1. Ziņas
  2. Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

Publicēts: 13.11.2010

musu-veikalos-dalbello-sleposanas-zabaki

Viens no vadošajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Dalbello – tiek pārstāvēts ar saviem produktiem arī veikalos Gandrs.

Dibināta 1974. gadā, Dalbello ir vienīga kompānija pasaulē, kas ražo tikai ziemas sporta apavus. Pa šiem gadiem uzkrātā pieredze, inovatīvā pieeja gan dizainam, gan tehnoloģijām, sadarbība ar slaveniem freeski sportistiem ļauj Dalbello saukt sevi par vienu no vadošajiem šīs nozares uzņēmumiem. Pērn tieši šīs itāļu kompānijas zābaki kļuva par zīmolu Nr. 3 ASV tirgū.

Mēs ļoti vēlamies, lai arī Latvijas iedzīvotāji novērtētu Dalbello produkciju.

Dalbello pielieto daudz dažādu tehnoloģiju un tehnisku knifiņu, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko zābaku.

Dalbello dažādiem modeļiem piedāvā atšķirīgus zābaka platumus, kas ļauj atrast katrai kājai atbilstošāko, nodrošinot maksimālu komfortu. Sieviešu zābaku modeļi tehniski neatšķiras no vīriešu modeļiem, bet funkcionāli tie ir piemēroti tieši sieviešu kājām, tajos tiek izmantoti vieglāki, elastīgāki materiāli, veidots siltāks iekšējais zābaks, kā arī piedomāts pie citām, sievietei svarīgām, lietām. Zābaku konstrukcija „Cabrio” nodrošina gan kustību brīvību, gan lielisku stabilitāti. Siltie un komfortablie, zābaki ir viegli uzvelkami un novelkami.

Protams, tiek pielietota arī „klasiskā” zābaku konstrukcija, kas maksimāli notur slēpotāja pēdas un kājas vajadzīgajā stāvoklī, ļaujot pārnest visu enerģiju un iedarbību no slēpotāja uz slēpi, lai būtu labāka kontrole un sniegums. Tehnoloģija „Dynalink” ar atsevišķu stiprinājumu nodrošina patstāvīgu papēža/potītes fiksāciju. Slēpojot, zābaks labāk notur kāju pie pamatnes, neļaujot cilāties papēdim vai kājai slīdēt uz priekšu. Dalbello arsenālā ir vēl daudz citi tehnoloģiski knifi un nianses, kas tiek pielietoti zābaku izstrādē.

Plašs modeļu klāsts - šobrīd veikalos Gandrs ir 22 dažādi modeļi - ļaus izvēlēties sev piemērotākos zābakus gan ambicioziem profesionāļiem, gan iesācējiem, gan arī bērniem.

Citas ziņas

Interneta veikals ir izšķīlies!

18.11.2010
18. novembrī www.gandrs.lv mājas lapā virtuālās durvis ver interneta veikals, piedāvājot iegādāties vairāk nekā 4000 tūrisma, alpīnisma, ziemas un velo sporta preču no mūsu noliktavām daudz ērtāk kā līdz šim. Veidojot interneta veikalu, mēs vēlējāmies...

Lasīt tālāk

Niko Začeks – Dalbello komandā

12.11.2010
Niko, Alpu satriecošāko freeski sacensību Nine Knights dibinātājs, ir viens no slavenākajiem Eiropas freeski sportistiem. Viņa attieksme, nestandarta domāšana un revolucionāra slēpošanas tehnikas pieeja ideāli sakrīt ar Dalbello filozofiju. Niko strādās...

Lasīt tālāk

Jakobs Vesters uzvar freeski sacensībās The London Freeze

11.11.2010
image-7374: "Esmu atgriezies!"- ar šādiem vārdiem Jakobs, Dalbello komandas braucējs, atklāj šī gada sezonu. Vesters ir uzvarējis Londonas sacensībās izpildot fantastisku triku: Dub Cork 12. Arī citi Dalbello komandas braucēji cīnījās par uzvaru...

Lasīt tālāk