1. Ziņas
  2. Jaunums veikalos Gandrs: saliekamie velosipēdi Oyama

Jaunums veikalos Gandrs: saliekamie velosipēdi Oyama

Publicēts: 01.04.2011

jaunums-veikalos-gandrs-saliekamie-velosipedi-oyama

Ik pa brīdim daudzi velobraucēji, iespējams, pieķer sevi pie domas: cik būtu labi, ja es varētu salikt savu velosipēdu, pasist to padusē un aizvest kaut ar autobusu!

Nekas nav neiespējams! Šajā pavasarī mūsu veikalos parādījušies Oyama zīmola saliekamie velosipēdi: viegli, kompakti, tos var droši ņemt līdzi tālā ceļā autobusā vai vilcienā, vai pat automobiļa bagāžniekā.

Velosipēdu rāmis ir īpaši veidots – Tu savu braucamrīku ļoti vienkārši vari padarīt neticami mazu! Turklāt Tev patiks labā velosipēda kvalitāte, videi draudzīgā koncepcija un ērtības, ko piedāvā šis unikālais dizains.

Mūsu veikalos ir pieejami 10 modeļi: to vidū gan urbānā stila pilsētas velosipēdi, gan arī braucamrīki ar sporta velosipēdu iezīmēm.

Ja meklē videi, veselībai un sirdij draudzīgu transportu, kuru var viegli salikt un paņemt līdzi jebkur, kurp dodies, – izvēlies saliekamo velosipēdu!

Citas ziņas

Gandrs aicina: pavasara ģeorallijs Bārta 2011

10.04.2011
image-9828: Šopavasar no 14. līdz 17. aprīlim norisināsies jau 51. Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes, plašāk pazīstamas kā Ģeogrāfu Mafijas, ikgadējais laivu brauciens – ģeorallijs. Ģeorallijs ir jau sena ģeogrāfu tradīcija...

Lasīt tālāk

Gandrs ziņo: velokross „Baloži” svin 10. dzimšanas dienu!

31.03.2011
image-9669: Šo sestdien, 2. aprīlī, velokross „Baloži 2011” aizsāks nu jau 10. sezonu! Baložu velokross ir viens no iecienītākajiem velosacensību seriāliem; tā dalībnieku skaits ik gadu ir pieaudzis vairākas reizes. Velokrosā joprojām startē dalībnieki...

Lasīt tālāk

Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra piektā posma atskats

29.03.2011
image-9593: 26. martā notika FixRide.lv organizētā sešu posmu turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” piektais posms, kurā piedalījās 18 kungi un 3 dāmas. Šajā posmā, līdzīgi kā visos iepriekšējos, savu neatlaidību demonstrēja galvenie turnīra favorīti...

Lasīt tālāk