1. Ziņas
  2. Sajūti pilnību dabā. Pinguin, Primus un Optimus jaunumi un papildinājumi jau Gandrs veikalu plauktos

Sajūti pilnību dabā. Pinguin, Primus un Optimus jaunumi un papildinājumi jau Gandrs veikalu plauktos

Publicēts: 01.08.2017

Ar gubu mākoņiem, siltām vēja vēsmām un neaizmirstamiem saulrietiem dabā atnācis augusts. Laiks, kad mežos, pļavās, dārzos un laukos briest dabas veltes, priecējot mūs ar saldākajiem augļiem. Visa dzīvā daba tuvojas vasaras pilnbriedam. Dodies dabā arī Tu un sajūti pilnību sevī.

Mūsu pārstāvētie zīmoli Pinguin, Primus un Optimus parūpējušies par to, lai Tu dabu varētu izbaudīt, sajust un izgaršot ērti un pilnvērtīgi.

Lai pagatavotu gardākās maltītes no dabas veltēm, īpaši noderīgi kompakti un ērti lietojami trauki un piederumi.

Solo X ir trauku komplekts ēdiena pagatavošanai. Katla apakšdaļā iestrādāts īpašs eXchanger karstuma izkliedētājs, kas samazina gāzes patēriņu par 20-30%. Komplektā ietilpst 1 katls, 1 katla vāks/panna, 1 sūklis un plastikāta eXchanger apvalks, ko iespējams lietot kā bļodiņu. Trauku komplekts izgatavots no cieta, anodizēta alumīnija, kas ir ugunsdrošs un nodilumizturīgs. Katlā iespējams ievietot gāzes degli un balonu (piederumi nav iekļauti komplektā).

LiTech Pot Set ir viegls un ļoti funkcionāls trauku komplekts 1-3 personām, kas izgatavots no izturīga, augstas kvalitātes cieti anodizēta alumīnija ar daudzslāņu non-stick nelīpošo virsmu iekšpusē. Lielisks sabiedrotais ikvienā brīvdabas aktivitātē. Komplektā iekļauti divi katli, vāks un katlu rokturis. Tas viss ērti savietojams tīklveida maisiņā.

Elektra FE Non-Stick ir daudzfunkcionāls un efektīvs ēdiena pagatavošanas komplekts, kas sevī ietver Crux Lite degli (72 g) ar pjezo elektrisko aizdedzinātāju, nelīpoša non-stick pārklājuma Terra Weekend katlu ar karstuma izkliedētāju apakšdaļā, pannu/vāku, kā arī vēja aizsargu. Karstuma izkliedētājs ievērojami samazina gāzes patēriņu par aptuveni 20% un paātrina pagatvošanas laiku par 28%. Lieliski piemērots pārgājieniem, ceļojumiem un citām brīvdabas aktivitātēm. Degļa jauda: 3000 W. Uzvāra 1 L ūdens ~ 3 minūšu laikā (atkarīgs no klimata, augstuma u. c.). Vidējais degšanas ilgums 90 min (izmantojot 220 g gāzes balonu). Deglis darbojas ar skrūvējamu butāna/propāna/izobutāna gāzes balonu. Komplektā iekļauts arī tīklveida maisiņš un sūklis tīrīšanai.

Leisure Cutlery Kit Titanium ir Ļoti viegls un funkcionāls titāna galda piederumu komplekts, kas lieliski noder gan visdažādākajos brīvdabas izbraucienos un ceļojumos, gan ikdienas gaitās, baudot maltīti skolā, birojā vai parkā. Komplektā ietilpst dakša, karote un nazītis. Komplektam ir kvalitatīva, karstumizturīga silikona uzmava, kura ērti satur kopā piederumu komplektu.

Lai izbaudītu saldu naktsmieru miljons zvaigžņu viesnīcā, jāparūpējas arī par labu “istabiņu” nakšņošanai.

