1. Ziņas
  2. Melnais stārķis (Gandrs) nolaidies Liepājā

Melnais stārķis (Gandrs) nolaidies Liepājā

Publicēts: 08.12.2016

Laikā, kad visi stārķi devušies saules meklējumos siltajās zemēs, kāds Melnais stārķis, kas tautā zināms arī ar nosaukumu Gandrs, tieši šajā laikā nolēmis apmesties uz dzīvi arī Liepājā.

Šodien, 8. decembrī, vēju pilsētā Liepājā, Bāriņu ielā 14 apmeklētājiem durvis vērs jaunais aktīvās atpūtas preču veikals Gandrs, kas liepājniekiem atrādīs nupat kā restaurētās vēsturiskās ēkas jauno elpu, jo tieši šeit no šīs dienas būs iespējams iegādāties pasaulslavenu zīmolu preces aktīvai atpūtai dabā, kā arī izmantot velo un ziemas inventāra darbnīcas pakalpojumus.

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-2

Uzņēmums Gandrs dibināts 1989. gada 21. maijā kā dabas grāmatu izdevniecība, taču šobrīd tas kļuvis par Latvijā lielākā daudznozaru uzņēmumu šajā sfērā, kas klientiem piedāvā tūrisma preču, velosipēdu un ziemas inventāra iegādi un nomu, velosipēdu un ziemas inventāra apkopi, piedzīvojumus dabā gan grupām, gan uzņēmumiem, kā arī poligrāfijas pakalpojumus.

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-3 melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-8

Jaunās veikala telpas Liepājā, Bāriņu ielā 14 ir patiess estētisks baudījums. Šeit, līdztekus kamīna uguns sprakšķiem un ar lineļļu apstrādātās koka apdares raksturīgajai smaržai, sajūtama senatnes vērtību atdzimšana mūsdienās.

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-4 melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-5

Mums labpatīk domāt, ka ikviena lieta, kas pieejama mūsu veikalos, nav tikai lieta – tās ir sajūtas! Sajūtas, kuras ļauj piedzīvot, izbaudīt dabas varenību, jaunatklāt pašiem sevi un dabu nosaukt par savu draugu! Jo mums – Melnajiem stārķiem – daba ir mājas, kur vienmēr atgriezties.

melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-6 melnais-starkis-gandrs-atlidojis-liepaja-7

Citas ziņas
velosipedu-ziemas-maja-uzglaba-savu-velosipedu-ziemas-sezona-drosi

VELOSIPĒDU ZIEMAS MĀJA – uzglabā savu velosipēdu ziemas sezonā droši

11.11.2016
Gandrs ir padomājis par tiem velobraucējiem, kuriem nav iespējas ziemas sezonā glabāt velosipēdu pašiem un piedāvā jaunu pakalpojumu – VELOSIPĒDU ZIEMAS MĀJA. VELOSIPĒDU ZIEMAS MĀJA: Droša un piemērota vieta, kur glabāt velosipēdu ziemas sezonā, tādā...

Lasīt tālāk

atplestam-rokam-sagaidot-ziemu-gandrs-veikalos-vaude-produkcijas-jaunumi-un-papildinajumi

Atplestām rokām sagaidot ziemu, Gandrs veikalos Vaude produkcijas jaunumi un papildinājumi

03.11.2016
Ar pirmā sniega vēstnešiem par sevi atgādina ziema, liekot noprast, ka laiks parūpēties par siltu un komfortablu pārziemošanu – gan ikdienā, gan baudot ziemas priekus dabā. Vaude ir vācu uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi brīvdabas aktivitāšu apģērba...

Lasīt tālāk

peldsezonai-parceloties-uz-iekstelpam-zimola-aqua-speed-peldlietu-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Peldsezonai pārceļoties uz iekštelpām – zīmola Aqua-Speed peldlietu jaunumi un papildinājumi Gandrā

05.10.2016
Saule pakāpusies augstāk padebešos, vēji kļuvuši vēsāki un atklātie ūdeņi dzestrāki – klāt rudens, ūdensprieku mīļiem nu laiks pārcelties uz siltākiem ūdeņiem baseinos un saules meklējumos jādodas uz siltajām zemēm. Zīmols Aqua-Speed ir parūpējies par...

Lasīt tālāk