1. Ziņas
  2. Travel Safe - jaunums mūsu produktu klāstā!

Travel Safe - jaunums mūsu produktu klāstā!

Publicēts: 11.01.2010

Ir lietas, kuras vieni sauc par sīkumiem, citi par glābiņu un iemeslu, kāpēc ceļojums vispār izdevās un tika novērstas nepatīkamas sekas, mēs Gandrā to saucam par jauno Travel Safe sēriju, kurā ietilpst dažāda lieluma un sastāva aptieciņas, moskītu tīkli, medikamentu un citu mazu priekšmetu glabātuves, medikamentu dozatori, piederumi moskītu aizbiedēšanai un moskītu kodumu apkopes līdzekļi, higiēnas piederumi un daudzas citas lietas, kas ir īpaši piemērotas ceļošanai uz apvidiem ar augstu veselības risku.


Travel safe gadiem ilgi sadarbojas ar tropu apgabalu ekspertiem, medicīnas un valsts iestādēm. Travel safe mērķis ir ar savu produktu līnijām palīdzēt ceļotājam samazināt līdz minimumam ikvienu veselības riskus un ceļojumu jebkuros apstākļos padarīt par patīkamu piedzīvojumu.

travel-safe-jauums-musu-produktu-klasta Aptieciņas tiek iedalītas divās daļās : pirmās palīdzības un sterilizācijas aptieciņas.
Starp 11 dažādu sastāvu pirmās palīdzības aptieciņām var atrast pamat komplektu, kurā ietilpst piederumi vieglu ķermeņa traumu apkopšanai, velotūristu aptieciņa, čūsku un ērču kodumu apkopes aptieciņa, kā arī plašais ģimenes ceļojumu komplekts, kurā ietilpst arī termometrs, medikamentu dozators, pincete un citas noderīgas lietas.
Ceļojot apvidos, kur ir augsts saslimstības risks ar tādām slimībām kā B hepatīts vai AIDS, ir ļoti būtiski, lai nepieciešamības gadījumā pie rokas būtu sterilizēti medicīnas piederumi, tāpēc Travel Safe ir radījis Sterilās aptieciņas. Travel Safe piedāvā septiņus sterilo aptieciņu veidus, kuri atšķiras pēc satura un priekšmetu daudzveidības. Atkarībā no komplektācijas aptieciņas ir pieejamas sterilizētas šļirces, gumijas cimdi, medicīniskās adatas un diegi, alkohola tamponi, pincetes, dezinficējošā krustnagliņu eļļa un daudzas citas ceļojumos noderīgas lietas.

travel-safe-jauums-musu-produktu-klasta-MTE3Mz Moskītu tīkli
Moskītu tīkls būs neatņemama somas sastāvdaļa ceļotājiem, kas pavada naktis zem klajas debess un nevēlas, lai kukaiņi traucētu tiem baudīt saulrietu un miegu. Travel Safe piedāvā divas moskītu tīklu grupas: impregnētus un neimpregnētus. Vienīgā atšķirība starp tiem ir tā, ka impregnētie tīkli (oranžā iepakojumā) ir ar īpašas tehnoloģijas palīdzību apstrādāti ar permetrīnu, kas ir īpaši efektīvs cīņā ar insektiem un ir kategoriski ieteicams apvidos, kur ir izplatīta malārija.
Formas ziņā abās grupās ir pieejami dažādas formas un pielietojuma tīkli gan ar metāla rāmi, kas ir stabilāki, bet smagāki, gan piramīdas tipa, kas ir ietilpīgi un viegli nostiprināmi.
Tāpat šajā sadaļā ir atrodami guļamtīkli ar moskītu tīkla pārklājumu, galvassegas ar moskītu tīkliem.

travel-safe-jauums-musu-produktu-klasta-MTE0OT  Ik gadu paplašinās Latvijas ceļotāju apvāršņi un nu jau nav vietas uz zemeslodes, kur  nespertu latvieša kāja, tomēr jārēķinās ar to, ka jaunas vietas rada jaunus riskus, īpaši tas attiecināms uz saslimšanu ar dažādām insektu radītām slimībām, tādām kā malārija, A hepatīts un tropu drudzis. Insektu atbaidīšanas līdzekļi ir efektīvs risinājums dažādu slimības izraisošu posmkāju (odu, mušu, ērču un daudzu citu) atbaidīšanai.
Efektīvākais no tiem ir Traveldeet, kura sastāvā ir Dietiltoluamīds (DĒTA), organismam nekaitīgs ķīmisks savienojums, kurš nodrošina 6-10 stundu aizsardzību un tā efekts ir garāks un iedarbīgāks nekā citiem līdzekļiem. Traveldeet ir pieejams želejas (DĒTA – 30%), aerosola (DĒTA – 40%) un losjona veidā (DĒTA – 50%).
Jāatceras, ka Traveldeet, lai arī ir maksimāli drošs cilvēka veselībai, tomēr būtu ieteicams nelietot šos līdzekļus acu, mutes, deguna un citu gļotādu tiešā tuvumā

Travelsafe piedāvā vairākus līdzekļus, ar kuru palīdzību var novērst niezi un ādas sūrstēšanu, ko ir radījis insekta kodums:

After Bite rullītis – novērš ādas uzbudinājumu, apsārtumus un niezi, gadījumos, kad ādu ir sakoduši insekti, tāpat labi palīdz pēc viegliem medūzu vai augu dzēlieniem.

