1. Ziņas
  2. Rīgā notiek starptautiskā ORTLIEB konference

Rīgā notiek starptautiskā ORTLIEB konference

Publicēts: 26.03.2010
Starptautiskā Ortlieb konference norisinās viesnīcā Radisson Blu Daugava Hotel. Par viesu uzņemšanu, izmitināšanu, ikdienas pasākumiem un konferences norisi rūpējas Ortlieb pārstāvis Latvijā - SIA Gandrs. Ortlieb ražo 100% ūdensizturīgus maisus, velo un foto somas, somas ikdienai un mugursomas visa veida aktivitātēm. Tām raksturīgas īpašas necaurlaidību nodrošinātas slēgtas somu un maisu slēgšanas sistēmas, piemēram, „roll” slēgšana, ūdensnecaurlaidīgi rāvējslēdzēji u.tml. Daudzi dizaina elementi ir patentēti un kalpo kā standarta kritērijs velosipēdu un citu sporta veidu tirgū. Hartmuts Ortliebs (Hartmut Ortlieb) dibināja uzņēmumu 1982.gadā Nirnbergā, Vācijā (2007.gadā uzņēmums svinēja savu 25 gadu jubileju). Šobrīd Ortlieb eksportē produkciju 20 izplatītājiem 18 pasaules valstīs. Ortlieb ir svarīga vides aizsardzība ikdienas dzīvē, darbā un ražošanā. Ortlieb vides pārliecību ir atzinusi arī Greenpeace organizācija, sadarbībā ar kuru ir izveidots īpašs Greanpece produktu grozs. Turklāt Ortlieb aktīvi iesaistās dažādu interešu organizācijās, ārpus savas pārstāvētās nozares. Vairāk informācija par Ortlieb: http://www.ortlieb.de Vairāk informācija par Gandrs: http://www.gandrs.lv :image-5024:

riga-notiek-starptautiska-ortlieb-konference-MTMzNj

Citas ziņas

Spēlē ORTLIEB spēli un vinnē somas!

26.03.2010
Aprīlis pie mums ir Ortlieb un palu mēnesis. Piedalies spēlē un vinnē somu no Ortlieb! Lai piedalītos spēlē spied šeit: http:www.ortlieb.de/index_white.php?lang=en&file=a-spiel.php :image-5027:

Lasīt tālāk

Šīs sezonas noslēgums - video no Milzkalna minisacensībām!

18.03.2010
Visu ziemu Milzkalnā norisinājās minisacensību seriāls, kad daudzi izmēģināja savus spēkus gan Big-Air disciplīnā, gan arī slaidošanā. Gandrīz katru trešdienu pulcējās vienkopus vairāk kā 10 snovbordistu un nedaudz mazāk FS slēpotāju, lai sacenstos, viens...

Lasīt tālāk

Tikai 4 dienas, tikai līdz svetdienai...

18.03.2010
:image-4970: Tikai līdz svētdienai, tikai 4 dienas... Jau esošai ziemas apģērbu atlaidei (līdz -60%) Gandra Klientu kartes īpašnieki saņems PAPILDUS 5%.

Lasīt tālāk