1. Ziņas
  2. Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

Publicēts: 13.11.2010
musu-veikalos-dalbello-sleposanas-zabaki

Viens no vadošajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Dalbello – tiek pārstāvēts ar saviem produktiem arī veikalos Gandrs.

Dibināta 1974. gadā, Dalbello ir vienīga kompānija pasaulē, kas ražo tikai ziemas sporta apavus. Pa šiem gadiem uzkrātā pieredze, inovatīvā pieeja gan dizainam, gan tehnoloģijām, sadarbība ar slaveniem freeski sportistiem ļauj Dalbello saukt sevi par vienu no vadošajiem šīs nozares uzņēmumiem. Pērn tieši šīs itāļu kompānijas zābaki kļuva par zīmolu Nr. 3 ASV tirgū.

Mēs ļoti vēlamies, lai arī Latvijas iedzīvotāji novērtētu Dalbello produkciju.

Dalbello pielieto daudz dažādu tehnoloģiju un tehnisku knifiņu, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko zābaku.

Dalbello dažādiem modeļiem piedāvā atšķirīgus zābaka platumus, kas ļauj atrast katrai kājai atbilstošāko, nodrošinot maksimālu komfortu. Sieviešu zābaku modeļi tehniski neatšķiras no vīriešu modeļiem, bet funkcionāli tie ir piemēroti tieši sieviešu kājām, tajos tiek izmantoti vieglāki, elastīgāki materiāli, veidots siltāks iekšējais zābaks, kā arī piedomāts pie citām, sievietei svarīgām, lietām. Zābaku konstrukcija „Cabrio” nodrošina gan kustību brīvību, gan lielisku stabilitāti. Siltie un komfortablie, zābaki ir viegli uzvelkami un novelkami.

Protams, tiek pielietota arī „klasiskā” zābaku konstrukcija, kas maksimāli notur slēpotāja pēdas un kājas vajadzīgajā stāvoklī, ļaujot pārnest visu enerģiju un iedarbību no slēpotāja uz slēpi, lai būtu labāka kontrole un sniegums. Tehnoloģija „Dynalink” ar atsevišķu stiprinājumu nodrošina patstāvīgu papēža/potītes fiksāciju. Slēpojot, zābaks labāk notur kāju pie pamatnes, neļaujot cilāties papēdim vai kājai slīdēt uz priekšu. Dalbello arsenālā ir vēl daudz citi tehnoloģiski knifi un nianses, kas tiek pielietoti zābaku izstrādē.

Plašs modeļu klāsts - šobrīd veikalos Gandrs ir 22 dažādi modeļi - ļaus izvēlēties sev piemērotākos zābakus gan ambicioziem profesionāļiem, gan iesācējiem, gan arī bērniem.

Citas ziņas
veikalos-gandrs-jauna-trek-n-eat-partika

Veikalos Gandrs – jaunā Trek’n Eat pārtika

01.11.2010
Tie, kas aktīvi nodarbojas ar tūrismu un dodas ekspedīcijās vai piedzīvojumu meklējumos bieži vien ņem līdzi speciālu tūrisma pārtiku, t.sk. Trek’n Eat ražoto. Šobrīd mūsu veikalos ir jauns Trek’n Eat produkcijas klāsts. Pirmkārt, ir ievērojami paplašinājies...

Lasīt tālāk

teltis-katram-ligotajam

Teltis katram līgotājam

18.06.2010
Veikalā Viss atpūtai dabā Kalnciema ielā 28 ir uzbūvēta telšu pilsētiņa. Katrs, kas vēlas iegādāties jauno pārvietojamo mājiņu, lai atpūstos dabā, laipni aicināts ciemos! Vairākas teltis, mazas un lielas, kempinga un trekinga, ir izliktas uz mauriņa...

Lasīt tālāk

merida-cyclo-cross-velosipedi-jau-gandrs-veikalos

Merida Cyclo Cross velosipēdi jau Gandrs veikalos!

17.05.2010
Sen gaidītie velosipēdi Merida Cyclo Cross tagad ir nopērkami Gandrs veikalos Rīgā un Siguldā. Ar ko šis velosipēds ir īpašs? Ar to, kam tas ir piemērots – stāsta Gandrs-Merida sporta komandas ilggadējs dalībnieks Aleksandrs Lavišs. "Cyclo Cross...

Lasīt tālāk