1. Ziņas
  2. Jaunums veikalos Gandrs: saliekamie velosipēdi Oyama

Jaunums veikalos Gandrs: saliekamie velosipēdi Oyama

Publicēts: 01.04.2011

jaunums-veikalos-gandrs-saliekamie-velosipedi-oyama

Ik pa brīdim daudzi velobraucēji, iespējams, pieķer sevi pie domas: cik būtu labi, ja es varētu salikt savu velosipēdu, pasist to padusē un aizvest kaut ar autobusu!

Nekas nav neiespējams! Šajā pavasarī mūsu veikalos parādījušies Oyama zīmola saliekamie velosipēdi: viegli, kompakti, tos var droši ņemt līdzi tālā ceļā autobusā vai vilcienā, vai pat automobiļa bagāžniekā.

Velosipēdu rāmis ir īpaši veidots – Tu savu braucamrīku ļoti vienkārši vari padarīt neticami mazu! Turklāt Tev patiks labā velosipēda kvalitāte, videi draudzīgā koncepcija un ērtības, ko piedāvā šis unikālais dizains.

Mūsu veikalos ir pieejami 10 modeļi: to vidū gan urbānā stila pilsētas velosipēdi, gan arī braucamrīki ar sporta velosipēdu iezīmēm.

Ja meklē videi, veselībai un sirdij draudzīgu transportu, kuru var viegli salikt un paņemt līdzi jebkur, kurp dodies, – izvēlies saliekamo velosipēdu!

Citas ziņas
ragavas-pec-isas-prombutnes-ir-atgriezusas-veikalos

Ragavas pēc īsas prombūtnes ir atgriezušās veikalos

11.01.2011
Kopš šodienas veikalos Gandrs atkal ir nopērkamas ragavas. Pieejami 6 modeļi ērtas un izturīgas konstrukcijas ragavu, kas piemērotas gan mazu bērnu vizināšanai, gan straujiem nobraucieniem no kalna. Ragavas ir nopērkamas arī internetveikalā. Baudiet...

Lasīt tālāk

musu-veikalos-dalbello-sleposanas-zabaki

Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

13.11.2010
Viens no vadošajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Dalbello – tiek pārstāvēts ar saviem produktiem arī veikalos Gandrs. Dibināta 1974. gadā, Dalbello ir vienīga kompānija pasaulē, kas ražo tikai ziemas sporta apavus. Pa šiem gadiem uzkrātā pieredze...

Lasīt tālāk

veikalos-gandrs-jauna-trek-n-eat-partika

Veikalos Gandrs – jaunā Trek’n Eat pārtika

01.11.2010
Tie, kas aktīvi nodarbojas ar tūrismu un dodas ekspedīcijās vai piedzīvojumu meklējumos bieži vien ņem līdzi speciālu tūrisma pārtiku, t.sk. Trek’n Eat ražoto. Šobrīd mūsu veikalos ir jauns Trek’n Eat produkcijas klāsts. Pirmkārt, ir ievērojami paplašinājies...

Lasīt tālāk