gan arī uz apģērba.

travelsafe-jauna-pret-insektu-linija-laus-tev-netrauceti-baudit-dabu-aizmirstot-par-kaitinosajiem-insektu-kodumiem-2

Dabīgi pretinsektu aerosoli. Šīs sezonas jaunums no Travelsafe ir dabīgs pretodu aerosols. Tas ir dermatoloģiski testēts un piemērots arī bērniem jau sākot no trīs gadu vecuma.

Līdzekļi ādas apstrādei pēc insektu koduma. Ja nelieto pret insektu līdzekļus, bet tomēr cīņa ir zaudēta, tev lieliski noderēs līdzekļi, kas aptur niezi insektu kodumu vietās.

Pretinsektu tīkli – cepures

travelsafe-jauna-pret-insektu-linija-laus-tev-netrauceti-baudit-dabu-aizmirstot-par-kaitinosajiem-insektu-kodumiem-3

Cepure – divi vienā - tā vienlaikus pasargās gan no odiem, gan saules, tajā pat laikā cepure ērti valkājama ikdienā. Aizsargā gan galvu, gan kakla daļu. Tīkls ērti atlokāms pēc nepieciešamības.

Moskītu tīkli

Gandrā nopērkami arī kvalitatīvie un ērtie Travelsafe līnijas moskītu tīkli, kas lieliski noderēs gan izbraukumā te pat Latvijas laukos, gan dodoties tālākos ceļojumos. Moskītu tīkli ir dažāda izmēra, dažādas formas, dažādi modeļi paredzēti piestiprināšanai dažādām guļamvietām (pie sienas, pie koka, pie mašīnas u.c.). Katram tīklam komplektā nāk viss nepieciešamais tā piestiprināšanai pie izvēlētās guļamvietas. Travelsafe moskītu tīklu būtiska priekšrocība – tie ir ļoti viegli un kompakti, neaizņemot daudz vietas Tavā mugursomā.

Neļauj tādiem sīkumiem kā kukaiņi sabojāt dabas piedzīvojumu baudīšanu!

:image-16142: :image-16143:

Citas ziņas
gandrs-merida-velo-komandai-godpilna-tresa-vieta-tele2-rigas-velo-maratona

Gandrs-Merida velo komandai godpilnā trešā vieta Tele2 Rīgas velo maratonā

04.06.2012
Gandrs Merida velo komandai lieliski rezultāti Tele2 Rīgas velomaratonā, kas norisinājās svētdien, 3.jūnijā. Šī gada Tele2 Rīgas velomaratonā pārspēti līdzšinējie dalībnieku skaita rekordi - velomaratons 11. novembra krastmalā pulcēja teju...

Lasīt tālāk

pozitiva-gaisotne-nosledzies-8-globala-ciemata-realizetais-projekts

Pozitīvā gaisotnē noslēdzies 8. Globālā ciemata realizētais projekts

30.05.2012
Gandrs vienmēr ir priecīgs atbalstīt labu iniciatīvu un lielisku ideju, šoreiz Valmierā notiekošo projektu ” Globālais ciemats”! Tā mērķis ir veicināt jauniešu potenciāla attīstību un iniciatīvu Vidzemes reģionā, šī...

Lasīt tālāk

meklejam-kolegi-biroja-vaditaju

Meklējam kolēģi - biroja vadītāju

28.05.2012
Mēs esam par zaļu un sakoptu vidi, par to, lai autobraucēji cienītu velosipēdistus, par to, lai pēc iespējas vairāk cilvēku atpūstos dabā, par to, lai Gandrā strādātu tikai apmierināti darbinieki. Darba pienākumi: Lietvedības nomenklatūras...

Lasīt tālāk