Summit 3 ir pašatbalstošas kupola konstukcijas pārgājienu un trekinga telts 2-3 personām. Teltij ir divas ieejas, trīs viegli Dural 7001 T6 alumīnija sakausējuma telts loki, kas sniedz labu noturību un stabilitāti vējā, kā arī īpaši plaša priekštelpa mantu novietošanai. Poliuretāna pārklājuma telts ārējā daļa sniedz labu noturību pret lietu (4000 mm). Grīda izgatavota no izturīga neilona materiāla, kas pārklāts ar poliuretānu (10000 mm).

Echo 2 ir divvietīga tuneļveida pārgājienu telts, kas ir ideāla, ja meklē viegli uzceļamu telti ar pietiekami lielu ietilpību, kuras svars ir minimāls. Veidota atbilstoši ceļotāju un velosipēdistu prasībām. Teltij ir viena ieeja, viegli Dural 7001 T6 alumīnija sakausējuma telts loki un priekštelpa mantu novietošanai. Silikonizētā telts ārējā daļa sniedz labu noturību pret lietu (4000 mm) un aizsardzību pret UV starojumu, saglabājot mazu telts svaru. Grīda izgatavota no izturīga neilona materiāla, kas pārklāts ar poliuretānu (10000 mm).

Taču lai tumšajos vakaros un naktīs ienestu mazliet gaismas, noderēs ērti lietojama laterna.

Mimer Lantern ir vienkārša, robusta nerūsējošā tērauda gāzes laterna, kas piemērota laivu braucieniem, kempingam, makšķerēšanai un citām brīvdabas aktivitātēm. Tā nodrošina gan gaismu, gan izplata siltumu, patērējot vidēji 35 g gāzes stundā. Laterna aprīkota ar klusu degli, kas nerada sodrējus. Tai ir pielāgojams spožums, kas atbilst līdz 330 lumeniem. Izgatavota no izturīgiem un drošiem materiāliem. Komplektā plastikāta kastīte ērtākai pārvietošanai un uzglabāšanai.

Ļauj dabai ieplūst sevī un piedzīvo savu pilnību!

Citas ziņas
svini-vasaru-un-uzziedi-daba-fjallraven-un-pinguin-jaunumi-un-papildinajumi-gandrs-plauktos

Svini vasaru un uzziedi dabā! Fjallraven un Pinguin jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

21.06.2017
Vasaras ziedēšana rit pilnā sparā. Pļavas, lauki un meži ir pārpilni košuma un smaržu. Koku zaļajās lapotnēs skaistākās dziesmas mums dzied putni, muguras kutina silti saules stari un veldzēties aicina dzīvūdeņi. Daba ir atmodusies, lai mums dāvātu svētkus...

Lasīt tālāk

ienirsti-vasara-peldlietu-jaunumi-un-papildinajumi-no-aqua-speed-jau-gandra

Ienirsti vasarā! Peldlietu jaunumi un papildinājumi no Aqua-Speed jau Gandrs plauktos

08.06.2017
Vasaras spirgtais zaļums jau izrotājis kokus. Gaisā virmo plaukušu ziedu smaržas. Viss ir dzīvs! Daba mūs gaida, lai sniegtu mums piedzīvojumus un prieku – atveries un izbaudi, dodies pretī vasarai. Īsti vasaras piedzīvojumi neizpaliek bez kārtīgām peldēm...

Lasīt tālāk

maini-esoso-merida-velosipedu-pret-jaunu

Maini esošo Merida velosipēdu pret jaunu!

16.03.2018
Apnicis esošais velosipēds? Nepatīk izvēlētā krāsa? Vēlies jaunu velopiedzīvojumu draugu? Vai vienkārši alksti pēc pārmaiņām? Mums ir lielisks risinājums!  Atved un atstāj mums savu esošo Merida velosipēdu, iegādājies jaunu velosipēdu* ar -50% atlaidi...

Lasīt tālāk