1. Ziņas
  2. Noskaidroti Petzl Kauss 2015 galvenā titula ieguvēji

Noskaidroti Petzl Kauss 2015 galvenā titula ieguvēji

Publicēts: 31.08.2015

noskaidroti-petzl-kauss-2015-galvena-titula-ieguveji-6

2015. gada 8. augustā jau otro gadu pēc kārtas Gandra kāpšanas tornī Kalnciema ielā 28, Rīgā norisinājās grūtās kāpšanas un ātrumkāpšanas sacensības - Petzl Kauss 2015.

Petzl jau daudzus gadus ir vadošais novators vertikālajā pasaulē, kas ražo ekipējumu kalnu un klinšu kāpšanai, ledus kāpšanai, kanjoningam un speleoloģijai. Gandram ir tas gods būt oficiālajam Petzl pārstāvim Latvijā.

Sacensības norisinājās vienas dienas garumā, un tajās savas spējas pierādīt varēja gan bērni, gan pieaugušie. Šogad sacensības norisinājās jau starptautiskā līmenī – Petzl Kauss 2015 bija pārstāvēti dalībnieki no trim valstīm:

noskaidroti-petzl-kauss-2015-galvena-titula-ieguveji-2

noskaidroti-petzl-kauss-2015-galvena-titula-ieguveji-3

Krievijas, Lietuvas un Latvijas, tostarp stiprākais Latvijas kāpējs Rolands Ruģēns (Pasaules rangā 22. vieta), kā arī viens no vadošajiem Krievijas kāpējiem Aleksejs Gusevs. Petzl Kauss 2015 pulcēja apjomīgu dalībnieku skaitu, kas sacensības padarīja īpaši spraigas un ļāva aizvadīt dienu sportiskā gaisotnē!

Šeit aplūkojamas pasākuma laikā uzņemtās fotogrāfijas. 

Godīgā konkurencē un spraigā cīņā grūtajā kāpšanā uzvarēja:

noskaidroti-petzl-kauss-2015-galvena-titula-ieguveji-5

1.      Diāna Lotiņa/Rolands Ruģēns (Latvija)

2.      Izolde Ivanova/ Jurijs Krasanovs (Latvija)

3.      Anna Haružika/Aleksejs Gusevs (Krievija)

Uzvarētāji ātrumkāpšanas disciplīnā:

1.      Samanta Vilka/Edvards Gruzīts

2.      Elza Baraka/Aleksandrs Rasa

3.      Linda Sūna/Lorens Kaužēns

noskaidroti-petzl-kauss-2015-galvena-titula-ieguveji-4

Paldies Kasparam Vilkam un Santai Grigorjevai par maršrutu izveidi un tiesnešiem par sadarbību, dalībniekiem par piedalīšanos, skatītājiem par atbalstu, un uz tikšanos nākamajā Petzl Kausā!

Citas ziņas

Zviedru zīmola Fjallraven apģērbs un ekipējums priecē dabas mīļotājus jau vairāk nekā 50 gadu garumā

01.09.2015
image-32046: Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas, teltis un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī...

Lasīt tālāk

60 km caur iespaidīgiem biezokņiem, upēm un purviem Gandra vasaras ekspedīcijā Laimes Putns

25.08.2015
image-31936: Aizvadītajā nedēļas nogalē no 21. līdz 23. augustam aktīvās atpūtas uzņēmums Gandrs sadarbībā ar Garmin – pasaules vadošo navigācijas produktu ražotāju - aicināja uz tradīciju turpināšanu, organizējot Gandra otro piedzīvojumu ekspedīciju...

Lasīt tālāk

Aktualitātes pazīstamā aktīvās atpūtas zīmola Millet piedāvājuma klāstā

11.09.2015
image-31878: Millet ir tūrisma un alpīnisma inventāra ražotājs no Francijas, kas piedāvā brīvdabas aktivitātēm ideāli piemērotu apģērbu, apavus un inventāru jau kopš tālā 1921. gada. Šobrīd Millet ir viens no lielākajiem tehniski pilnveidota un kvalitatīva...

Lasīt tālāk