Ērču noņemšanas pincete – nerūsējoša tērauda pincete, kura ir izveidotu tā, lai būtu ērta un ārkārtīgi precīza.

travel-safe-jauums-musu-produktu-klasta-MTM4MT  Indes atsūcējs (The extractor) darbojas pēc vakuumpumpja principa un ir paredzēts, lai izsūktu insektu siekalas no koduma vietas un novērstu niezes un apsārtuma simptomus. Komplektā ietilpst 4 dažāda lieluma uzgaļi.

Stamp It ir ierīce ar kuras galā izvietoto krustu spiežot uz koduma vietu ir iespējams insekta siekalas novirzīt dziļāk ķermenī, kur organisms izveidotu antivielas un novērstu apsārtumu un niezi.

Līdzekļi dehidratācijas novēršanai.
Diareja - tā ir visbiežāk sastopamā slimība ceļojumos un patiesībā nozīmē caureju. Tās izraisītāji var būt visdažādākie vīrusi, kas atrodami ūdenī, pārtikā, kā arī komunikācijā ar cilvēkiem. Diarejas laikā zarnās nenotiek ūdens uzsūkšanās un cilvēka ķermenis strauji zaudē ūdeni (dehidratācija), ir traucēta urīna veidošanās, āda kļūst sausa un cilvēks jūtas gan fiziski, gan emocionāli novājināts.

Iekšķīgas rehidratācijas šķīdums (IRŠ) ir ātrs un efektīvs līdzeklis diarejas novēršanai liekot zarnām atsākt ūdens uzsūkšanu. Travel Safe piedāvā gan IRŠ koncentrātu, gan mērtrauku, ar kura palīdzību iespējams izgatavot IRŠ ievērojot vajadzīgo sāls un cukura attiecību.

Higiēnas piederumi

Ceļojot uz vietām, kurās tiek vāji ievēroti higiēnas standarti vai to nav vispār, ir vēlams pašam apbruņoties ar personīgās higiēnas priekšmetiem. Travel Safe higiēnas preču galvenais uzdevums ir līdz minimumam samazināt ceļotāja nepieciešamību saskarties ar svešiem un nezināmas izcelsmes higiēnas priekšmetiem, tādiem kā tualetes pods, guļvieta, dvieļi un trauki,  kā arī veikt šādā saskarsmē nonākušu priekšmetu vai ķermeņa daļu dezinfekciju.
Preču piedāvājumā ietilpst:
travel-safe-jauums-musu-produktu-klasta-MTI4MD  guļammaisu ieliktņi – papildus siltumizolācijai tiek piedāvāts sintētiskas mikroškiedras vai kokvilnas ieliktnis, savukārt, lai karstās naktīs nodrošinātu komfortu ir pieejams zīda audums. Šie trīs varianti nodrošina iespēju gulēt tīrā vidē neatkarīgi no guļammaisa tīrības pakāpes.
travel-safe-jauums-musu-produktu-klasta-MTA2NT  P-mate ir ne tikai ļoti higiēnisks gadījumos, kad labierīcības ir nehigiēniskas, vai arī tas ir jādara ārpus tām, tas atvieglo sieviešu dabisko vajadzību nokārtošanu garu pārgājienu laikā, piemēram, alpīnismā, kad ir sarežģīti laika apstākļi vai nepiemērots maršruta reljefs.
Dezinfekcijas līdzekļi: mitrās salvetes, dezinfekcijas aerosols, kurš paredzēts arī dažādu priekšmetu dezinfekcijai un ķermeņa kopšanas cimdi.

Citas ziņas
petzl-rada-jaunu-sievietem-domatu-kiveri

Petzl rada jaunu - sievietēm domātu ķiveri

16.03.2010
Petzl radījis jaunu, speciāli sievietēm domātu, klinškāpšanas un alpīnisma aizsargķiveri Elia. Tai ir jauna, Petzl izgudrota fiksācija sistēma, kas ļauj ķiveri pielāgot jebkurai galvas formai. - Izmērs: 52 - 58cm, - Patentētā Omega sistēma, ļauj...

Lasīt tālāk

light-my-fire-jaunums-gandra-piedavajuma

Light My Fire - jaunums Gandra piedāvājumā!

12.08.2009
Jūs zināt - lielisku ideju var pamanīt uzreiz – tā ir vienkārša, acīmredzama, tomēr pilnīgi svaiga. Tieši tā cilvēki reaģē ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas uz āra aktivitāšu piederumiem, kas ir prakstiski...

Lasīt tālāk

2008. gada putns Gandrs (Melnais stārķis)

01.01.2008
Latvijas Ornitologu biedrība ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību nopietnām vides aizsardzības problēmām, katru gadu izvēlas gada putnu. Šogad par tādu ir kļuvis, iespējams noslēpumainākais Latvijas mežu iemītnieks Gandrs jeb plašāk pazīstams kā Melnais...

Lasīt tālāk