1. Ziņas
  2. Melnais stārķis (Gandrs) nolaidies Liepājā

Melnais stārķis (Gandrs) nolaidies Liepājā

Publicēts: 08.12.2016

Laikā, kad visi stārķi devušies saules meklējumos siltajās zemēs, kāds Melnais stārķis, kas tautā zināms arī ar nosaukumu Gandrs, tieši šajā laikā nolēmis apmesties uz dzīvi arī Liepājā.

Šodien, 8. decembrī, vēju pilsētā Liepājā, Bāriņu ielā 14 apmeklētājiem durvis vērs jaunais aktīvās atpūtas preču veikals Gandrs, kas liepājniekiem atrādīs nupat kā restaurētās vēsturiskās ēkas jauno elpu, jo tieši šeit no šīs dienas būs iespējams iegādāties pasaulslavenu zīmolu preces aktīvai atpūtai dabā, kā arī izmantot velo un ziemas inventāra darbnīcas pakalpojumus.

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-2

Uzņēmums Gandrs dibināts 1989. gada 21. maijā kā dabas grāmatu izdevniecība, taču šobrīd tas kļuvis par Latvijā lielākā daudznozaru uzņēmumu šajā sfērā, kas klientiem piedāvā tūrisma preču, velosipēdu un ziemas inventāra iegādi un nomu, velosipēdu un ziemas inventāra apkopi, piedzīvojumus dabā gan grupām, gan uzņēmumiem, kā arī poligrāfijas pakalpojumus.

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-3

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-8

Jaunās veikala telpas Liepājā, Bāriņu ielā 14 ir patiess estētisks baudījums. Šeit, līdztekus kamīna uguns sprakšķiem un ar lineļļu apstrādātās koka apdares raksturīgajai smaržai, sajūtama senatnes vērtību atdzimšana mūsdienās.

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-4

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-5

Mums labpatīk domāt, ka ikviena lieta, kas pieejama mūsu veikalos, nav tikai lieta – tās ir sajūtas! Sajūtas, kuras ļauj piedzīvot, izbaudīt dabas varenību, jaunatklāt pašiem sevi un dabu nosaukt par savu draugu! Jo mums – Melnajiem stārķiem – daba ir mājas, kur vienmēr atgriezties.

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-6

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-7

Citas ziņas

Gandrs atbalstītie kāpēji Kaspars Vilks un Artūrs Dombrovskis sekmīgi startē sacensībās Igaunijā

12.12.2016
Decembris veiksmīgi iesācies Gandrs atbalstītajiem kāpējiem Kasparam Vilkam un Artūram Domborvskim, kas sekmīgi aizvadījuši kāpšanas atvērto čempionātu Igaunijā – Tallinn Open 2016. :image-39225: :image-39226: Šoreiz Kaspars un Artūrs startēja grūtās...

Lasīt tālāk

Gandrs atbalstītais kāpējs Kaspars Vilks triumfē BoulderLatvia kopvērtējumā

02.12.2016
26. novembrī norisinājās Latvijas kausa izcīņas boulderingā BoulderLatvia noslēguma posms. Gandrs sadarbībā ar Petzl atbalstītais kāpējs Kaspars Vilks uzrādīja pārliecinošus rezultātus un ieguva pirmo vietu gan sacensību pēdējā posmā, gan kopvērtējumā...

Lasīt tālāk

Kāpšanas torņa ziemas darba laiks

29.11.2016
Ko dara Gandrs kāpšanas tornis ziemā? Tas nav apsnidzis un neguļ ziemas miegā, bet gaida drosmīgos kāpējus! Atgādinām, ka Gandrs kāpšanas tornis ziemas sezonā ir aprīkots Dry Toolingam jeb kāpšanai ar leduscirtņiem, dodot iespēju imitēt ledus kāpšanu...

Lasīt tālāk