1. Ziņas
  2. Travelsafe jaunā pret insektu līnija ļaus tev netraucēti baudīt dabu, aizmirstot par kaitinošajiem insektu kodumiem

Travelsafe jaunā pret insektu līnija ļaus tev netraucēti baudīt dabu, aizmirstot par kaitinošajiem insektu kodumiem

Publicēts: 04.06.2012

Sezona ir sākusies, daba arvien vairāk vilina doties laukā- makšķerēt, braukt ar laivu, doties pārgājienā, laivot, baudīt kulinārijas brīnumus ezera vai upes krastā.

Lai netraucēti baudītu dabu un nedomātu par sīkiem, bet bieži vien kaitinošiem insektu kodumiem ceļojuma, laivošanas vai pārgājiena laikā, iegādājies jauno Travelsafe pret insektu aizsargāšanās līniju. Travelsafe pretinsektu līdzekļi  ir pārbaudīta vērtība, tie nepagāžami pierādījuši savu uzticamību. Šie līdzekļi atbaida tādus insektus, kā odus, ērces, mušas, moskītus un citus kukaiņus.

:image-16138:

Gandrā iespējams iegādāties vairāku veidu pretinsektu līdzekļus, tie ir dažādas koncentrācijas un var sniegt aizsardzību sākot no četrām līdz pat desmit stundām.

Gēli ir viegli uzklājami uz atklātas miesas un tie ir, salīdzinoši, ekonomiskāki. Šie līdzekļi atbaida ne tikai odus, bet arī ērces un citus kukaiņus un sniedz ilgstošu aizsardzību.

Losjonitie ir ļoti efektīgi, atbaida ne tikai moskītus, bet arī ērces, mušas un citus kukaiņus. Travelsafe losjoni nodrošina ilgstošu aizsardzību līdz 10 stundām.

Aerosoli ir ērti lietojami un uzsmidzināmi gan uz ādas, gan arī uz apģērba.

travelsafe-jauna-pret-insektu-linija-laus-tev-netrauceti-baudit-dabu-aizmirstot-par-kaitinosajiem-insektu-kodumiem-2

Dabīgi pretinsektu aerosoli. Šīs sezonas jaunums no Travelsafe ir dabīgs pretodu aerosols. Tas ir dermatoloģiski testēts un piemērots arī bērniem jau sākot no trīs gadu vecuma.

Līdzekļi ādas apstrādei pēc insektu koduma. Ja nelieto pret insektu līdzekļus, bet tomēr cīņa ir zaudēta, tev lieliski noderēs līdzekļi, kas aptur niezi insektu kodumu vietās.

Pretinsektu tīkli – cepures

travelsafe-jauna-pret-insektu-linija-laus-tev-netrauceti-baudit-dabu-aizmirstot-par-kaitinosajiem-insektu-kodumiem-3

Cepure – divi vienā - tā vienlaikus pasargās gan no odiem, gan saules, tajā pat laikā cepure ērti valkājama ikdienā. Aizsargā gan galvu, gan kakla daļu. Tīkls ērti atlokāms pēc nepieciešamības.

Moskītu tīkli

Gandrā nopērkami arī kvalitatīvie un ērtie Travelsafe līnijas moskītu tīkli, kas lieliski noderēs gan izbraukumā te pat Latvijas laukos, gan dodoties tālākos ceļojumos. Moskītu tīkli ir dažāda izmēra, dažādas formas, dažādi modeļi paredzēti piestiprināšanai dažādām guļamvietām (pie sienas, pie koka, pie mašīnas u.c.). Katram tīklam komplektā nāk viss nepieciešamais tā piestiprināšanai pie izvēlētās guļamvietas. Travelsafe moskītu tīklu būtiska priekšrocība – tie ir ļoti viegli un kompakti, neaizņemot daudz vietas Tavā mugursomā.

Neļauj tādiem sīkumiem kā kukaiņi sabojāt dabas piedzīvojumu baudīšanu!

:image-16142: :image-16143:

Citas ziņas
maija-bez-velosipeda-neiztikt

Maijā bez velosipēda neiztikt!

03.05.2012
Maijs, pirmās siltās dienas, kad pavasaris ir šeit lai paliktu. Zied Ievas, kūko dzeguzes, augi plaukst un zied, viegls vējiņš plivina matus un vilina doties dabā. Lieliski piemērota vieta, kurp doties pavasarī, ir Skrīveru puse- daba...

Lasīt tālāk

marts-bus-krasains-un-spozs-jauna-tobby-apavu-auklu-biksturu-un-jostu-kolekcija-ir-klat

Marts būs krāsains un spožs - jaunā TOBBY apavu auklu, bikšturu un jostu kolekcija ir klāt!

13.03.2012
Neaizmirsti - trakajiem pieder pasaule, piešķir savai ikdienai spilgtu akcentu! TOBBY apavu auklas, bikšturi un jostas ir ne vien praktiski un noderīgi, bet arī apžilbina ar dzīvesprieku, kas izpaužas košajā krāsu izvēlē. Bieži...

Lasīt tālāk

drake-un-artec-zimolu-12sezonas-snovborda-deli-no-jautribas-lidz-avangardam-un-northwave-zabaku-540gradu-tehnologijas

Drake un Artec zīmolu 12.sezonas snovborda dēļi – no jautrības līdz avangardam, un Northwave zābaku 540grādu tehnoloģijas

09.02.2012
Ar Drake, Artec dēļiem un Northwave zābakiem kājās sniegots nobrauciens būs viens vienīgs prieks un patīkams satraukums. Šie zīmoli pierādījuši sevi pasaulē kā inovatīvi un uz jaunākajām tehnoloģijām orientēti. Artec sniega dēļi Artec...

Lasīt tālāk